NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kapsuła do odbierania sobie życia pokazana w Wenecji. Zapewni spokojną śmierć z widokiem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W Wenecji odbyła się premiera Sarco, kapsuły do odbierania sobie życia, która stała się sensacją już po prezentacji pierwszych wizualizacji. Jej twórca, Dr Philip Nitschke, chce, by ludzie mogli ją drukować w 3D. 

Ci, którzy wybierają się na tegoroczne Biennale Sztuki w Wenecji, będą mieli szansę nie tylko zobaczyć instalacje artystyczne z całego świata czy spotkać Banksy’ego. Podczas imprezy prezentowana jest bowiem słynna kapsuła Sarco, którą stworzył kontrowersyjny australijski działacz na rzecz legalizacji eutanazji – dr Philip Nitschke. Ma pozwolić każdemu na samodzielne odebranie sobie życia.

Sarco Foto: Sarco

Jak działa kapsuła Sarco?

Wystarczy wejść do kapsuły i nacisnąć przycisk, który potwierdzi, że chcemy umrzeć. Wówczas kapsuła wypełni się ciekłym azotem, po uprzednim komunikacie, że zaraz stracimy przytomność. Obniżona zostaje temperatura oraz ograniczony poziom tlenu. Osoba znajdująca się w środku umrze w ciągu kilku minut (nawet, jeśli się nie udusi, to z pewnością jej serce się zatrzyma). Szybko, humanitarnie i z widokiem na ulubione miejsce lub najbliższych, jak przekonuje twórca urządzenia.

– Sarco można odwieźć w dowolne miejsce i umrzeć np. z widokiem na Alpy czy jeziora. Kiedy ktoś będzie gotowy żeby powiedzieć do widzenia, wpisze kod, wejdzie do środka, naciśnie guzik i odejdzie w kilka minut. To bardzo spokojna śmierć – tłumaczy dr Philip Nitschke.

Ten, który decyduje się na śmierć, może wykorzystać kapsułę jako nowoczesną trumnę. Urządzenie może też jednak zostać użyte ponownie.

Sarco Foto: Sarco

Zabezpieczenia w kapsule Sarco

Co prawda dr Nitschke uważa, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu i śmierci, ale nie wszyscy mogą skorzystać z jego urządzenia. Stworzył Sarco wyłącznie z myślą o „racjonalnych osobach, które po prostu nie chcą już dłużej żyć”. Dlatego przed użyciem maszyny należy wykonać specjalny test w internecie, który sprawdzi czy jesteśmy na to gotowi i ewentualnie nada kod dostępu do Sarco. Jeżeli ktoś go dostanie, ale zmieni zdanie już po rozpoczęciu odbierania sobie życia, to będzie mógł przerwać cały proces, naciskając guzik alarmowy lub popychając wieko kapsuły. Twórca Sarco zabezpieczył też sam siebie. Nie chciał, żeby ludzie kupowali urządzenie i szmuglowali do krajów, gdzie eutanazja jest nielegalna. Wtedy władze mogłyby go oskarżyć o pomaganie w samobójstwie i pociągnąć do odpowiedzialności. Dlatego planuje udostępniać projekt urządzenia na zasadzie licencji, żeby klienci mogli sami je sobie wyprodukować przy użyciu przemysłowej drukarki 3D.

Sarco Foto: Sarco

Problemy natury etycznej

O ile zwolennicy Sarco uważają, że sznury i wszelkiego rodzaju tabletki są ogólnodostępne i samobójcy bez trudu i tak mogą szarpnąć się na swoje życie, o tyle nie brakuje też słów krytyki. Wiele osób twierdzi, że „możliwość odebrania sobie życia w każdym miejscu i dowolnym momencie” jest błędnym kołem, bo rolą naukowców jest odwodzenie (przynajmniej zdrowych osób) od takich decyzji. Druga strona powołuje się jednak powołują się na cierpienie ludzi, którzy nie chcą dłużej żyć i nie chcą (albo nie mogą) poprosić o eutanazję bliskich. Kapsuła mogłaby umożliwić im samodzielne odebranie sobie życia w szybki i bezbolesny sposób, bez konieczności angażowania innych osób.

Przyszłość kapsuły Sarco

Sarco będzie prezentowane w Wenecji w sumie przez pół roku. Później urządzenie zostanie przewiezione do Szwajcarii, gdzie eutanazja jest legalna. Tam będzie użyte po raz pierwszy.

 

 

zrodlo:https://noizz.pl/design/sarco-czyli-kapsula-do-odbierania-sobie-zycia-na-biennale-sztuki-w-wenecji/2t7nh6p?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: