NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jugendamt 11.11.2011. UTAJNIANY!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2.png

Menden Porwani i Zamknięci jak POLSKIE PSY.

Kodeks Karny na Jugendamt 11.11.2011. UTAJNIANY!

JAKIM Prawem?

Jakie można było wykonać dzisiaj zło Adolfa zemsty Co Ci Starzy ( Przywódcy ) narobili ,
– że Świat dzieciom tak zniszczyli?
Jak by pięknie mogło być,
– gdyby skromniej chcieli żyć .
Chciwość nam tu wszystko psuje,
– chciwość cały Świat nam truje.
Najbogatsi są dziś ważni,
– tak naprawdę nie poważni.

Konsul Panie drogi,

Pan Henrykowski poinformował mnie, że został poinformowany o problemach, jakie posiada w Niemczech w stosunku do swoich dzieci z biurem pomocy młodzieży.
Popieram dzieci wrócić do Polski i uczestniczyć tam szkołę.

Otrzymałem decyzję sądu okręgowego, sądu rodzinnego, Wetzlar od 5/06/2014.
Na stronie 5 tej decyzji przydziela sędziów Schaffrina że jeśli Pan Henrykowski przenosi się do Polski, niemiecki Młodzież Dobrobyt Urząd zasięga opinii właściwego organu w Polsce w związku, tak aby rozważyć sprawę.

Wiem, że pan Henrykowski i jego dzieci.
Dzieci są bardzo traumatycznym swoich doświadczeniach.Barbażyństwo Jugendamt. Teraz musisz wejść do środka, aby odpocząć. Odbywa się to na pewno o wiele lepiej niż w opiece na polecenie sędziego Schaffrina w rodzinie z ojcem, jej ciotki
Decyzja opiera się na bez zastrzeżeń do prawników Zwerenz i młodzieżowych oficerów, którzy nie służą w żaden sposób w najlepsze interesy dzieci i w żaden sposób nie spełnia na podstawie wiedzy psychologicznej naukowo lub pedagogicznych.

Dlatego proszę was, aby spowodować, jeśli władze polskie pobrać plik z Niemiec, który jest przeliczony w Polsce oraz informacje z dokumentów z Niemiec, nie do ponownego wykorzystania.

Ponadto spadek wychowanie i edukację oraz ochronę młodzieży w jurysdykcji krajów i ich wspólnot. W związku z powyższym, niemieckie urzędy opieki nad nieletnimi powinny całkowicie zatrzymać z tego, co dzieje się w Polsce. Jestem również domniemanie niemieckiego sędziego.

Ponieważ nie mogę wypolerować i Henrykowski również zrozumienie i wyrażenie ma problemy z językiem niemieckim, dochodzi między nami do nieporozumień.
Więc proszę cię, żeby pomóc, tak, że nie wystąpiły żadne błędy.

Po Henrykowski chcą pracować w Niemczech, a więc w weekend przyjeżdża do Polski, jego dzieci powinny mieszkać ze swoją ciotką. Mam dzieci, które mówią dobrze po niemiecku, wielokrotnie o to poproszony. Wyrazili, że chcieliby żyć z jej ciotki i doczekać dobrych dni zycia. Ponieważ jest to również ich rodzina, który mieszka w pobliżu cioteczna , lubię mieć, widzę tylko zalety, gdy dzieci idą do jej ciotka i żyć tak, jak ich przodków rodziny. Przyczyni się to również do odzyskania emocjonalnego dzieci.

Tak więc, nadzór i opiekę nad dziećmi jest tak regulowany, że niemieckie władze nie mogą twierdzić w Polsce było dobro tego dziecka na ryzyko i wciągające „i ojca jest tutaj pod ciśnieniem, proxy opieki jest potrzebne po polskim prawie dla pra-ciotki, Pani Lidia Paruzel.
Pragnę poinformować pana Henrykowski o tym i stworzenia takiego pełnomocnictwa z nim. .

Dzieci pana Henrykowskiego czuć się komfortowo ze mną i dobrze się dogadać. Można, jeśli chcą, coraz ich wakacje lub przedłużony weekend, aby spędzić święta ze mną. Więc tutaj jest pewność prawna, która pozwala w urzędzie pomocy społecznej młodzieży nie interwencji, napisałem odpowiedni organ areszcie. To jest w dodatku.
Pan Stefan Henrykowski przyniesie oryginał, więc można uwierzytelnić swój podpis.

Pismo wysłane do Konsula Ratyński o natychmiastową Pomoc Dzieciom i Ojcu ,wyrozumiałego Konsula Obecnego na rozprawie.
Wygranej przez Ojca Henrykowski.
Kopia mojego dowodu osobistego mogę powiesić na również, aby wiedzieć, kim jestem.
W przypadku pytań, prosimy kontakt z Ojcem i Pomoc
Z góry dziękuję za wysiłek.
Z poważaniem

Herbert Greipl

 

POLACY TO Serce PRAWDY Do 2020 roku zostaną wszyscy zbrodniarze wyłapani dzięki POLSCE -POLONII POLSKIEJ NA CAŁEJ TEJ NASZEJ PLANECIE – Wykonujecie niesamowitą pracę! Faktycznie rząd polski nie chce PONIEWAŻ SĄ SAMI ZAKŁADNIKAMI , abyśmy my – pokrzywdzenie rodzicie – Media ZABLOKOWANE Tylko wymienisz nazwisko , ADWOKACI TE BYDLAKI Z Policja Fałszywie BLOKUJĄ NAS W CAŁYM KRAJU TAK ROBIĄ NIEMCY BLOKUJĄ NAZWISKA DLATEGO NAM NIKT NIE POMAGA ,Pomimo mówili o naszych krzywdach o naszych wydanych dzieciach. Holandia na moim synku zarobiła już około 250 000 euro, za co? za mieszanie się w sprawę, a dokładniej za uniemożliwianie mi rozmów w języku polskim z moim synem, pozbawianie mojego syna mojej opieki (bo Polka), zabranianie mi leczenia mojego syna, nawet wykonania badania krwi mojego synka. ZDRADA DOŻYWOCIE ZA ICH BARBARZYŃSTWA

Screenshot_1.png

A-Ten fakt już określa, mówiący dowodami to są już i zbrodnie przeciwko ludzkości: akta wstrząsające świat z dni 11.11.2011/16.06.2012 Europejskiego Parlamentu z dnia 06.03.2012 zostały wygrane za bestialstwa i barbarzyństwa nazistowskie podwójnym prawomocnym wyrokiem z odszkodowaniami jak SGB XII Ktoś zapomniał z Sali rozpraw że jest ARCHIWIZOWANY, pomimo wygrana jest za wygraną sądownictwa z dnia 21.02.2013 zmuszeni Archiwizować do dzisiaj, pod Nr. Akt 102692 0144/2012 06.03.2012 / 2102.2013 Drastycznym dla ŻYCIA W PAŃSTWIE A poruszanym tematem dokładnie odpowiadającym od pana Dariusz Perun Dobrzański ZBRODNIA i ŚMIERĆ przedstawiona miliony na miliony Ofiar do dnia 05.05.2015 przez Luxemburg/Brukselę ktoś sobie Ukrył przed i w traktacie wersalskim. Praw Dzieci\człowieka rodziców Dzieci a Wszystko, co narusza prawa i zwyczaje zbrodnicze a także bulwersujące międzynarodową moralność i powagę traktatów. Szósty A 7 artykuł w Statucie Międzynarodowego Trybunału w Norymberdze określa następujące rodzaje zbrodni wojennych: zbrodnia przeciwko pokojowi: planowanie, przygotowanie, rozpoczęcie i prowadzenie wojny napastniczej przeciwko ludzkości lub będącej pogwałceniem traktatów, porozumień lub międzynarodowych umów oraz współuczestniczenie w którymkolwiek z wymienionych czynów
? pogwałcenie praw i zwyczajów wojny: obejmują m.in. morderstwa, nieludzkie traktowanie ludności zamieszkującej okupowane terytoria, deportacje (m.in. na roboty przymusowe), mordowanie i złe traktowanie jeńców wojennych, zabijanie zakładników, przywłaszczenie własności publicznej i prywatnej, burzenie miast, osiedli, wsi oraz wszelkie zniszczenia, nie usprawiedliwione koniecznością społeczeństwa śledztwa
Ten fakt już określa, mówiący 2) Pana Marquard i pana Konrad tych panów oskarżam o napaść w dniu 19.07.2018 w moim mieszkaniu. Wtargnęli do mojego mieszkania bez nakazu, a po krótkiej rozmowie z adwokatem z Hamburga, który to on nakazał im opuścić mieszkanie – po rozłączeniu przeszli do rękoczynów. Prokurator mówi to pomyłka , to są zaplanowane zakładniczce zniszczenia życia bawiąc się w  zbrodnie przeciwko ludzkości: m.in: prześladowania, morderstwa, deportacje, eksterminacja i inne nieludzkie czyny, których celem jest niedopuszczenie a zniszczenie całości lub części grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: