NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ALE NUMER – NEWS, HIT, UWAGA, OSTRZEŻENIE !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Screenshot_3

Screenshot_2.png

JAKUB KRALKA

Fame MMA to inicjatywa, która ma na celu inicjować walki pomiędzy osobami rozpoznawalnymi w polskim internecie. 

Jak nietrudno się jednak domyślić, w ringu nie zobaczymy na przykład Radka Kotarskiego przeciwko Bogusławowi Wołoszańskiemu. Ci walczyć nie muszą, nie chcą, ale też mam wrażenie, że nie są odpowiednim materiałem „nośnym” dla organizatorów i wcale by do takiej „gali” nie przyciągnęli docelowej widowni.

Kiedyś byłem zdania, że organizatorzy Fame MMA żerują na patostreamerach, patologii i marginesie polskiego społeczeństwa. Ale potem znajomy poinformował mnie ile na swojej walce z Esmeraldą Godlewską zarobiła Marta Linkiewicz i jestem pewien, że są to jednak korzyści obopólne. Znajomy zaś rzucił togą w kąt, stwierdził, że ma dość tego świata i od dwóch miesięcy siedzi gdzieś na Florydzie szukając nowego pomysłu na siebie.

Jak zarabia Fame MMA?

Fame MMA jest przedsięwzięciem dochodowym. Nie dziwi mnie to, ponieważ reklamodawców nie brakuje i każdy chętnie pojawia się w tle wydarzeń, które wraz z Krystyną Jandą, Janem Kantym Pawluśkiewiczem czy Zbigniewem Preisnerem trwale zapiszą się na mapie pereł współczesnej, polskiej popkultury.

Ponadto źródłem przychodów Fame MMA jest sprzedaż pamiątek czy transmitowanie gali w ramach odpłatnej transmisji PPV (pay per view) w cenie 20 złotych, co przy ogólnym zainteresowaniu wydarzeniem może się okazać całkiem okazałą kwotą.

Ponieważ jednak Fame MMA dociera głównie do ludzi młodych, ci nie są do końca przekonani, by część swojego drogocennego budżetu przeznaczać na coś, co nie jest książką co przecież „można znaleźć w sieci za darmo”.

Fame MMA a retransmisje

I faktycznie. Biznes organizatorom gali psują ludzie, którzy wprawdzie wykupują dostęp do tego typu wydarzenia, ale potem retransmitują go, choćby nawet pro publico bono dla dziesiątek/setek/tysięcy innych internautów. A pomysłów jak to robić, jest cała masa. Poza nielegalnymi stronami ze streamami, gdzie możemy obejrzeć również mecze, gala jest emitowana przez internautów na Facebooku, YouTubie, Twitchu i pewnie setce mniejszych usług, których istnienia nie jestem nawet świadomy.

Internauci przyzwyczajeni do „zdejmowania” im takich transmisji, są do nich przygotowani z wyprzedzeniem, np. nazywając taką transmisję „Graniem w Minecrafta” czy przygotowując nieoficjalny fanpage pirackiej transmisji na kilka miesięcy do przodu… To aż niesamowite, ile niektórzy sobie zadają trudu, by w piracki sposób emitować galę Fame MMA, choć wedle moich obserwacji (już wczoraj sobie zaplanowałem, że zobaczę jak wyglądają te transmisje pod kątem pogróżek organizatorów i ewentualnego artykułu) w żaden sposób tego nie komercjalizowali. Wydaje mi się, że zachodziła tu głównie czysta potrzeba „czucia się potrzebnym”.

Swoją drogą znalezienie takiej pirackiej transmisji było łatwiejsze, niż wykupienie dostępu na głównej stronie Fame MMA. Patrząc na to jak kurczy się piractwo muzyczne np. za sprawą Spotify, na pewno wyjście gali do popularnych internetowych platform (oczywiście za opłatą) zapewne zmniejszyłoby problem piractwa wydarzeń typu PPV.

Fame MMA a prawo autorskie

Fame MMA jest przedmiotem ochrony wynikającej z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ponieważ należy je traktować jako transmisję telewizyjną (a to właśnie są te mistyczne prawa pokrewne).

W internecie obrywa się organizatorom gali za infografikę rozpowszechnianą przez nich przed Fame MMA 4, a także wypowiedzi, np. o tym, że nielegalne rozpowszechnianie transmisji odpowiedzialność mogą ponieść rodzice. Internauci w komentarzach na gazeta.pl oczywiście wyciągnęli już ciężkie armaty podsumowujące, że tego typu roszczenia obali student trzeciego roku prawa z wyższej szkoły turystyki i robienia ketchupu. I tak, i nie.

Takie spostrzeżenia świadczą bowiem o kompletnym niezrozumieniu (co u internautów jest przypadłością nagminną) sytuacji. To nie są wystąpienia profesora Markiewicza na Uniwersytecie Jagiellońskim, tylko infografiki o bardzo wyraźnym celu, których podstawowym zadaniem jest uświadamianie internautom, że za retransmisję grożą poważne konsekwencje.

Bo wiecie, jak to z tymi internautami jest – „wszyscy robią, więc jest legalne”, „można pobrać mp3, ale trzeba ją usunąć w ciągu 48h”, ewentualnie „najwyżej zdejmą”. A przecież odpowiedzialność za naruszenie praw pokrewnych może być fantastycznym modelem biznesowym. Pamiętacie zapewne Lex Superior, które chyba nawet samo wrzuciło pornografię na torrenty, by następnie rozpocząć wysyłanie wezwań do zapłaty w związku z jej rozpowszechnianiem (w trakcie ściągania).

 

Retransmisje Fame MMA

Nie ma przepisu, który zabraniałby oglądania pirackiej transmisji Fame MMA (co jest w sumie logiczne, bo gdyby taki przepis istniał, strach byłoby gdziekolwiek klikać). Jednak jest kilka przepisów, które zakazują rozpowszechniania takiej transmisji. Odpowiedzialność może przyjąć formę zarówno prawnocywilną, a więc w tym wypadku odszkodowanie, jak i prawnokarną, gdzie straszniejsze są problemy z policją, wyroki nawet za przestępstwo, teoretycznie nawet więzienie – nic ciekawego.

Organizatorzy Fame MMA straszą, ale mają do tego podstawy prawne. Jestem pewien, że udostępniające transmisję osoby – jeżeli tylko policja ustali ich tożsamość – faktycznie mogą ponieść dość poważną odpowiedzialność zarówno finansową, jak i karną. Choć oczywiście postulat roszczenia na kwotę 2,4 mln złotych wobec pojedynczego streamera (zakładam, że twórcy przeliczyli sobie 20 zł razy 120 000 osób oglądających piracką transmisję), jest zdecydowanie przesadzony, bo trudno będzie uargumentować wysokość poniesionej szkody.

Zastanawiam się na ile te pirackie transmisje to świadomość własnej bezkarności (np. ukrywanie się za setkami proxy), a na ile jednak głupota i niewiedza. W każdym razie konsekwencje mogą być prawdziwe i dotkliwe. To nie pierwszy raz, gdy usługa PPV poważnie walczy z internetowym piractwem.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: