NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kontrola umysłu i prostytucja, w show biznesie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

MK Ultra w branży rozrywkowej

Wielu artystów to produkty MK-Ultra, kontrola umysłu i prostytucja, jest w show biznesie normą. Poniższy artykuł opisuje wczesne dni systemu, który jest dziś wszechobecny w branży rozrywkowej. Ludzie tacy jak Bob Hope byli alfonsami, pedofilami  i programistami ludzkich umysłów.

 

Praca Boba Hope’a z prywatną organizacją „United Services Organisation” (USO) zajmującą się organizowaniem zabaw, imprez dla żołnierzy na całym świecie np. w Wietnamie, była częścią programu MK-Ultra firmy należącej do Illuminati. Użyli kontrolowanych niewolnic seksualnych, aby przekazywać wiadomości, opracowywać politykę i wydawać usługi seksualne zasłużonym (prawdopodobnie również kontrolowanych poprzez MK Ultra) generałom i politykom.

To Hollywood narzucił na „gwiazdy” jarzmo, sprawił, że są w dużej mierze sterowanymi zabawkami elity.

Kiedy spojrzysz na te zmanipulowane manekiny, z którymi występował Bob Hope, ma to sens, są wśród nich Marilyn Monroe, Doris Day, Jane Russell, Ginger Rogers, Barbara Eden, wszystkie zostały wypełnione tą samą pleśnią. Później nastało programowanie Monarch, w nim znalazły się takie gwiazdy jak: Brooke Shields, Jessica Simpson i Carmen Electra. Jest to przerażające, gdy patrzysz na nie, wiedząc, że nawet one nie wiedzą, czego są częścią.

Szczególnie wyjątkowe jest to, że USO nie jest częścią rządu. Pozwalało to złowrogiej organizacji swobodnie działać pod egidą amerykańskiego wojskowo-hollywoodzkiego aparatu politycznego. Od lat ma wolną rękę w przekazywaniu zasobów kontroli umysłu.

Witryna  Intheknow7  pisze:

„Bob Hope (ur. Leslie Townes Hope , 29 maja 1903 – 27 lipca 2003 r.), był prowodyrem tego globalnego organu kontroli MK-Ultra Mind Control. USO został założony 4 lutego 1941 r., jego przewodnim niewinnie brzmiącym hasłem było „dopóki wszyscy nie wrócą do domu” – finansowany był przez globalne elity, pod egidą amerykańskiego wojskowo-hollywoodzkiego aparatu politycznego, zaprojektowanego jako premierowy tor drogi dla pokazów niewolników kontroli Monarch pod przywództwem Boba Hope. U jego boku zazwyczaj były jedne z najpiękniejszych i utalentowanych niewolnic, które były pod wpływem kontrolowania umysłu. Działali poprzez kartę Kongresu, ale NIE byli agencją rządową – została włączoną jako prywatna organizacja non-profit.

„To dało mu doskonałą osłonę na transfer niewolników kontroli umysłu z bazy do bazy, od narodu do nardu, pod pełną militarną eskortą z niewielką ingerencją prasy krajowej lub zagranicznej lub bez niej, ponieważ wszystkie działania USO są pod egidą Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (NSA) i Działu Obrony (DOD). Daleko poza ambasadorem Bob Hope działał powyżej poziomów Departamentu Stanu mając bezpośredni dostęp do CIA (DCI), Pentagonu, Białego Domu i POTUSa „

Odważne ofiary, takie jak Brice Taylor (kontrolowana osobiście przez Hope), Cathy O’Brien i inni ujawnili owe nadużycia i kontrolę umysłu.

Screenshot_5.png

W swojej książce „Thanks for the Memories” Brice pisze: „Większość z nas nie mogła wiedzieć, że lata temu, na początku zimnej wojny, zezwolono na istnienie ukrytej grupie tak zwanych profesjonalistów i przywódców, którzy eksperymentowali z niczego niepodejrzewającą ludnością amerykańską, starając się wzbogacić różnorodność zaawansowanych technologii”.

„Technologia zebrana przez amerykańskich przywódców, lekarzy i naukowców była w formie medycyny częstotliwości bioelektromagnetycznej, inżynierii genetycznej, kontroli umysłu, badań mózgu, eksperymentów bliskich śmierci, eksperymentów paranormalnych / psychicznych, zdalnego oglądania, podróży w czasie i przestrzeni i inne zaawansowane badania, które sprawiają, że nasze codzienne ludzkie zrozumienie wygląda na przestarzałe”.

Fritz Springmeier tak opisuje rolę Boba Hope’a: „W badaniach tego autora było wiele powiązań dotyczących kontroli umysłu Illuminati / CIA, która łączy się z USO (amerykańscy animatorzy wojskowi, którzy podróżowali w jednostkach USO na trasach koncertowych). Wiadomo o tym, jak USO było używane do przenoszenia wiadomości do kontrolowanych przez program MK Ultra umysły agentów, … Wojsko najwyraźniej już używało zaprogramowanych zabójców do wykonywania śmiertelnych zadań… Bob Hope i USO byli używani do przenoszenia słów tzw. wyzwalających do tych ludzi, których umysł był kontrolowany”.

„Boba Hope’a był prawdopodobnie najlepszy do roli przenoszenia wiadomości na całym świecie (dotyczy to również, słów wyzwalających)? Bob Hope był Brytyjczykiem, a MI6 wiedziało, że mogą mu zaufać, miał doskonałą umiejętność uczenia się i mówienia liniami, Bob był … świetny w grze ze słowami. Wiedział, jak je dopasować i tworzyć kalambury oraz podwójne i potrójne zdania, jego zdolność do konstruowania zdań o podwójnych znaczeniach stanowiła wielką osłonę dla ukrytych wiadomości, które przekazał dla wywiadu sojuszniczego podczas wojny, najlepsze miejsce jest te najbardziej jawne i otwarte dla szerokiej publiki  … „

Bob Hope, który był gwiazdą radia i filmu przed II Wojną Światową, był szeroko reklamowany podczas podróżowania ze swoimi występami dla USO, Bob Hope był „tylko artystą estradowym„, a jednak odwiedził Roosevelta, Churchilla, Eisenhowera, Patton i wszystkich wojskowych…

„Bob podróżował po całym świecie, jeździł na każdy front w czasie wojny, w tym do Anglii, Afryki, południowego Pacyfiku, wschodnich i zachodnich wybrzeży USA, Karaibów, Panamy itd. Potrafił dopasować wszelkiego rodzaju sygnały do ​​swoich żartów i rozmów. Nikt nie byłby mądrzejszy: pod maską budowania morali, będąc komikiem, Bob mógł pójść gdziekolwiek, ponieważ zawsze żartował, nikt nie traktował go poważnie.

„Bob Hope był kurierem, nośnikiem wiadomości z zakodowanymi treściami. M16 i Sekcja BIA MIS pod nadzorem londyńskiego Zarządu WAT i Komitetu 20, nadzorowały przemieszczanie podwójnych agentów i sterowanych przez MK Ultra kurierów, szpiedzy specjalnego wywiadu (SIS) dla Brytyjczyków zajmowali się udoskonalaniem kontroli umysłu wszystkich typów…”.

Poniżej fragment książki „Dzięki za wspomnienia… Prawda mnie wyzwoliła” Brice’a Taylora.

Rozdział 13: Pozwól mi się bawić:

„Na tym pokazie, w którym kupił mnie Bob Hope, rywalizowało wiele małych dziewczynek i chłopców. Powiedzieli, że te dzieci będą sponsorowane, jeśli zostaną wybrane. I powiedzieli, że lepiej być wcześniej wybranym, ponieważ wtedy sponsorzy (właściciele) mogliby ukształtować cię tak, jak chcieli. Była rampa modelarska, na której pokazywano nam wszystkie dzieci. Modelowałem ubrania codzienne, potem wyrafinowane stroje wieczorowe, a następnie zmysłowe (seksualne) i wreszcie byłem zupełnie nago. Najpierw wykonałem balet jezioro łabędzi, w różowych piórkach – był to mój zwykły strój, jako mój formalny nosiłem czarny aksamit, a mój nagi występ był nazywany „tańcem tygrysa”. Zdobyłem pierwsze miejsce na tym pokazie i zostałem sprzedany Bobowi Hope’owi na otwartym rynku. Położyli białą pelerynę wokół mojego nagiego ciała, a Bob podszedł i stanął przy mnie, podczas gdy wszyscy na widowni wiwatowali. Potem usiadłem znowu obok mojego ojca. Kiedy skończył się cały występ, przyszedł starszy mężczyzna w smokingu i odprowadził mnie do Boba Hope’a, który uścisnął mi dłoń i powiedział:

„Cześć, kochanie. Czy wiesz, kim jestem? „” Tak, panie Hope. „Odpowiedziałem tak, jakbym został pouczony. „Będę twoim mężczyzną, ale będziemy musieli porozmawiać o tym później … kiedy będziesz trochę starszy”. Roześmiał się. Uśmiechnąłem się do niego i powiedziałem: „Dziękuję, panie Hope. Mój ojciec będzie bardzo dumny”.

 Intheknow7 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: