NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

28 CZERWCA 2019 MIJA STO LAT OD ODZYSKANIA PAŃSTWOWOŚCI POLSKI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Tak się zawsze składa że okupanci przekłamują fakty historyczne nazywając to interpretacją wydarzeń co jest oczywiście fałszem intelektualnym !!!

Prawdziwa data 100 lat odzyskania Państwowości Polaków to 28 czerwca 2019 i w tym szczególnym roku mija sto lat od odzyskania Państwowości Polski.

Komitet Narodowy Polski

Należy zwrócić uwagę że piszemy tutaj o Państwowości Polaków, a nie żydów, ruskich, ukraińców czy volksdojczy. Jak każdy przyzwoity Polak wie Polska należy do Polaków nigdy do wyżej wymienionych wrogów Naszej Państwowości. I tutaj hasło przewodnie « Śmierć wrogom Ojczyzny » jest de facto  już antysemityzmem i to ścigane na terenie okupowanej Polski przez okupacyjny kodeks karny.

Ale zacznijmy od początku. Wszystko zaczęło się od podpisania Traktatu Wersalskiego podczas którego środowiska żydowskie usiłowały uzyskać odrębne terytorium na terenie Polski. Skończyło się dużymi zapisami o mniejszościach na obszarze Rzeczypospolitej z czego środowiska żydowskie nie mogły się pogodzić zwłaszcza że pomyślnie dla niech przebiegała rewolucja żydowska w Rosji.

Traktat wersalski to główny traktat pokojowy kończący I wojnę światową, podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy, mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone i od tej daty zaczyna się PAŃSTWOWOŚĆ POLAKÓW !!!

Dokumenty ratyfikacji złożono 10 stycznia 1920 roku w Paryżu i z tą datą wszedł w życie. Konsekwencją zawartego przez Rosję żydowską separatystycznego pokoju z Niemcami i Austro-Węgrami /Traktat Brzeski/ było tajne porozumienie wojskowych środowisk żydowskich z żydami sprawującymi władzę w Rosji w sprawie przejmowania terenów Polski i było niezależne od potencjalnych  późniejszych ustaleń jakichkolwiek traktatów kończących działania wojenne w skali światowej.

Jak wiemy dzisiaj odpowiedź na pytanie: dlaczego  w okresie pomiędzy zawarciem pokoju brzeskiego, a klęską Niemiec, stosunki pomiędzy Niemcami zwłaszcza kołami wojskowymi, a tzw. bolszewikami cechowała wzajemna oficjalna współpraca jest znana !

Otóż w niemieckim wojsku służyło w okresie kolejnej wojny o zasięgu światowym ponad 150 tysięcy żydów w tym głównodowodzący oficerowie najwyższej rangi i tutaj talmudyczne więzi krwi odgrywały zasadnicze znaczenie tak samo jak w przepadku działań wojennych 1914-1918. Ci najwyżsi rangą oficerowi nie przybyli z izraela czy usa tylko konsekwentnie umacniali swoje pozycje w hierarchii wojskowości Niemiec przez wiele lat, a nawet i pokoleń.

Zatem mając te fakty udokumentowane wiemy z całą pewnością że środowiska żydowskie wraz z watykanem dążyły do likwidacji Państwowości Polaków. Gdy to się nie udało postanowili napaść na Polaków. Niestety Polacy odnieśli wielkie zwycięstwo w 1920 roku i żydzi z Rosji fałszywie nazywani bolszewikami albo sowietami zmuszeni byli do podpisania Traktatu Ryskiego czyli aktu prawnego między Polską a Rosją i Ukrainą, podpisany w Rydze dnia 18 marca 1921 roku.

Gdy ponieśli klęskę środowiska syjonistyczne postanowiły sfinansować i objąć totalną władzę w Niemczech pod szyldem rzekomej aryjskości. Dzisiaj wiemy że było to największe kłamstwo tysiąclecia tak samo jak swego czasu płaska ziemia albo inne debilizmy. Ich ziomal Hitler doszedł demokratycznie do władzy rozpoczynając epopeję semityzmu w Europie.

Następna napaść tych samych agresorów nastąpiła w 1939 roku ale tym razem z naczelnym sojusznikiem USA, który 05 września 1939 zadeklarował jako zdrajca podpisanego w 1919 roku Traktatu że jest państwem neutralnym.

Judeo-sataniści z Rosji w porozumieniu ze swoimi ziomalami krwi talmudycznej utworzyły na terytorium Polski w 1944 roku w Lublinie państwo wasalskie zwane PRL. W 1989 roku w wyniku zaplanowanych zmian nastąpiło przejmowanie własności Polski i Polaków trwające po dzień dzisiejszy.

cud na marszu niepodległosci

Każdy kto nie ma świadomości co do sytuacji w jakiej Polska i Polacy znajdują się obecnie niech się raczej powstrzyma od wspierania jakichkolwiek ugrupowań politycznych de facto realizujących zaplanowane działania o charakterze kryminalnym na terytorium Polaków !

 

15 sierpnia 1917 roku powstał w Lozannie Komitet Narodowy Polski, pierwszy uznany w świecie Rząd Niepodległej Polski. 28 czerwca 1919 reprezentanci tegoż Komitetu; Pan Roman Dmowski i Pan Ignacy Jan Paderewski podpisali Traktat Wersalski, przywracający Polskę dla Polaków na Mapie Europy po 123 latach niebytu.

Nie było w Polsce żadnych Obchodów 100-lecia powstania Komitetu Polaków i nie ma żadnych poważnych Obchodów Stulecia podpisania Traktatu Wersalskiego czyli Polski dla Polaków, który dał Polsce Niepodległość.


Czy ktoś ma jeszcze argumenty na fikcyjną niepodległość obchodzoną w zeszłym roku ? Proszę napisać w komentarzu.

 

zrodlo:https://rafzen.wordpress.com/2019/06/25/28-czerwca-2019-mija-sto-lat-od-odzyskania-panstwowosci-polski/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: