NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Spotkanie USA, Rosji i Izraela…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Co na to łotry i zwodziciele w rodzaju Sakiewicza, Gadowskiego, Kaczyńskiego, Macierewicza, Cejrowskiego, Wildsteinów, Gowina, Glińskiego, Magierowskiego, Cichockiego, Dudy?

 

Screenshot_13.png

Oglądam to i wzdrygam się, bo wiem, że zdepczą nas i żeby jeszcze to stało się za prawdziwie polskiej władzy, po walce, po oporze. Ale nie. Zdepczą nas wraz z tymi ich figurantami u władzy.

Netanjahu dziś do Boltona i Patruszewa:

„Jak już wielokrotnie mówiłem, stosunki Izraela ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki osiągnęły nowy poziom pod przywództwem prezydenta Trumpa. Podobnie Izrael jest wdzięczny, że nasza przyjaźń z Rosją stała się silniejsza – silniejsza, niż kiedykolwiek w ostatnich latach. Miałem okazję spotkać się z Panami w ciągu ostatnich kilku dni, w tym właśnie w ostatnich kilku minutach, w celu omówienia ważnych kwestii dwustronnych, ale przede wszystkim, by omówić wyzwania, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności w naszym najbliższym regionie. W oparciu o nasze dyskusje uważam, że istnieje szersza podstawa współpracy między naszymi trzema krajami, niż wielu uważa. Szczyt ten stanowi prawdziwą okazję, by przyczynić się do zwiększenia stabilności w naszym regionie, a zwłaszcza w Syrii. (…)
Chcę podziękować rosyjskiemu rządowi i prezydentowi Putinowi za ścisłą współpracę z Izraelem nad mechanizmem pomagającym zlikwidować konflikt, a który pomaga zagwarantować, że broniąc się, Izrael nie zagraża bezpieczeństwu rosyjskich sił w Syrii.

Chcę podziękować Stanom Zjednoczonym i prezydentowi Trumpowi za jednoznaczne poparcie prawa Izraela do obrony. Cała nasza trójka chciałaby widzieć pokojową, stabilną i bezpieczną Syrię.

To wspólny cel. Mamy także wspólny cel, jakim jest osiągnięcie tego większego celu, a to oznacza, że żadne siły obce, które przybyły do Syrii po 2011 r. nie pozostaną w Syrii. Uważamy, że istnieją również sposoby osiągnięcia tego wspólnego celu, który stworzy bardziej stabilny Bliski Wschód lub przynajmniej bardziej stabilny Bliski Wschód w tej części tego regionu. Wierzę, że wynik, który właśnie opisałem – odejście wszystkich obcych sił z Syrii, które wkroczyły do Syrii po 2011 r. – będzie dobry dla Rosji, dobry dla Stanów Zjednoczonych, dobry dla Izraela i mogę dodać, dobry dla Syrii.

Z niecierpliwością czekamy na omówienie konkretnych sposobów osiągnięcia tego celu, co jest kluczowe dla pomyślnego wdrożenia rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 2254, a Izrael ma nadzieję, że ten szczyt pomoże nam zbliżyć się do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest pokój, dobrobyt i bezpieczeństwo – idą razem – w tym regionie.

Znowu pragnę powitać zarówno was, Johny i Nikołaju, jak i wasze delegacje w Jerozolimie. „W przyszłym roku w Jerozolimie. Być może wcześniej”.

Premier Netanyahu prowadzi trójstronne spotkanie na szczycie krajowych, rosyjskich i izraelskich doradców ds. Bezpieczeństwa

Premier Benjamin Netanyahu dziś rano w hotelu Orient w Jerozolimie poprowadził trójstronne spotkanie na szczycie doradców ds. Bezpieczeństwa narodowego USA, Rosji i Izraela.

Historyczne spotkanie doradców ds. Bezpieczeństwa odbywa się na podstawie starań premiera Netanyahu z administracją amerykańską i rosyjską oraz kontynuacji spotkań premiera i doradcy ds. Bezpieczeństwa narodowego Meira Ben-Szabat w ostatnich dniach z doradcą ds. Bezpieczeństwa narodowego USA Johnem Boltonem oraz sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Nikołaj Patruszew.

Doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Ben-Szabat i jego amerykańscy i rosyjscy odpowiednicy spotykają się obecnie na szczycie. Dyskusje koncentrują się na kwestiach związanych z Iranem, Syrią i regionami.

Premier Netanyahu na początku spotkania:

„To historyczne, ponieważ jest to pierwsze spotkanie doradców ds. Bezpieczeństwa narodowego naszych trzech krajów w naszej stolicy, Jerozolimie. Chcę podziękować prezydentowi Trumpowi i prezydentowi Putinowi za zgodę na zorganizowanie tego szczytu bezpieczeństwa i wysłanie swoich najwyższych doradców. Cenię sobie silne relacje, które Izrael ma z przywódcami i obydwoma krajami.

Jak już wielokrotnie mówiłem, stosunki Izraela ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki osiągnęły nowy poziom pod przywództwem prezydenta Trumpa. Podobnie Izrael jest wdzięczny, że nasza przyjaźń z Rosją stała się silniejsza – silniejsza niż kiedykolwiek w ostatnich latach.

Miałem okazję spotkać się z wami w ciągu ostatnich kilku dni, w tym właśnie w ostatnich kilku minutach, w celu omówienia ważnych kwestii dwustronnych, ale przede wszystkim wyzwania, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności w naszym najbliższym regionie. W oparciu o nasze dyskusje uważam, że istnieje szersza podstawa współpracy między nami trzema, niż wielu uważa. Szczyt ten stanowi prawdziwą okazję, by przyczynić się do zwiększenia stabilności w naszym regionie, a zwłaszcza w Syrii.

Jak oboje wiecie, Izrael działał setki razy, aby uniemożliwić Iranowi okopanie się militarnie w Syrii, podczas gdy aktywnie i otwarcie wzywa i działa na rzecz naszego zniszczenia. Działaliśmy setki razy, aby uniemożliwić Iranowi dostarczanie coraz bardziej wyrafinowanej broni Hezbollahowi, lub stworzyć drugi front na północy przeciwko nam ze Wzgórz Golan. Izrael będzie nadal uniemożliwiać Iranowi korzystanie z sąsiednich terytoriów jako platform do atakowania nas, a Izrael będzie stanowczo reagował na takie ataki.

Chcę podziękować rosyjskiemu rządowi i prezydentowi Putinowi za ścisłą współpracę z Izraelem nad mechanizmem dekonflikcji, który pomaga zagwarantować, że broniąc się, nie stawiamy rosyjskich sił w niebezpieczeństwie.

Chcę podziękować Stanom Zjednoczonym i prezydentowi Trumpowi za jednoznaczne poparcie prawa Izraela do obrony. Cała nasza trójka chciałaby widzieć pokojową, stabilną i bezpieczną Syrię.

To wspólny cel. Mamy także wspólny cel, jakim jest osiągnięcie tego większego celu, a to oznacza, że ​​żadne siły obce, które przybyły do ​​Syrii po 2011 r., Nie pozostaną w Syrii. Uważamy, że istnieją również sposoby osiągnięcia tego wspólnego celu, który stworzy bardziej stabilny Bliski Wschód lub przynajmniej bardziej stabilny Bliski Wschód w tej części tego regionu. Wierzę, że wynik, który właśnie opisałem – odejście wszystkich obcych sił z Syrii, którzy wkroczyli do Syrii po 2011 r. – będzie dobry dla Rosji, dobry dla Stanów Zjednoczonych, dobry dla Izraela i mogę dodać, dobry dla Syrii .

Z niecierpliwością czekamy na omówienie konkretnych sposobów osiągnięcia tego celu, co jest kluczowe dla pomyślnego wdrożenia rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 2254, a Izrael ma nadzieję, że ten szczyt pomoże nam zbliżyć się do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest pokój, dobrobyt i bezpieczeństwo – idą razem – w tym regionie.

Znowu pragnę powitać zarówno was, Jana i Nikołaja, jak i wasze delegacje do Jerozolimy. W przyszłym roku w Jerozolimie. Być może wcześniej. ”

Na początku spotkania doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego i przewodniczący Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ben-Szabat:

„Mamy zaszczyt gościć w Jerozolimie, stolicy Izraela, to ważne spotkanie na poziomie doradców ds. Bezpieczeństwa narodowego i ich zespołów z trzech krajów. Spotkanie poprzedzone było dogłębnymi i długimi dyskusjami między premierem a szefami obu krajów oraz rozmowami na poziomie zawodowym, które wzmocniły poczucie, że nadszedł czas na ten ruch dyplomatyczny. To, że jest ono przetrzymywane w Jerozolimie, świadczy o pozycji Izraela, o zaufaniu supermocarstw do niego i o wadze, jaką przywiązuje się do kwestii w agendach regionalnych i globalnych.

Osiągnięcie bezpieczeństwa i stabilności w naszym regionie jest naszym wspólnym celem. Dążą do tego także inne narody i narody w regionie i poza nim. Będzie nieosiągalny bez ograniczania aspiracji i działań Iranu. Ostatnie wydarzenia podkreślają ten wniosek, który należy wziąć pod uwagę w każdym zarysie porozumienia.

Dziękuję premierowi za przywództwo. Dziękuję moim partnerom za chęć wyczyszczenia harmonogramów i uczestniczenia w spotkaniu. Świadczy to o jego znaczeniu. Dla wielu, w tym dla mnie, jest to również podstawa optymizmu i otwarcia na nadzieję, ponieważ możemy sformułować porozumienie w sprawie konkretnych celów i praktycznych kroków w celu ich osiągnięcia. Życzę wszystkim sukcesów. ”

Z: 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: