NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

11 produktów wywołujących raka, które prawdopodobnie codziennie spożywasz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nigdy nie jedz tych 11 produktów wywołujących raka

Pewnie sobie myślisz: „Przecież wszystko wywołuje raka, więc po co zawracać sobie tym głowę”, jednak dowiedziono naukowo, że tych 11 produktów wymienionych na następnej stronie zwiększa ryzyko zachorowania na raka. Prawda jest taka, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Możesz więc już dziś podjąć działania, żeby chronić swoje zdrowie na przyszłość. Choć wydaje się, że rak jest czymś nieuniknionym, warto wiedzieć, że możesz podjąć pewne kroki, które pomogą ci ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia tej choroby. Najpierw jednak trzeba poznać 11 toksycznych produktów, których należy unikać.

11 produktów wywołujących raka:

1. Pomidory w puszce

Choć uważa się, że świeże pomidory są bardzo dobre dla zdrowia i pomagają zapobiegać nowotworom, to pomidory w puszce już nie. Właściwie większość produktów w formie konserw może budzić obawy z powodu materiału, z którego wykonane są puszki. Prawie wszystkie puszki z żywnością zawierają związek chemiczny o nazwie bisfenol A lub BPA. Badania wskazują, że BPA ma wpływ na genetyczne zmiany w mózgu. Dlatego właśnie producenci starają się zastąpić lub ograniczyć do minimum ilość BPA w żywności z puszek. Pomidory uważa się za wyjątkowo niebezpieczne ze względu ich wysoki poziom kwasowości, który sprawia, że BPA z puszki jest przez nie silnie wchłaniany. Radzimy zatem unikać puszek i gotować świeże produkty lub kupować je w szklanych butelkach.

Screenshot_4.png

2. Napoje gazowane

Badania pokazują, że u osób, które spożywają więcej niż jeden napój gazowany dziennie, występuje większe ryzyko udaru niż u osób, które w ogóle nie piją napojów gazowanych. Napoje te są pełne cukru i stanowią źródło pustych kalorii, które powodują przyrost masy ciała i są jedną z głównych przyczyn otyłości. Picie dużych ilości napojów gazowanych sprawia, że wzrasta poziomu cukru we krwi, co może prowadzić zarówno do powstania stanu zapalnego, jak i insulinooporności. Napoje te zawierają również olbrzymie ilości sztucznych barwników i środków chemicznych, takich jak pochodna 4-metyloimidazolu (4-MI). Nic dziwnego, że napoje gazowane są uważane za bardzo szkodliwe dla zdrowia i powodują raka.

Screenshot_15.png

3. Chipsy ziemniaczane

Chipsy ziemniaczane zawierają sztuczne aromaty, barwniki i mnóstwo konserwantów. Wszystkie te związki chemiczne, których organizm tak naprawdę w ogóle nie potrzebuje. Wiemy, że trudno jest odmówić sobie chipsów ziemniaczanych, ale na szczęście istnieje kilka innych możliwości. Kupując pieczone chipsy ziemniaczane, chipsy z tortilli, precle pełnoziarniste czy pieczone chipsy jabłkowe albo nawet bananowe, dostarczysz swojemu organizmowi znacznie więcej zdrowych składników, a jednocześnie nadal możesz chrupać chipsy.

Screenshot_14.png

4. Przetworzone mięsa

Możesz się zastanawiać, jakie rodzaje mięsa uważa się za przetworzone. Jest to bardzo długa lista, na której znajdują się kiełbasy, parówki, bekon i większość wędlin. Badanie dowodzą, że nadmierne ilości soli i środków chemicznych używanych przy produkcji przetworzonego mięsa są bardzo szkodliwe dla zdrowia i mogą zwiększać ryzyko przedwczesnej śmierci. Wszystkie te przetworzone mięsa zawierają duże ilości środków chemicznych i konserwantów, w tym między innymi sód, który sprawia, że produkty mięsne wyglądają apetycznie i świeżo, nawet jeśli takie nie są. Radzimy spożywać wyłącznie świeże mięso zamiast produktów przetworzonych.

Screenshot_13.png

5. Alkohol

W 2007 roku Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem działająca z ramienia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zbadała dowody naukowe zebrane podczas 27 badań a dotyczące raka i spożywania alkoholu. Naukowcy odkryli wystarczające dowody, aby móc stwierdzić, że spożywanie alkoholu w nadmiernych ilościach jest główną przyczyną raka jamy ustnej, przełyku, wątroby, jelita grubego, odbytnicy oraz raka piersi u kobiet. Możesz oczywiście rozkoszować się kieliszkiem wina do kolacji, ale dla swojego zdrowia nie pij więcej niż tylko jeden.

Screenshot_12.png

6. Żywność dietetyczna

Wszelkiego rodzaju żywność dietetyczna, w tym produkty mrożone czy paczkowane opatrzone etykietą „dietetyczne” i „o niskiej zawartości tłuszczu” oraz napoje gazowane, zawierają aspartam. Jest to chemiczny, sztuczny słodzik, o którym wspominaliśmy już wcześniej w tej liście. Liczne badania dowodzą, że aspartam powoduje wiele chorób, takich jak rak czy problemy z sercem. Wszystkie produkty oznaczone jako niskotłuszczowe lub dietetyczne są przetwarzane chemicznie i wytwarzane z rafinowanych składników, z dodatkiem dużych ilości sodu oraz sztucznych barwników i aromatów, które mają im zapewnić dobry smak. Zawsze pamiętaj, że sztuczne produkty spożywcze i napoje NIE są prawdziwym pokarmem! Postępuj mądrze i jedz naturalnie „dietetyczne”’ produkty, czyli warzywa i owoce!

Screenshot_10.png

7. Wysoko przetworzona biała mąka

Biała mąka jest składnikiem wielu przetworzonych produktów spożywczych i ma bardzo wysoki indeks glikemiczny, co prowadzi do podniesienia poziomu cukru we krwi oraz insuliny. Może być zatem bezpośrednią przyczyną cukrzycy, a poza tym uważa się, że może przyczyniać się do rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych. Guzy nowotworowe żywią się głównie cukrem obecnym w krwiobiegu. Wystrzegając się białej mąki, możesz uniknąć guzów, a przynajmniej ich nie karmić.

Screenshot_9.png

8. Produkty mocno solone, marynowane i wędzone

Produkty te zawierają zazwyczaj konserwanty, takie jak azotany, które mają za zadanie sprawić, żeby produkty te jak najdłużej wyglądały zachęcająco. Substancje dodatkowe stosowane w przetworzonej żywności mogą z czasem gromadzić się w organizmie, a wreszcie doprowadzić do szkód na poziomie komórkowym i ostatecznie do raka. Wędzone produkty są jeszcze gorsze, jeśli gotuje się je w wysokich temperaturach, ponieważ azotany przekształcają się w dużo bardziej niebezpieczne azotyny.

Screenshot_8.png

9. Uwodornione oleje

Zacznijmy od tego, że wszystkie tłuszcze uwodornione to oleje roślinne. Oleje roślinne, których nie można ekstrahować w naturalny sposób, są pozyskiwane ze źródła w sposób chemiczny. Aby wyglądały zachęcająco, producenci często dodają barwnik i aromat. Wszystkie oleje roślinne zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych omega-6. Nadmiar tych kwasów może powodować różne problemy zdrowotne, jak na przykład choroby serca czy rak skóry. Aby utrzymać organizm w dobrym zdrowiu, należy zachować odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6.

Screenshot_7.png

10. Cukier rafinowany

Różnego rodzaju cukier rafinowany nie tylko mocno podwyższa poziom insuliny, ale także stanowi ulubioną pożywkę dla komórek nowotworowych, co sprzyja ich namnażaniu się. Zarówno guzy, jak i inne nowotwory wykorzystują cukier do „żywienia się” i powiększania swoich rozmiarów. Wygląda na to, że do wzrostu i namnażania się komórki nowotworowe preferują słodziki bogate we fruktozę, jak na przykład syrop kukurydziany. Wiele produktów takich jak torty, ciasta, herbatniki, napoje gazowane, soki, płatki zbożowe oraz innych popularnych artykułów spożywczych jest wręcz naładowanych cukrem rafinowanym, dlatego nie powinno dziwić, że należy trzymać się od nich z daleka.

Screenshot_6.png

11. Popcorn z mikrofalówki

Nie chcę, ale muszę ci to powiedzieć: choć popcorn do przygotowania w kuchence mikrofalowej jest niezwykle wygodny, to może być bardzo niebezpieczny dla twojego zdrowia. Nie chodzi nawet o sam popcorn, ale o to, że woreczki do mikrofalówki są pokryte kwasem perfluorooktanowym, związkiem chemicznym mającym wpływ na niepłodność u kobiet. Liczne badania pokazują, że narażenie na kontakt z kwasem perfluorooktanowym zwiększa ryzyko zachorowania na raka pęcherza moczowego, wątroby, trzustki i jąder. A teraz porozmawiajmy o zawartości tych woreczków. Choć każdy producent stosuje różne składniki, większość używa oleju sojowego i wielu konserwantów, takich jak galusan propylu. Jest to substancja chemiczna znana z tego, że powoduje problemy żołądkowe i wysypki na skórze.

Screenshot_5.png

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: