NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ten ksiądz doprowadza PiS do FURII…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ten ksiądz doprowadza PiS do FURII. Jeździ po nich jak po łysej kobyle

Screenshot_4.png

Facebook Ks. Stanisław Walczak

Często mówi się, że większość polskich księży popiera Prawo i Sprawiedliwość, ewentualnie formacje będące na prawo od partii Jarosława Kaczyńskiego. Jest jednak cześć duchownych, którzy chyba niemal brzydzą się PiS. Wśród nich znajduje się ks. Stanisław Walczak, który nie dość, że jeździ po partii rządzącej jak po łysej kobyle, to jeszcze wychwala Donalda Tuska!

Powiedzieć, ze ten kapłan PiS się nie kłania, to jak nic nie powiedzieć. Ksiądz Stanisław Walczak konsekwentnie wali w partię Jarosława Kaczyńskiego, nie oszczędzając jej ani trochę. – Posłużył się Pan pojęciami „urbano-palikotyzm”, nihilizm, jakoby to były określenia wrogów Kościoła. Otóż do osłabienia Kościoła w Polsce przysłużył się właśnie Pan poprzez nieświęte związki z niektórymi przedstawicielami duchowieństwa.To oni zapewnili Pańskiej partii większość parlamentarną i w ten sposób zdradzili Kościół Powszechny – zwrócił się do Kaczyńskiego kapłan. Człowiek odnosi wrażenie, że dla dobra Pańskiej partii Ósme Przykazanie Boże straciło swoją ważność. Istnieje obawa, że także i z Siódmym Przykazaniem, w świetle konfliktu z panem Geraldem Birgfellnerem, zaczyna być niezbyt dobrze – tak zwracał się do Kaczyńskiego w zeszłym miesiącu

Ostatnio natomiast ks. Walczak do walki z PiS włączył… Amerykę. – Kilka dni temu pożegnałem przyjaciół z Chicago. Zapewniają, że większość mieszkańców, którzy maja polskie korzenie, mają w „…..” polonijne parafie i PiS. Te kilka zwichrowanych tysięcy to kropla w morzu – napisał bez ogródek. Najbardziej jednak rozsierdzić polityków PiS mógł kolejny wpis kapłana.

 

„Właśnie słuchałem pana Donalda Tuska. Pierwsze wrażenie: kultura, wartości przeciwko chamstwu i zdradzie wszystkiego, co uczciwe” – tak ks. Walczak komentował wystąpienie szefa Rady Europejskiej 4 czerwca. 

Znany ksiądz PRZECZOŁGAŁ się po Kaczyńskim! Po tych słowach w Kościele ZAWRZAŁO

Politycy opozycji często skarżą się na to, że polski Kościół sprzyja PiS, a nawet, że otwarcie popiera partię Jarosława Kaczyńskiego. Ubolewają nad tym zwłaszcza przywiązani do katolickich wartości politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Są jednak księżą, którym z PiS zdecydowanie nie jest po drodze. Jednym z nich jest ks. Stanisław Walczak. Jego oceny przyprawiają biskupów o palpitacje serca. Ostatnie słowa ks. Walczaka doprowadziły w Kościele do wrzenia.

Ksiądz Stanisław Walczak to tajemnicza postać w naszym Kościele. sam o sobie mówi niechętnie. – Prowadzę życie samotnika. Mam 67 lat, jestem kapłanem emerytem spędziłem około 17 lat w Zambii, wcześniej trochę w UK, teraz w Niemczech. To, co piszę, to próba trafienia do ludzkich sumień. Widziałem wiele nieszczęścia w życiu, byłem świadkiem walk wyzwoleńczych, oraz uczestnikiem kryzysu w lokalnym Kościele – zwierzył się dwa lata temu portalowi naTemat duchowny, który po ostatnich słowach Jarosława Kaczyńskiego, postanowił się z nim rozprawić w mocnym tekście opublikowanym w portalu thefad.pl. Nie zniżę się tutaj do poziomu owego mówcy, który zasłynął z „narodowo-katolickiego”, „polsko- kościelnego” języka: „nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata”. A jednak wytarł sobie buzię Kościołem. I to w Pułtusku! – napisał ks. Walczak.

 

Posłużył się pan pojęciami „urbano-palikotyzm”, nihilizm, jakoby to były określenia wrogów Kościoła. Otóż do osłabienia Kościoła w Polsce przysłużył się właśnie Pan poprzez nieświęte związki z niektórymi przedstawicielami duchowieństwa.To oni zapewnili Pańskiej partii większość parlamentarną i w ten sposób zdradzili Kościół Powszechny – zwrócił się do Kaczyńskiego kapłan. Człowiek odnosi wrażenie, że dla dobra Pańskiej partii Ósme Przykazanie Boże straciło swoją ważność. Istnieje obawa, że także i z Siódmym Przykazaniem, w świetle konfliktu z panem Geraldem Birgfellnerem, zaczyna być niezbyt dobrze – dodał ks. Walczak.

 se.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: