NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przymusowa aborcja !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_12.png

RAFAŁ CHABASIŃSKI

Przymusowa aborcja to w Polsce przestępstwo zagrożone karą do ośmiu lat pozbawienia wolności. Brytyjski sąd uznał, że pewna kobieta musi przerwać ciążę – wbrew swojej woli. Kierował się przy tym, jakże by inaczej, troską o jej dobro. Czy faktycznie istniały mocne podstawy do wydania takiego wyroku?

Upośledzona umysłowo kobieta zaszła w ciąże, lekarze chcą jej przerwania i idą do sądu

W Polsce, oraz w wielu innych krajach, toczy się dyskusja odnośnie tego, czy przerywanie ciąży powinno być w ogóle dopuszczalne. Jeśli już, to w jakich konkretnie przypadkach. Różne środowiska aktywnie walczą o zakaz aborcji lub chociaż o ograniczenie jej dopuszczalności. Tymczasem w Wielkiej Brytanii zdarzyło się coś, co w naszej rzeczywistości wydaje się być wręcz niewyobrażalne. Przymusowa aborcja nakazana wyrokiem sądu. Coś, co do tej pory kojarzyło się raczej z chińską „polityką jednego dziecka”. O sprawie informuje chociażby Fox News.

Mająca 22 lata mieszkanka Wielkiej Brytanii jest niepełnosprawna umysłowo. Jej rozwój psychiczny zatrzymał się na poziomie kilkuletniego dziecka. Kobieta mieszka ze swoją matką, która w przeszłości pracowała jako położna. Zaszła w ciążę w okolicznościach, która obecnie bada policja. Pozostaje pod opieką brytyjskiego NHS Trust, a więc części tamtejszego publicznego systemu opieki zdrowotnej. To właśnie lekarze chcieli w tej sytuacji przeprowadzenia aborcji, najpewniej kierując się zaburzeniami umysłowymi kobiety. Najwyraźniej zgodę na zabieg musiał wyrazić sąd.

Przymusowa aborcja to decyzja „łamiąca serce” sędzi, jednak podyktowana rzekomo troską o dobro ciężarnej

Tymczasem jej matka stanowczo sprzeciwia się aborcji, deklarując wolę opiekowania się dzieckiem swojej córki. Wygląda też na to, że sama dziewczyna chce donosić ciążę. Dodatkowo ciężarna została wychowana przez matkę jako katoliczka. Także pracownicy socjalni zajmujący się sprawą kobiety oraz jej prawnicy są zdania, że przymusowa aborcja nie powinna zostać w tym przypadku przeprowadzona. Sędzia Nathalie Lieven zdecydowała jednak inaczej. Dlaczego?

Brytyjska sędzia w pełni zdaje sobie sprawę z wagi swojej decyzji, którą określiła jako „łamiącą serce”. A także z tego, że taka przymusowa aborcja, wówczas, gdy kobieta takiego zabiegu nie chce, stanowi ogromną ingerencję ze strony państwa. Sędzia Lieven uznała jednak, że musi działać przede wszystkim w interesie ciężarnej kobiety. Nie może przy tym przejmować się społecznym zapatrywaniem na kwestię aborcji.

Podstawowym argumentem za przeprowadzeniem zabiegu jest to, że dziewczyna nie jest wystarczająco rozwinięta umysłowo, by zajmować się swoim dzieckiem. To musiałoby zostać oddane do opieki zastępczej lub adopcji, z uwagi na ryzyko jakie stwarza niepełnosprawna umysłowo matka. Założyła bowiem, że pracownicy socjalni nie pozwolą, by noworodek mieszkał z kobietą – pomimo ich opinii, że ciąży nie należy przerywać. Sędzia jest także zdania, że kobieta chce dziecka – ale w taki sposób, w jaki dziecko chce ładną lalkę. Nieuchronna konieczność rozstania miałaby u ciężarnej wywołać większą traumę niż przymusowa aborcja.

Uzasadnienie decyzji sądu wydaje się być słabe, jednak może kryć się w nim jakiś sens

Sędzia Lieven niewątpliwie zignorowała deklaracje matki o woli sprawowania opieki nad wnukiem, czy wnuczką. Argument o niemożności opiekowania się potomstwem przez upośledzoną kobietę upada w ten sposób bardzo szybko. Do tego dochodzą takie kwestie, jak opinia opieki społecznej, czy chociażby samo wyznanie babci. To ostatnie jest o tyle istotne, że zgodnie z nauczaniem kościoła katolickiego aborcja jest po prostu formą grzechu zabójstwa. Warto przy tym zauważyć, że najwyraźniej sędzia nie sformułowała argumentu o traumie, jaką u kobiety o umyśle kilkulatka mógłby wywołać sam poród. Wydaje się, że to byłaby dużo silniejsza przesłanka uzasadniająca taką a nie inną ingerencję sądu.

Trzeba przyznać, że w istocie brytyjska sędzia miała trudną decyzję do podjęcia. Czy wybrała najlepsze dla rozwiązanie dla ciężarnej kobiety? Wbrew pozorom, całkiem możliwe, że tak. Nawet niezwykle restrykcyjna w kwestii aborcji Irlandia Północna zezwala na przerwanie ciąży w przypadku, gdy jej kontynuacja zagrażałaby fizycznemu bądź psychicznemu zdrowiu kobiety. Przy czym zagrożenie takie musi być realne i poważne.

Nasze prawo przewiduje ochronę osób upośledzonych przed wykorzystaniem seksualnym, przymusowa aborcja nie wchodzi w Polsce w grę

W Polsce aborcji można dokonać w trzech przypadkach. Jednym z nich jest ciężkie i nieodwracalne usunięcie płodu, drugim zagrożenie dla życia lub zdrowia matki. Trzecim jest sytuacja, w której ciąża jest wynikiem czynu zabronionego. Zgodnie z polskim prawem, przypadek ciężarnej Brytyjki stanowiłby przesłankę do przeprowadzenia legalnej aborcji. Art. 198 przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności za doprowadzenie do obcowania płciowego osoby upośledzonej niemającej zdolności do rozpoznania znaczenia czynu. Przymusowa aborcja w żadnym wypadku nie jest przewidziana przez nasze prawo.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: