NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trudeau wysyła muzułmanów do sztabów wyborczych konserwatystów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W piątkowy wieczór premier Justin Trudeau przekonywał muzułamanów o poglądach konserwatywnych, by “aktywnie włączyli się w kampanię wyborczą” i zadbali o to, “by partia konserwatywna nie szerzyła podziałów i strachu wobec społeczności muzułmańskiej”. Trudeau uczestniczył w kolacji zorganizowanej przez Canadian-Muslim Vote, na którą przyszło 1500 osób. Bilety kosztowały 110 dolarów. Poza premierem obecni byli też politycy z innych partii.

Trudeau przekornie nawoływał słuchaczy, by zwrócili się do swoich kandydatów konserwatywnych, przekazywali darowizny, zaangażowali się w sztaby wyborcze, chodzili od drzwi do drzwi i osobiście przekonywali do głosowania na konserwatystów. Jego zdaniem wszystko po to, by pokazać konserwatystom, jak ważni są dla nich muzułmańscy wolontariusze. Został nagrodzony owacją na stojąco. Swoje wystąpienie oparł na takich tematach jak różnorodność i rasizm.

Potem zapewnił, że jego rząd zawsze będzie stał murem za muzułmanami, będzie walczył z islamofobią i nienawiścią. Towarzyszyło mu 20 posłów liberalnych z GTA, w tym pięcioro ministrów: Ahmed Hussen, Maryam Monsef, Bill Blair, Mary Ng i Kirsty Duncan. Wśród zgromadzonych znaleźli się również lider NDP Jagmeet Singh, wiceliderka konserwatystów Lisa Raitt, a także burmistrz Toronto John Tory.

Raitt w odpowiedzi na zachęty premiera z uśmiechem zwróciła się do zebranych, że zostaną powitani z otwartymi ramionami. Poseł z Alberty Ziad Aboultaif zauważył, że muzułmanie zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że są wykorzystywani przez liberałów. Są wytykani i wyróżniani nie zawsze dla ich dobra, a raczej dla dobra partii rządzącej, stwierdził w kontekście uchwały M-103 potępiającej islamofobię. Andrew Scheer krytykował niegdyś tę uchwałę zwracając uwagę, że nie traktuje wszystkich religii na równi, a poza tym nie definiuje, czym jest „islamofobia”. Aboultaif podsumował, że sprawa uchwały M-103 była czystą grą polityczną i konserwatyści nie będą tak pogrywać.

Jagmeet Singh był jedynym politykiem, który wspomniał o quebeckiej ustawie nr 21 zakazującej niektórym pracownikom sektora publicznego noszenia symboli religijnych. Skrytykował nowy przepis i wspomniał rozmowę z kobietą z Montrealu, która nosi hidżab i przez to jej kariera prawnicza stoi w miejscu.

Canadian-Muslim Vote to organizacja niezwiązana z żadną partią, której celem jest zachęcanie muzułmanów do korzystania z praw wyborczych. Według spisu powszechnego z 2011 roku w Kanadzie mieszka prawie 1,1 miliona muzułmanów. Muzułamnie stanowią 2,1 proc elektoratu i mogą mieć znaczny wpływ na wynik wyborów w 23 okręgach. Canadian-Muslim Vote dociera do 2,5 miliona. Na piątkowy wieczór przygotowała transparenty z hasłami „Najgłośniej mówisz, gdy głosujesz” i „Nie głosujesz, nie narzekaj”. Frekwencja wyborcza społeczności muzułmańskiej jest przeważnie niższa od średniej krajowej. W 2015 roku, m.in. dzięki działaniom takich organizacji jak Canadian-Muslim Vote, zwiększyła się o ponad 20 proc.

Asim Qureshi, współzałożyciel OneWorld Foods, docenił obecność konserwatystów. Powiedział, że nie jest to partia tradycyjnie popierana przez muzułmanów, dlatego takie gesty się liczą. Salman Malik, inny uczestnik wydarzenia, podszedł z rezerwą do Trudeau. Przyznał, że premier jest postacią medialną, ma dobry kontakt z ludźmi, ale z gospodarką już mu tak gładko nie idzie. Wojujemy ze Stanami Zjednoczonymi, z Chinami, z Arabią Saudyjską, a to nie jest dobre dla Kanady.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/24/trudeau-wysyla-muzulmanow-do-sztabow-wyborczych-konserwatystow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: