NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Obnażanie Matrixa – ilu mamy w Polsce wyznawców zła – szok!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Zacznijmy od końca, „po owocach ich poznacie”. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę ze skali zniszczeń i terroru niesionego przez tych, co biblie wciskali. Inkowie, Aztecy, mieszkańcy Ameryki Północnej, Australii, Afryka, Sławianie – krew, terror, gigantyczne ludobójstwo, wielkie cierpienie, niewolnictwo, kolonie i niszczenie korzeni.

Znalezione obrazy dla zapytania dawne niewolnictwo zdjecia

Watykan stoi za wieloma aktami okrucieństwa, w tym sankcjonował rozbiory Polski oraz pierwszą i drugą wielką wojnę. Wszystkie nauki tzw. Jezusa były dobrze znane wielu religiach i kultach przed nim….nadstawienia policzka – Budda 500 lat przed narodzinami tzw. Jezusa. Modlitwa Pańska, kilka set lat wcześniej nazywała się Modlitwą Echnatona lub ślepca.

Znalezione obrazy dla zapytania kult solarny zdjecia

Całe życie tzw Jezusa jest kalką wielu idoli kultów Solarnych. Obawiam się, że buńczuczny młody rabin Iszu – Jeszua, syn Miriam jest żydowskim bajaniem dla gojów, co potwierdzają sami żydzi. Christos jest to Greckie imie – określenie na pierworodnego, czystego, oczekiwanego syna, który często był przygotowywany do pracy w świątyniach – dobra fucha i duma rodziny.

To określenie nijak się ma do rabina Jeszua… Podobnie z określeniem Immanuel, czy te wszystkie tytuły kultów Solarnych. W zasadzie wszystkie tzw bezpośrednie dowody na życie Jezusa są podkładkami w stylu małpki Lucy – naciąganie i podszywanie innych pod potrzeby tzw Archeologii Biblijnej, jaką stworzyła fundacja Rockefellera.

Znalezione obrazy dla zapytania kult solarny zdjecia

Np tzw Septuaginta, która odnosi się do liczby 70. Która nie ostała się ponownie do naszych czasów (poza jakimiś ścinkami), która ponownie była tłumaczeniem – z greki – na tzw hebrajski wykonana przez żydów na zlecenie, których niby było 70 ciu ale nie…72, gdyż 12×5 = 60 – to nie działa, 12×6 = 72 – dopasujemy. Podobnie jak mit o 600 000 żydowskich dusz (klony jej nie mają), gdyż w Torze jest 600 000 słów, a tak naprawdę lekko coś ponad 300 000 (ale żydki lubią dobrze zaokrąglić – prawda?) Biblia (Kodeks) Leningradzki albo Watykański – śmiech na sali…dobrze, że to dobrze ukrywają, gdyż takie śmieci= koniec cyrku z kościołami ;

P Tzw. Hebrajczycy – murzyno — arabskie plemię, którzy posługiwali się Greką lub Aramejskim – tzw. Hebrajski to jest coś jak gwara Podhalan pisana po polsku alfabetem Łacinników, którzy zdewastowali nasze korzenie. Hebrajski powstał w 1881 roku jako unowocześniona wariacja Aramejskiego ze wplecionymi zasadami z Aryjskiej Kabały, którą ci posrańcy zawłaszczyli, ukryli i starają się ją zrozumieć. A więc ci murzyńscy Arabowie, nie mają nic wspólngo z białymi Chazarskimi żydami – no może poza powodem do uzasadnionej zemsty za ludobójstwo i podszywanie się pod nich. Kolejne ciekawostki to wielkie luki z życia twojego idola.

Znalezione obrazy dla zapytania tora zdjecia

W zasadzie 3/4 jego życia jest owiane tajemnicą, podobnie jak prawdziwa data narodzin (w różnych sektach chrześcijańskich jest różna), tak naprawdę nie znana jest też jego faktyczna data śmierci i rzeczywisty wiek. To co wiesz, ustalono poprzez głosowanie. Mimo to, że młody rabby czytał w synagodze to nic nie napisał…za to napisano kilka set lat po jego nieznanej dacie śmierci. Wszystkie ewangelie nie mają autora – imiona ewangelistów są doklejone przez redaktorów biblii.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy z bibli zdjecia

W zasadzie bożek ze starego testamentu przypomina dowódcę komando SS, a sam stary testament pasuje do nowego testamentu jak pięść do oka. Wizerunek Jezusa jaki znasz jest oparty o portret Cesaro Borgia – syna jednego z papieży dewiantów i morderców. Całun Turyński jest bardzo ciekawy i przedstawia negatyw ciała atletycznego młodzieńca, który był katowany wg instrukcji opisanych w biblii…jednakże on sam był pochodzenia Kaukaskiego – był wysokim białym facetem, który nijak ma się do opisów arabskiego żydka, kreowanego na kolejnego solarnego idola.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy z bibli zdjecia

Aspekt strategiczny i duchowy. Tworzenie Egregorów jest stare jak świat. Wiedza o tym, że stworzony egregor czerpie energie od stwórców też nie jest tajemnicą. Kapłani w Babilonie i Egipcie prowadzili wiele eksperymentów, które miały zapewnić moc egregora jego właścicielom, ale miał czerpać energię od dawcy – ofiary – owieczki…jak pijawka. W efekcie tych badań pojawił się Golem. Golem, którego można włączyć i wyłączyć (zapomniałem dodać, że egregor kultu ciągnie energie dawcy nawet po śmierci). „Żydzi” (kapłani Semickich kultów śmierci) stworzyli Egregoro- Golema w postaci Jezusa, którego brutalnie wciskano podbitym (podstępem) narodom, a jednocześnie sami się bardzo wyraźnie od niego odcinają – duchowo, gdyż poza tym, że Jezus jest mesjaszem i zbawicielem (bogiem) dla Gojów, to też jest „królem żydowskim”…a więc energia idzie do „narodu wybranego – narodu twojego zbawiciela”.

Zadaj sobie pytania.

1. jeżeli widziałeś niemowlęta – czy naprawdę sądzisz, że mają w sobie jakikolwiek grzech??? ( pierworodny???)

2. czy naprawdę twoje postępowanie w życiu wymaga zbawienia i od czego?

3. czy twój idol – Jeszua – nie wypełnił tradycji kultów śmierci i jako pierworodny, w wielkich mękach został zamordowany na oczach swojego chorego tatusia, podobnie kończyły dzieci bożka El, Baal i Morduka (rodzinka czy inna nazwa na tego samego śmiecia?)

4. czy twój idol rzekomo nie „odkupił” grzechów ludzkości? Skoro tak to po co te szopki przed konfesjonałem???

5. jeżeli faktycznie przeczytałeś jakąś biblie, to wiesz, że Jeszu nie odnosi się do Sławian, gdyż oni są czystego serca, a odnosi się do zbłąkanych owiec z domu Izraela – notabene ten to był pojebany koleś. Czy ty jesteś zbłąkaną owcą z domu Izraela?? Ja jestem wolnym, urodzonym z matki na ziemi świętej Lachów, Ariów, Scytów, Gotów…

Serdeczności

 

zrodlo:Pol Lechicki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Obnażanie Matrixa – ilu mamy w Polsce wyznawców zła – szok!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: