NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dziewczynka straciła połowę swojego mózgu po szczepionce MMR

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Nasza córka, Roz, urodziła się 17 czerwca 2010 r. szczęśliwą, zdrową małą dziewczynką. Rozwijała się tak jak wszystkie dzieci w jej wieku i osiągała kamienie milowe w docelowym wieku.


Mój mąż i ja zdecydowaliśmy się szczepić pojedynczo w opóźnionym kalendarzu szczepień po tym, jak nasz pierwszy lekarz rodzinny zaszczepił ją szczepionką PediaX z kombinacją innych szczepionek. W wieku jednego roku rozpoczęliśmy szczepienia szczepionką DTaP i rozłożyliśmy je na pewien czas. Następnie podczas wizyty kontrolnej w wieku dwóch lat zdecydowaliśmy się rozpocząć szczepienia szczepionką MMR.
12 czerwca 2012 roku Roz otrzymała szczepionkę MMR. Miała normalny, kapryśny okres, podobnie jak w przypadku DTaP,

ale po tygodniu zaczęła wydawać się nieco oderwana, nie tak reagująca/responsywna, i nadal była kapryśna.
27 czerwca rozpoczęła się u niej niska gorączka.

28 czerwca Roz przebywała na zewnątrz przez krótki okres czasu. Po wykąpaniu jej, mój mąż położył ją na krześle.

5 minut później zauważył, że nie porusza się i jest w stanie gapienia się, nie odpowiada.


Natychmiast popędziliśmy na SOR.

Po 30 minutach lekarz potwierdził, że miała atak drgawek i ma gorączkę 38.4 ºC. Przeprowadzili serię testów i nie znaleźli nic, żadnej infekcji, wirusów ani bakterii.


Przenieśli ją do Szpitala Dziecięcego, gdzie spędziliśmy noc na obserwacji. Lekarze powiedzieli nam, że miała drgawki gorączkowe. Kazali nam się nie martwić, ponieważ drgawki gorączkowe są powszechne u dzieci.
Wszystko było dobrze przez następne kilka miesięcy.

Następnie 8 sierpnia, po zabawie w parku, Roz stała się ospała. Kiedy zabrałam ją do domu, była w trakcie ataku.

Otrzymała leki przeciwpadaczkowe na SOR i po 45 minutach została ponownie przeniesiona.

Pozostała w szpitalu przez kilka dni i zrobiono jej MRI i EEG. Badanie MRI wykazało, że jej mielinizacja nie przebiegała normalnie. Mielinizacja polega na tworzeniu osłonki mielinowej wokół komórek nerwowych, która umożliwia prawidłowe funkcjonowanie

układu nerwowego.


Powiedziano nam, żebyśmy się nie martwili, ponieważ Roz była tak młoda i ponieważ jej EEG było normalne.

Zadbaliśmy o to, żeby trzymać ją w domu, kiedy było gorąco, obserwowałam jej dietę i podjęliśmy środki ostrożności.


1 listopada Roz po obudzeniu dziwnie się zachowywała ; potem nagle zaczęła mieć atak drgawek. Podałam jej Diastat.

Obudziła się godzinę później i miała kolejny atak drgawek.

Tym razem znaleźliśmy się z powrotem w szpitalu dla dzieci z zapaleniem krtani i tchawicy.
Począwszy od grudnia miała ataki każdego miesiąca i zaczęły się pogarszać. Zamiast częściowych złożonych napadów, zaczęła mieć częściowo uogólnione ataki oraz napady toniczno-kloniczne (TC).


Do kwietnia 2013 r. miała ataki co tydzień. W połowie kwietnia Roz miała trzy duże napady toniczno-kloniczne (TC) w ciągu tygodnia. Postanowiliśmy zabrać ją do szpitala dziecięcego Cincinnati Children, aby uzyskać więcej odpowiedzi.


Podczas tych wszystkich napadów Roz rozwijała się zgodnie z wiekiem, z wyjątkiem opóźnienia mowy.

Z biegiem czasu jej napady zmieniały się, ale stały się częstsze.
Nasz neurolog zasugerował, żebyśmy spotkali się z doktorem specjalistą w dziedzinie epilepsji by zobaczyć czy Roz byłaby kandydatem do operacji mózgu.


W dniu 7 października 2013 r. Roz została przyjęta na tydzień monitorowania VEEG, skany wykazały, że kandyduje do resekcji [wycięcia] chirurgicznej prawego płata potylicznego.
Skany wykazały obszar, który był przerzedzony. Czekaliśmy więc i obserwowaliśmy, jej kolejne ataki wiele razy dziennie.
5 lutego zostaliśmy przyjęci, a Roz przeszła badanie polegające na umieszczeniu siatki po prawej stronie mózgu (w sumie 120 elektrod). Powiedzieli nam, że napady ciągle zdarzały się na całej prawej półkuli jej mózgu, a nie tylko w prawym płacie potylicznym, a resekcja nie wchodziła w grę.

Nasze serca pękły.

Po tym jak lekarze otrzymali potrzebne informacje, uważali, że ma zespół Rasmussena lub dysplazję korową.

Nasza normalna mała dziewczynka musiała przejść kraniotomię i prawą półhemispherotomię, które mogły pozbawić ją czucia

w lewej stronie (Musiałaby mieć usuniętą połowę mózgu).

12 lutego poszła na 9-ogodzinną operację. Weszła z w pełni funkcjonującym ciałem i wyszła z pół pracującym ciałem.

Przeszła cztery tygodnie intensywnej szpitalnej rehabilitacji, ale nie wróciła do domu chodząc.

Biopsja potwierdziła, że miała zespół Rasmussena.


Po 11 miesiącach od operacji nadal nie ma napadów, ale nie jest w stanie używać lewej ręki i ma osłabienie w lewej ręce i nodze. Jest również ślepa na lewą stronę obu oczu, ale mówi o wiele więcej.


Trudno uwierzyć, że mała dziewczynka, która w chwili narodzin była zdrowa, doświadczyła życia pełnego traumatycznych wydarzeń po pierwszej szczepionce MMR. Codziennie obwiniam siebie pytając „co by było gdyby”.

Teraz chcemy, aby historia Roz została wysłuchana i chcemy, aby firmy produkujące szczepionki podjęły środki ostrożności.
Tłumaczenie: Jeden z członków STOP NOP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: