NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Meksyk Rozmieszczenie 15 000 żołnierzy na granicy USA w celu powstrzymania nielegalnej imigracji do USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Meksykański sekretarz obrony Luis Sandoval powiedział w poniedziałek, że Meksyk wysyła tysiące żołnierzy na granicę USA-Meksyk, aby pomóc powstrzymać masowy napływ nielegalnej imigracji do Stanów Zjednoczonych.

Meksyk rozmieścił prawie 15 000 żołnierzy na granicy USA z Meksykiem, aby skręcić przepływ migracyjny – napisał na Twitterze dziennikarz CNN Nick Valencia. – Dodatkowo na południową granicę kraju z Gwatemalą i Belize rozmieszczono ponad 2000 elementów Gwardii Narodowej: Sekretarz MX Obrona Luis Sandoval. ”

blob:https://www.dailywire.com/f87e2d0e-43a3-4e74-925d-4698227c0179

Nick Valencia

@CNNValencia

BREAKING- Mexico has deployed almost 15,000 troops to the US-Mexico border to curve migration flow. An additional ~2,000 National Guard elements have also been deployed across the country’s southern border with Guatemala & Belize.: MX Secretary of Defense Luis Sandoval

Według CNN Sandoval powiedział dzisiaj w Cancun: „W północnej części kraju rozmieściliśmy w sumie prawie 15 000 żołnierzy składających się z elementów Gwardii Narodowej i jednostek wojskowych”.

Valencia dodała: „Nigdy wcześniej nie widziałem takiej współpracy z Meksykiem w zakresie imigracji”.

Nick Valencia

@CNNValencia

I have never seen this kind of cooperation from Mexico before in terms of immigration.

Posunięcie Meksyku następuje po tym, jak administracja Trumpa zwiększyła presję na rząd meksykański, aby znacznie zwiększył wysiłki na rzecz powstrzymania pozornie niekończącego się przepływu migrantów, którzy nielegalnie wjeżdżają do Stanów Zjednoczonych.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Trump ogłosił, że Meksyk będzie musiał stawić czoła taryfom, które spustoszyłyby ich gospodarkę, gdyby nie podeszły do stołu i nie podjęły poważnych wysiłków, aby pomóc w powstrzymaniu problemu.

Trump napisał na Twitterze: „10 czerwca Stany Zjednoczone nałożą 5% taryfę na wszystkie towary przybywające do naszego kraju z Meksyku, aż do momentu, gdy nielegalni migranci przybędą przez Meksyk i do naszego kraju, STOP. Taryfa będzie się stopniowo zwiększać, aż problem nielegalnej imigracji zostanie usunięty, w tym czasie taryfy zostaną usunięte. Szczegóły z Białego Domu do naśladowania. ”

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

On June 10th, the United States will impose a 5% Tariff on all goods coming into our Country from Mexico, until such time as illegal migrants coming through Mexico, and into our Country, STOP. The Tariff will gradually increase until the Illegal Immigration problem is remedied,..

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

….at which time the Tariffs will be removed. Details from the White House to follow.

Taryfy miały wzrosnąć o 5% co miesiąc, maksymalnie do 25%, dopóki Meksyk nie rozwiązał problemu.

7 czerwca Trump napisał na Twitterze, że Stany Zjednoczone osiągnęły porozumienie z Meksykiem, pisząc: „Z przyjemnością informuję, że Stany Zjednoczone osiągnęły podpisaną umowę z Meksykiem. Taryfy zaplanowane do wdrożenia przez USA Poniedziałek przeciwko Meksyku zostaje niniejszym zawieszony na czas nieokreślony Meksyk z kolei zgodził się podjąć zdecydowane kroki w celu powstrzymania fali migracji przez Meksyk i do naszej południowej granicy, co ma na celu znaczne ograniczenie lub wyeliminowanie nielegalnej imigracji z Meksyku i do Stanów Zjednoczonych. Szczegóły umowy zostaną wkrótce opublikowane przez Departament Stanu.

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

I am pleased to inform you that The United States of America has reached a signed agreement with Mexico. The Tariffs scheduled to be implemented by the U.S. on Monday, against Mexico, are hereby indefinitely suspended. Mexico, in turn, has agreed to take strong measures to….

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

….stem the tide of Migration through Mexico, and to our Southern Border. This is being done to greatly reduce, or eliminate, Illegal Immigration coming from Mexico and into the United States. Details of the agreement will be released shortly by the State Department. Thank you!

Na początku czerwca urząd celny i ochrony granic USA (CBP) opublikował dane dotyczące zatrzymania za miesiąc maj.

CBP napisał na Twitterze: „CBP nadal boryka się z pogarszającym się kryzysem na granicy południowo-zachodniej. W maju CBP zatrzymało lub uznało za niedopuszczalne 144 278 osób wzdłuż SWB – o 32% więcej niż w poprzednim miesiącu”.

https://twitter.com/CBP/status/1136337950353100800/photo/1

Josh Hammer z Daily Wire napisał: „

Pełne dane CBP ukazują dziś niesamowitą trajektorię naszego kryzysu granicznego. Jedynie patrząc na obawy odnotowane między punktami wejścia, CBP nagrał 132.887 w samym maju. To dwukrotnie więcej niż w lutym, kiedy CBP zarejestrowało 66 884 przestojów. Wracając do początku roku fiskalnego w październiku 2018 r., CBP odnotowało oszałamiający wzrost o 160,52% liczby przestojów odnotowanych między punktami wejścia w pierwszych ośmiu miesiącach tego roku podatkowego. ”

„Są to liczby otwierające oczy, które powinny wskazać głębię kryzysu narodowego każdemu trzeźwemu widzowi, stosunkowo dobrze znającemu podstawową arytmetykę” – dodał Hammer.

To jest nowość, odśwież stronę, aby otrzymywać aktualizacje.

Jaka jest twoja reakcja?

 

 

zrodlo:https://www.dailywire.com/news/48813/breaking-mexico-deploying-15000-troops-us-border-ryan-saavedra?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: