NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kto korzysta na atakach na tankowce w Zatoce Perskiej?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Wydarzenia, które zatrwożyły w ostatnich dniach i tygodniach region Zatoki Perskiej, mogą wpłynąć na wszystko – od ceny za paliwa energetyczne do przyszłości niewielkich państw regionu.

Znalezione obrazy dla zapytania zatoce perskiej zdjecia

Rzut oka na konfliktową sytuację na całym świecie, włączając w to Bliski Wschód i region Zatoki Perskiej, Europę Wschodnią i Wenezuelę, pokazuje, że napięcie to wywołane jest nielegalnymi jednostronnymi krokami podejmowanymi przez administrację USA – pisze irański analityk Pejman Iazdani na łamach wydania Mehr News.

Nielegalne wypowiedzenie przez Biały Dom irańskiego porozumienia nuklearnego (JCPOA), uznanie Korpusu Strażników Islamskiej Rewolucji za organizację terrorystyczną, wznowienie sankcji przeciwko Iranowi i próba sprowadzenia eksportu irańskiej ropy do zera – wszystko to jest prowokacyjnymi i podejrzanymi krokami przeciwko Iranowi ze strony USA, które zwiększają napięcie w regionie.

Podejrzany i prowokacyjny krok USA i ich regionalnych sojuszników, włączając Arabię Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie, aby obwinić Iran o ataki na dwa statki w Fujairah, nie przedstawiając przy tym żadnych dowodów, również był uprzedzony przez stosowne środki przedsięwzięte przez Iran, które w pewnym stopniu obniżyły napięcie.

Znalezione obrazy dla zapytania zatoce perskiej zdjecia

W tym czasie, gdy premier Japonii odwiedził Iran po raz pierwszy od czterech dekad, a wielu oczekiwało jeszcze większego obniżenia napięcia z uwagi na jego wizytę, kolejnym podejrzanym i prowokacyjnym krokiem okazały się ataki na dwa tankowce naftowe w Zatoce Omańskiej, co może zwiększyć napięcie do jeszcze większego niż na początku poziomu.

Znalezione obrazy dla zapytania premier japonii odwiedza iran zdjecia

Bez wątpienia USA i ich zaufani sojusznicy w regionie jak zwykle będą winić Iran o to, że ten znowu stał za incydentem i to bez jakichkolwiek dowodów winy, ale najważniejsze jest przy tym pytanie, kto korzysta najbardziej na napięciu w regionie Zatoki Perskiej?

Analizując kolejne przyczyny, można zrozumieć, że beneficjentem numer jeden napięcia spowodowanego atakami na tankowce w Zatoce Perskiej, jak i na Biskim Wschodzie są Stany Zjednoczone i, rzecz jasna, Tel-Awiw, a także niedemokratycznie wybrane władze niektórych arabskich państw regionu, które usiłują przetrwać poprzez sprzyjanie polityce USA.

W odróżnieniu od sytuacji sprzed dziesięcioleci, USA w obecnie jest jednym z największym producentów ropy naftowej i gazu na świecie, usiłując przejąć znaczną część rynku od innych krajów. Po nielegalnym wyjściu USA z JCPOA i ich próbach doprowadzenia eksportu irańskiej ropy do poziomu zera pod pretekstem rozmaitych oskarżeń, w rzeczywistości USA dokładają starań nie tylko w tym celu, by przejąć rynki, gdzie obecny jest Iran, ale także w celu ograniczenia irańskich zysków i wpływów Iranu w regionie. Ruchy USA w celu zwiększenia napięcia w Wenezueli i Europie Wschodnie, jak i wprowadzenie sankcji przeciwko Caracas i Moskwie również mogą mieć podobny cel.

Jakiekolwiek napięcie w Zatoce Perskiej nie tylko zwiększy ceny za nośniki energii na światowym rynku, ale i stworzy wystarczająco dużo pretekstów dla Waszyngtonu, aby zwiększyć własną obecność wojskową w regionie. Oznacza to, że USA kontrolują szlaki handlowe, aby powstrzymywać swoich konkurentów, takich jak Chiny, UE, Japonia i kolejne wschodzące gospodarki, takie jak Indie, gospodarka której w znacznym stopniu zależy od nośników energii dostarczanych z Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu.

Napięcie w regionie, wraz z iranofobicznym planem, zagwarantuje kontynuację zakupów amerykańskiej broni przez niektóre z krajów regionu, takie jak Arabia Saudyjska. Kontynuując sprzedaż broni Arabii Saudyjskiej, USA nie tylko utworzą tysiące miejsc pracy dla Amerykanów, ale i utrzymają swoich konkurentów, takich jak Chiny i Rosja, z dala od bliskowschodniego rynku broni.

Napięcie i konflikty sprowokowane przez USA na Bliskim Wschodzie doprowadziły do poważnych rozbieżności między państwami regionu, co jest żywotnym interesem dla bezpieczeństwa Tel-Awiwu i jego ekspansjonistycznej polityki.

 

zrodlo:http://xportal.pl/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: