M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

baner DAROWIZNA

Obrzydliwe słowa Gretkowskiej! „Polacy lubią dawać d**y każdemu kto ją posmaruje”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Pisarka Manuela Gretkowska w swoim najnowszym felietonie (który zamieściła na Facebooku) w haniebny sposób zaatakowała miliony Polaków. „Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia” – wskazuje.

Znalezione obrazy dla zapytania manuela gretkowska zdjecia

„Polska stanie się znowu krajem zastępczym. Już jest drugorzędnym z podróbą chemii, kultury, nowoczesności. Polacy tak lubią, po swojemu, staropolsko w słomianych łapciach i gaciach, dupcyć po bożemu i dawać tej dupy każdemu kto ją posmaruje, 500 plus albo obietnicą zbawienia” – pisze Gretkowska.

Co za pogarda…

„Kiedy w Niemczech drugą siłą polityczną stają się Zieloni, u nas największym problemem jest czy starcy w sutannach poprą starca w paranoi. Młodzież, wszędzie indziej w ekologicznej awangardzie, u nas głosuje tylko w 25% i do tego większość na konserwatywnych idiotów”.

„Zostało mniej więcej 100 dni do wyborów. Może 100 ostatnich dni, jeszcze nie całkiem, ale demokratycznej Polski. PiS domknie swoje reformy – sądownictwa, szkolnictwa wszystkiego co pozwalało na normalność. A potem, po iluś latach będziemy znowu szczęśliwi, gdy uda się nam wyzwolić z koszmaru” – snuje pisarka.

Zobacz także: Gretkowska w szale nienawiści! „Wy gomułkowskie komuchy. Szydło jest marionetką”

Cały „felietion” można przeczytać poniżej:

zrodlo:http://telewizjarepublika.pl/obrzydliwe-slowa-gretkowskiej-quotpolacy-lubia-dawac-dy-kazdemu-kto-ja-posmarujequot,81666.html?

  One thought on “Obrzydliwe słowa Gretkowskiej! „Polacy lubią dawać d**y każdemu kto ją posmaruje”

  1. pani gretkowska zresztą jak cała korporacja żydowska bardzo lubi zajmować się tematami odbytnicznymi, promują seks gdzie się da, tabloidy, pornosy, teledyski satanistyczne itp

   zresztą, żeby ktoś mógł się paprać w czyimś gównie to musi wpierw się tam wcisnąć a kto ma uwagę skupioną na dupie to ma potem żydzie do dupy

   i tak to jest ze skrajną lewicą, stawiają na dupy, kupy, zboczenia i potem im nic nie wychodzi tak jak temu tu (taką antykulturę wytworzyli żydzi): hasło gówno artysty

   https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3wno_artysty

  Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

  %d bloggers like this: