NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
3 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jan Zbigniew Potocki, TW WSW zdemaskowany – Handlarze Patriotyzmem

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Za czasów PRL kabarety pozwalały sobie robić publiczne „odważne” komentarze na temat władzy. Było to tolerowane, bo władze wiedziały, że w ten sposób emocje ludzi pójdą w śmiech, zamiast w agresję przeciwko władzy. W obecnych czasach pojawiło się wielu „odkłamywaczy historii”.

Z jednej strony jest to bardzo pożyteczne zjawisko, bo dzięki temu poznajemy rzeczywiste rozmiary działań okupantów przeciwko Polsce. Ten aspekt jest z pewnością bardzo pozytywny. Jednak koncentracja jedynie na odkłamywaniu historii jest wielką pułapką, bo oddala nas od rzeczywistych problemów gospodarczych i politycznych. Jest to jak para w gwizdek. A najgorszy aspekt tej sytuacji… Uwaga! Niektórzy krasomówcy to wilki w owczej skórze. Masoneria lubi budować własną opozycję, aby ją kontrolować. Jedynym sposobem wczesnego wykrycia wrogów Polski jest dokładna analiza historii tych ludzi i tego co robią.

 

PS.

Zauwazylam,ze pan hrabia Potocki znowu zaczyna byc popularny …

Zamieszczam ponownie nagranie dotyczace hrabiego.

Nie wiem czy ludzie sa az tak naiwni i nie potrafia zrozumniec kim ten czlowiek byl i jest…???????

Kiedy pan Potocki zaczynal swoja „kariere” skomentowalam pewne jego nagranie i spotkaly mnie takie obelgi,jakich w zyciu nie spodziewalam sie.

W internecie jest wiecej  takich osob.

Pozdrawiam

GR

 

zrodlo:Tylko Polska

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: