NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

III wojna światowa: te decyzje mogą doprowadzić do wybuchu globalnego konfliktu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Naukowcy obawiają się niespójnych rozwiązań problemów klimatycznych podejmowanych przez poszczególne kraje i wzywają do międzynarodowej unifikacji wysiłków na rzecz stabilizacji klimatu.

Problem gwałtownie zmieniającego się klimatu na planecie i, co najważniejsze, sposobów rozwiązania tego problemu stał się jednym z najważniejszych zadań dla naukowców dosłownie w ciągu ostatniego roku. W maju niezależna australijska grupa Breakthrough – National Center for Climate Restoration, zajmująca się problemami globalnych zmian klimatycznych od 2014 roku, w skład której wchodzą wybitni naukowcy, politycy i działacze społeczni, opublikowała raport na temat perspektyw dla ludzkości na najbliższe 30 lat. W raporcie czytamy, że przy zachowujących się trendach w rozwoju cywilizacji, rok 2050 stanie się punktem zwrotnym dla klimatu Ziemi, gdy temperatura wzrośnie o 3 stopnie Celsjusza.

Pierwszym problemem, z którym zderzą się mieszkańcy Ziemi, jest brak świeżej wody, następnie żywności, a następnie upadek kluczowych ekosystemów i zniszczenie biosfery. Jedynym sposobem, aby tego uniknąć, według grupy ekspertów jest globalna mobilizacja w walce ze zmianami klimatu na planecie.

Tymczasem naukowcy z Uniwersytetu Cambridge tworzą specjalne naukowe „Centrum odnowy klimatu Ziemi”, które będzie zajmować się opracowaniem technologii stabilizacji klimatu. Wiele pomysłów omawianych przez naukowców Centrum jest w większym stopniu związanych z geoinżynieryjnym podejściem w walce z globalnym ociepleniem. Na przykład za pomocą wtórnego zamrażania biegunów naszej planety, usuwania CO2 z atmosfery, rozpylania aerozoli, które utrudniają przenikanie promieni słonecznych i tym podobne. Planuje się, że w centrum będą pracować inżynierowie, klimatolodzy i socjologowie.

Business Insider zebrał komentarze niektórych ekspertów i doszedł do wniosku, że użycie takich metod przez jakikolwiek kraj bez aprobaty innych narodów może wywołać nową wojnę światową. Zdaniem komentatorów konsekwencje metod geoinżynieryjnych nie zostały jeszcze zbadane, a ich zastosowanie przez jeden kraj może wpływać na klimat innego. Jeden z takich incydentów może posłużyć jako „casus belli” (powód do wypowiedzenia wojny) dla III wojny światowej.

Według Hi-News w przeciwieństwie do ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, ta sama słoneczna geoinżynieria może mieć całkiem realne konsekwencje geopolityczne.

„Nawet jeśli ten czy inny kraj chce skorzystać z rozwiązań geoinżynieryjnych lokalnie, konsekwencje tych działań mogą rozprzestrzeniać się i wpływać na terytorium innych państw. Kwestia możliwości wybuchu wojny światowej w tym przypadku będzie bardziej dotkliwa dla współczesnego świata” – powiedział specjalista geoinżynierii Juan Moreno-Cruz z kanadyjskiego Uniwersytetu Waterloo.

Z drugiej strony, zjednoczenie krajów na rzecz globalnej mobilizacji wygląda jeszcze bardziej nierealistycznie w porównaniu z powstrzymaniem konsumpcji benzyny, węgla i emisji gazów cieplarnianych do atmosfery planety.

https://pl.sputniknews.com/swiat/2019061810576881-iii-wojna-swiatowa-apokalispa-koniec-swiata-te-decyzje-moga-doprowadzic-do-wybuchu-globalnego-konfliktu-Sputnik-Polska/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “III wojna światowa: te decyzje mogą doprowadzić do wybuchu globalnego konfliktu

  1. no tak,i wszystko jasne,pod pretekstem pokoju może być tak,że wojna się zacznie,ale na krótki czas,ujawni się bowiem człowiek,przeciwnik Chrystusa,antychryst i zaprowadzi pokój na ziemi,ludzie będą chcieli tego aby nie zginąć,on im to da , ludzkość da się zwieść pod tym,by przyjąć znamię bestii,on to wykorzysta,niestety tak będzie,a ci,którzy staną przeciwko temu,będą łapani,mordowani,ścinani na gilotynach,jest zdjęcie gilotyny zrobione z USA , wiec ktoś musiał puścić w świat już ten fakt,ktoś nie wytrzymał tego co szykuje USA dla przeciwników systemu,który wprowadzają od samego początku

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: