NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szefowie państwowych spółek współfinansowali kampanię wyborczą PiS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1

Prawo i Sprawiedliwość po przejęciu władzy w 2015 roku masowo umieszczała swoich ludzi w spółkach i agencjach państwowych. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, nowe osoby z zarządów i rad nadzorczych odwdzięczyły się partii, wpłacając tysiące złotych na fundusz wyborczy PiS. Tylko w 2018 roku do partyjnej kasy wpłynęło łącznie co najmniej 1 mln złotych.

Podczas wyborów samorządowych w 2018 roku PiS miał do dyspozycji aż 37 mln złotych, za które sfinansowano kampanię wyborczą. Większość tej kwoty – ponad 21 mln zł – stanowiły wpłaty od darczyńców. Każda osoba fizyczna może przekazać do funduszu wyborczego konkretnej partii maksymalnie 31,5 tys. zł.

Z tej możliwości chętnie korzystały osoby zasiadające w zarządach i radach nadzorczych państwowych agencji i spółek. Na liście darczyńców udostępnionej przez Państwową Komisję Wyborczą „Gazeta Wyborcza” znalazła wpłaty od ok. 150 osób, które dzięki PiS otrzymały wysokie stanowiska w spółkach kontrolowanych przez państwo.

\n","url":"http://onet.tv/i/tomaszlis/piotr-niemczyk-w-programie-tomasz-lis-afera-podsluchowa-nie-byla-rosyjska-intryga/84vdl7","provider":"OnettvVideo"},"caption":"Piotr Niemczyk w programie \"Tomasz Lis.\".: afera podsłuchowa nie była rosyjską intrygą","platform":{"code":"pulsembed"},"alignment":"center"}” data-run-module-isrun=”1″>

Hojność Energi

Największą hojnością wykazali się zarządzający Energą. Grzegorz Ksepka, p.o. prezesa spółki, zasilił partyjny fundusz kwotą 31,5 tys. zł, zaś była prezes Energi Alicja Klimiuk wpłaciła 25 tys. zł. Według danych „Wyborczej” w 2018 roku oboje zarobili po ok. 740 tys. zł.

Osoby związane z Energą i spółkami zależnymi zasiliły fundusz wyborczy PiS łączną kwotą blisko 300 tys. zł. Jak podaje „Wyborcza”, do kampanii samorządowej dołożyli się także ludzie związani z największymi spółkami i agencjami kontrolowanymi przez państwo. Zarządzający ARiMR wpłacili łącznie ponad 139 tys. zł, menedżerowie PGE Polskiej Grupy przelali na fundusz prawie 101 tys. zł, zaś z Polskiego Radia wpłynęło blisko 83 tys. zł. PiS otrzymał wpłaty także od osób związanych m.in. z Orlenem, KGHM, Eneą czy Polską Grupą Zbrojeniową.

Większość darczyńców ze spółek i agencji kontrolowanych przez rząd nie brało udziału w wyborach samorządowych. Zdarzały się jednak przypadki, gdy do funduszu wyborczego wpływały pieniądze od osób kandydujących z list PiS. Wpłaty dokonała Ewa Rzymkowska, pracująca jako starsza specjalistka w Kancelarii Prezydenta oraz zasiadająca w radzie nadzorczej spółki Energa Obrót. Do funduszu wyborczego PiS przelała ponad 20,6 tys. zł, a po wyborach została radną w Kutnie.

Innym przykładem jest Ireneusz Purgacz, członek rady nadzorczej Grupy Azoty SA. W 2018 roku na fundusz wyborczy wpłacił ok 15,5 tys. zł, będąc jednocześnie kandydatem na listach PiS w Pułtusku. Po wygranych wyborach został przewodniczącym rady miasta.

Przewaga finansowa PiS

Prof. Marek Chmaj w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” zaznaczył, że dokonywanie wpłat na fundusz wyborczy nie jest nielegalne ani zabronione. – Można by mówić o naruszeniu zasad finansowania kampanii, gdyby udało się udowodnić, że ktoś dostał stanowisko w zamian za wpłatę, albo że wpłacał pieniądze przez “słupy”, czyli podstawione osoby – powiedział prof. Chmaj. Podkreślił jednocześnie, że rozdając stanowiska w spółkach państwowych Prawo i Sprawiedliwość zapewnia sobie przewagę finansową, co może naruszać konstytucyjną zasadę równości partii wobec prawa.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: