NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sprawa Igora Stachowiaka. Minister Jarosław Zieliński wiedział o brutalności policji. Nie zrobił nic ! Bezwzględne więzienie dla policyjnych oprawców ! BRAWO !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_12.png

Nadzorujący policję wiceminister Jarosław Zieliński już rok temu znał szczegóły sprawy Igora Stachowiaka, młodego mężczyzny, który zmarł na wrocławskim komisariacie. Mimo to policjanci pozostawali bezkarni. Sytuację zmieniła dopiero publikacja wstrząsających nagrań z wrocławskiego komisariatu w rok po śmierci Stachowiaka. Opozycja wzywa wiceministra do dymisji

– Tam nie było ministra Zielińskiego, tylko ci policjanci – rzucił do dziennikarzy TVN marszałek Senatu Stanisław Karczewski, pytany o polityczną odpowiedzialność za śmierć Igora Stachowiaka. Pytanie jak najbardziej zasadne, skoro prawdę o tym, co wydarzyło się na komisariacie Zieliński znał już w kilkanaście dni po śmierci mężczyzny. Wiedział, że policjanci niezgodnie z prawem użyli paralizatora przeciwko skutemu więźniowi. Wiedział, że byli wobec niego niezwykle brutalni. Wiedział, że jeden z interweniujących funkcjonariuszy został zawieszony.

Ba, mówił o tym publicznie już 9 czerwca 2015 r. w trzy tygodnie po śmierci Igora Stachowiaka podczas posiedzenia sejmowej komisji spraw wewnętrznych. – Jako niewłaściwe oceniono między innymi drugie użycie paralizatora, które nastąpiło w stosunku do osoby mającej już założone kajdanki – cytują „Fakty” TVN. W nieco późniejszym wystąpieniu podkreślał, że zna dwa raporty z kontroli w komendzie na Trzemeskiej, a resort podchodzi do sprawy bardzo poważnie.

„Prawdę o tym, co wydarzyło się na komisariacie na Trzemeskiej wiceminister Zieliński znał już w kilkanaście dni po śmierci Igora Stachowiaka”.

Te deklaracje nie przełożyły się jednak na żadne realne działania. Więcej, policjant, który używał paralizatora wobec Stachowiaka po trzymiesięcznym zawieszeniu wrócił do służby. Dopiero po emisji wstrząsającego reportażu „Superwizjera” TVN, który pokazał bestialskie postępowanie policjantów o sprawie znowu zrobiło się głośno. Nagle kierownictwo MSWiA uznało, że komendant dolnośląskiej policji, jego zastępca ds. prewencji i komendant miejski utracili zaufanie i nie dopełnili obowiązków. Dymisje funkcjonariuszy i zwolnienie jednego z policjantów przyszły jednak dopiero rok po tym, jak kulisy sprawy Stachowiaka były znane ministrowi Zielińskiemu.

Po emisji materiału politycy PiS zgodnie przyznawali, że zachowanie policjantów było niedopuszczalne. Wiceminister sprawiedliwości nazwał ich „bandytami w mundurach”, a marszałek Senatu zgadzał się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, który nazwał zachowanie policjantów „torturami”. Po brutalnym zatrzymaniu Stachowiak był przesłuchiwany w toalecie komisariatu na Trzemeskiej. Kilkakrotnie rażono go prądem z paralizatora. Potem w pokoju zatrzymań próbowało go obezwładnić sześciu policjantów. To wtedy mężczyzna przestał oddychać. Przeprowadzający sekcję patolodzy uznali, że przyczyną zgonu było zażycie narkotyków, ale też działania osób trzecich – wielokrotne użycie paralizatora oraz silne uciskanie szyi.

Teraz, kiedy sprawa została nagłośniona, politycy PiS nie chcą mówić o politycznej odpowiedzialności za nadzór nad policjantami. Minister Błaszczak, który podobno był przez wiceministra Zielińskiego wyczerpująco informowany o sprawie nie chciał rozmawiać z mediami. Sam Zieliński, który zwykle ochoczo komentuje sytuację polityczną, zapadł się pod ziemię.

Całkowitą odpowiedzialność za to, co dzieje się od 18 miesięcy w polskiej policji ponosi Mariusz Błaszczak i Jarosław Zieliński”.

Tymczasem opozycja wzywa do odwołania kierownictwa MSWiA, a przede wszystkim odpowiedzialnego za policję wiceministra Zielińskiego. – Wiceminister Zieliński dawno powinien odejść, bo jedyne, z czego zasłynął, to ze słynnego konfetti, które było wycinane [przez policjantów z Białegostoku – przyp. red.] na jego cześć – mówił w TVN24 Borys Budka z PO. – Mariusz Błaszczak dokonał rewolucji, czystki kadrowej po objęciu przez PiS władzy i całkowitą odpowiedzialność za to, co dzieje się od 18 miesięcy w polskiej policji ponosi Mariusz Błaszczak i Jarosław Zieliński –  podkreślał Budka. Rzeczywiście, Zieliński odpowiada za bezprecedensową wymianę kadr w polskiej policji. To on miał lansować kandydaturę inspektora Zbigniewa Maja na stanowisko Komendanta Głównego. Po kilku tygodniach służby Maj podał się do dymisji w atmosferze skandalu. Potem kierownictwo MSWiA miało problem ze znalezieniem następcy.

Po emisji materiału „Superwizjera” poświęconego śmierci Igora Stachowiaka z kopyta ruszyło też postępowanie prokuratury w tej sprawie. Jeszcze wczoraj przed południem poznańscy śledczy, którzy badają postępowanie policjantów twierdzili, że nie mogą od tak postawić im zarzutów. Na zwołanej późnym popołudniem konferencji prasowej tłumaczyli już, że „oczywista stała się (…) konieczność dokonania analizy zachowania funkcjonariuszy policji pod kątem znęcania się nad osobą pozbawioną wolności”. – Prokuratura bierze pod uwagę także możliwość przedstawienia w tym zakresie zarzutów – podkreślił prok. Rafał Maćkowiak, szef Prokuratury Regionalnej w Poznaniu.

Prok. Maćkowiak podkreślał też, że jego zdaniem postępowanie w sprawie Igora Stachowiaka jest prowadzone rzetelnie, a na czas trwania śledztwa wpływ ma konieczność uzyskania „skomplikowanych i specjalistycznych opinii biegłych”, w tym opinii zakładów medycyny sądowej we Wrocławiu, w Poznaniu i w Łodzi. – Uzyskano też opinię fonoskopijną – gdyby nie czynności, które w tym zakresie zostały wykonane na zlecenie prokuratury, nie zobaczylibyśmy takiego filmu, jaki ujawniły media – podkreślił. Prokuratura podkreśla bowiem, że to dzięki jej działaniom nagranie zarejestrowane przez paralizator zostało oczyszczone i stało się na tyle wyraźne, ze „Superwizjer” mógł je pokazać w swoim materiale.

https://www.newsweek.pl/polska/polityka/sprawa-igora-stachowiaka-skonczy-sie-dymisja-wiceministra-jaroslawa-zielinskiego/exlb2yl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: