NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JACK CALEIB PODSUMOWANIE SYTUACJI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Marek Jakubiak uderza w Konfederację. „Dla mnie to żart”

Dlaczego razem z posłem Piotrem Liroy’em opuścił Pan Konfederację?
My z Piotrem zrobiliśmy wszystko, żeby tę koalicję utrzymywać. Ale już dłużej się nie dało.

Co było powodem Panów odejścia?
Wie pan, powodów było wiele. Od początku za naszymi plecami powstawała partia o nazwie Konfederacja – bez wymienienia mojego nazwiska. Powstawała partia, która miała już zatwierdzony zarząd, bez poinformowania mnie. Mało tego – ta partia już miała 39 członków, wśród których nie było ani jednego członka Federacji dla Rzeczypospolitej. Ale przymknąłem na to oko. Powiedziałem, że dobrze by było zmienić teraz statut, który chcę zobaczyć i zmienić zarząd tak, żeby była reprezentacja FdR w tejże partii, która miała być platformą do wejścia do Sejmu. Okazało się, że biorą to pod uwagę, ale w przyszłości, po wyborach. Ja mówiłem, że to musi być zrobione absolutnie teraz i że jeśli w skład Konfederacji wchodzi siedem podmiotów, to one wszystkie muszą mieć równoprawne miejsca w zarządzie. Nikt się na to nie zgadzał, chodziło o to, żeby większościowy pakiet miały Ruch Narodowy i KORWiN. Ale i na to się na końcu zgodziłem.

Jak wygląda zarząd Konfederacji?
W jego skład wchodzi osiemnaście osób. Dla mnie jest to żart, ale dobrze, demokracja ma swoje prawa. Więc osiemnaście osób jest w zarządzie, a ja zażądałem dla Federacji dwóch miejsc. Czy to dużo? Moim zdaniem nie. Ale za dwa dni dowiedziałem się, że to za dużo i mogą mi dać maksymalnie jedno miejsce. No cóż, gdzieś jest granica zwariowania i dobrych chęci. Moje dobre chęci się skończyły. Lekceważenie mnie i FdR, która ma ponad 3,5 tys. członków, to jest zbyt dużo. Ja myślałem, że jestem traktowany poważnie, że jestem poważnym partnerem w rozmowach. Wielokrotnie brałem konstruktywny udział w debatach, zabierając głos w ramach Konfederacji. Ale mam wrażenie, że to jest projekt Ruchu Narodowego i KORWiN i mam wrażenie, że po wyborach do parlamentu wszystko diametralnie się zmieni za pomocą różnego rodzaju nacisków, czy szantaży wewnątrz partii. A te naciski to coś, co RN i KORWiN mają za świętość, czyli subwencje. Otóż ja bez subwencji żyję i mogę bez nich żyć. Nie stawiałem jakichś wielkich wymogów w tej kwestii. Mi chodziło za każdym razem tylko o szacunek dla FdR i dla Piotra Liroy’a.

Ta współpraca od początku układała się nienajlepiej?
Im dalej w las, tym ciemniej. Robiono jakieś potajemne spotkania. Teraz posługują się jakimiś konfabulacjami, że to my spotykaliśmy się z Piotrem Liroy’em potajemnie. Oświadczam, że Janusz Korwin-Mikke o większości moich spotkań z partnerami wiedział.

M.in. o waszych rozmowach z Pawłem Kukizem, które miały doprowadzić do wspólnego startu Konfederacji z Kukiz’15.
Chcieliśmy połączyć Konfederację z Kukiz’15 za pomocą Federacji. Bezpośrednio się nie dało z powodu animozji pomiędzy Pawłem Kukizem, a Januszem Korwin-Mikkem. Tak wymyśliliśmy, byliśmy bardzo blisko zrealizowania tego projektu, ale ktoś – nie wiadomo kto – nam na końcu „pomógł” i się nie udało.

Z kim najtrudniej współpracowało się w Konfederacji?
Mam wrażenie, że skoro Kaja Godek, pan Grzegorz Braun i my nie jesteśmy traktowani poważnie w Konfederacji, to trzeba po prostu zejść na ziemię. Niestety tym takim „czarnym ludem” w Konfederacji jest młodzież stojąca za Korwinem i młodzież RN, która – wydaje się – buduje własny plan polityczny, z pominięciem Federacji, z pominięciem Liroy’a, z pominięciem nawet Janusza Korwin-Mikkego.

Dawaliście z posłem Liroy’em sygnały, że wyjdziecie z koalicji, jeżeli nikt nie zajmie się waszymi postulatami?
Mówiliśmy od dawna: „Słuchajcie, jeżeli najpierw nie ustalimy parytetów w tejże partii, to nie ma mowy o przystąpieniu do Konfederacji”. Ja to mówiłem od miesiąca. Tu nie było żadnego spisku. Ja po prostu, jako doświadczony politycznie człowiek, wymagałem najpierw poukładania miejsc i partii. Najpierw trzeba napisać statut, powołać zarząd i dopiero rejestrować partię. A oni wszystko zrobili za naszymi plecami i mówili: „Wiecie, teraz to już nie ma czasu, bo mogą nam tej partii nie zarejestrować. Wszystko ustalimy po wyborach”. No przepraszam. To jakieś żarty.

Jakie cele stawia sobie Federacja Jakubiak-Liroy? Uda się zebrać podpisy i zarejestrować listy?
Ja rozumiem, że nasz udział w polityce może się oddalić, jeżeli będziemy startować sami. Ale sądzę, że jesteśmy bliscy progu wyborczego. Natomiast ciężka praca przed nami, bardzo ciężka i to jest prawda. W trakcie kampanii do Parlamentu Europejskiego, my, jako FdR byliśmy zwolnieni ze zbierania podpisów, a jednak ponad 20 tysięcy podpisów przynieśliśmy. Jesteśmy już sprawnym organizmem, który w trakcie kampanii wyborczej się sprawdził. Analizujemy wszystkie sukcesy i niedociągnięcia. Zapewniam, że podpisy zostaną zebrane, wystawimy listy we wszystkich okręgach.

Jest szansa, że wasze ugrupowanie się powiększy?
Federacja Jakubiak-Liroy prowadzi rozmowy z ugrupowaniami różnej maści na temat wspólnego startu. Nie zamykamy się, widzimy w naszym projekcie inne nazwiska i ugrupowania. Są mniejsze i większe. My z Piotrem działamy profesjonalnie. Wszystkich traktujemy z szacunkiem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “JACK CALEIB PODSUMOWANIE SYTUACJI

  1. Dzieki za piekny poranek!!!Jaka ta natura jest piekna!!!Tak sie zapatrzylam i zasluchalam w to piekno ,ze musze jeszcze raz posluchac o czym mowiles…..Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: