NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wysokowibracyjny, żywy pokarm, ideał

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Wyobraź sobie dziko rosnącą w lesie poziomkę. Podchodzisz do krzaczka, zrywasz dorodny, maleńki owoc, czujesz sprężystość owocu gdy delikatnie trzymasz go opuszkami palców, wąchasz –  jej woń pachnie lasem, jego niezliczonym bogactwem, pachnie życiem, witalnością, słodkością. Wkładasz poziomkę do ust, która po chwili raczy twoje kubki smakowe wspaniałymi nutami różnorodnych smaków, rozpływa się w ustach.

Znalezione obrazy dla zapytania poziomki w lesie zdjęcia

Twój organizm spożył właśnie pokarm idealny, boski, zawierający w idealnych proporcjach to czego potrzebujesz. Nie musisz się niczym martwić: ile w niej cukrów, ile kalorii, ile pestycydów – natura, która obdarzyła krzaczek poziomek odpowiednią glebą, nasłonecznieniem czy nawilżeniem, a także czystym powietrzem,  zrodziła ci pokarm najlepszej jakości  – żywy pokarm.

Biofotony

Biofotony, światło o niskiej częstotliwości , są zawarte w każdej żywej materii, również w pożywieniu. Można powiedzieć, że im jest ich więcej w, tym wyżej wibrują dane organizmy. Do fotosyntezy roślina potrzebuje światła, biofotony zaś potrzebne są każdej żywej komórce, aby wszelkie reakcje chemiczne w niej zachodzące, były przeprowadzone w idealnym porządku.Najzdrowsze pokarmy emitują najmniej intensywne światło, ale najbardziej spójne. Im wyższy stopień koherencji (spójności) fotonów zmagazynowanych w pokarmie, tym lepszy przekaz porządku i tym wyższa jakość pożywienia. Intuicyjnie wybieramy pożywienie najwyższej jakości, czyli bogate w fotony odznaczające się dużym stopniem synchronizacji.

Na zdjęciu poniżej widzimy porównanie częstotliwości biofotonów jabłka i mięsa

Jedz świeże

Dziko rosnące owoce, grzyby, orzechy, nasiona mają najwyższą wibrację, a i one, z każdą minutą po zerwaniu oferują mniej i mniej, aż w końcu powracają do Matki Ziemi jako organiczny składnik gleby dla kolejnych płodów natury.

Profesor biofizyki Fritz Albert Popp pisze „Żyjemy przede wszystkim nie dzięki substancjom, cząstkom lecz dzięki informacjom. […] Decydujące jest magazynowanie światła i zaopatrywanie w nie organizmu, ponieważ organizm to istota świetlna”.

I choć w dzisiejszych czasach jedzenie dzikich roślin jest prawie niemożliwe, mamy jednak wpływ na to czym raczymy swój organizm. Dzikie zwierzęta nie chorują prawda? Mają instynkt, wiedzą co, jak i w jakich ilościach spożywać by żyć. Ale już zwierzęta domowe czy hodowlane utraciły ten dar, jedzą jedynie to, co daje im człowiek, i jak wiadomo – chorują podobnie jak ludzie.

Chcieć to móc

Możemy wciąż zbliżać się do tego, by żyć zgodnie z tym, co zaplanowała dla nas natura. Jeśli nie masz kawałka ziemi poza miastem i nie możesz sam uprawiać roślin, może masz działkę w mieście. Jeśli nie masz działki, może masz balkon, na którym możesz sadzić choć niektóre rośliny, albo chociaż założyć małą hodowlę kiełków w kuchni – wszystko jest możliwe, jeśli tylko chcesz! Kupuj rośliny sezonowe, ekologiczne, albo nawet jakiekolwiek – na tą chwilę możesz zrobić choćby tyle, bo wszystko jest lepsze, niż martwy pokarm.

Znalezione obrazy dla zapytania lesne owoce zdjecia

Ludzie wciąż są przekonywani, że to składniki zawarte w pożywieniu stanowią o jej jakości, ale czy tylko? Czy twór biochemiczny złożony z najważniejszych mikro i makro składników, zaprojektowany z najwyższą starannością jest w stanie nas odżywić, dodać energii, witalności i zdrowia? Pokarm bez życia jest martwy, a to co martwe zwyczajnie nam szkodzi . Organizm jest mądry, wyposażony przez naturę w potrzebne zmysły, wie jak rozpoznać oraz metabolizować to co dla niego dobre. Męczy się, gdy otrzymuje sztuczny twór, zrobiony ręką człowieka, nierzadko w laboratorium czy wreszcie w fabrykach. Czym, jeśli nie cmentarzyskiem czy wysypiskiem gnijących odpadów staje się ciało odżywiane martwym mięsem, bułką czy smażonym plackiem? Nawet warzywa, gotowane w temperaturze powyżej 40 stopni Celsjusza tracą swoją żywotność, dlatego tak ważne jest spożywanie jak najwięcej pokarmów roślinnych na surowo.

Jedzenie wysokowibracyjne to też takie, które zawiera w sobie jak najwięcej energii słońca.Spożywając pokarmy o wysokich wibracjach, sami podwyższamy wibracje swojego ciała i odwrotnie: niskowibracyjna żywność osłabia wibracje ciała, ono marnieje, choruje, cierpi. Cierpi zwłaszcza wtedy, gdy to co jemy,  jest energetycznie wypełnione śmiercią, strachem, grozą, smutkiem i żalem, a więc mięso, mleko (i wszelkie przetwory) od krowy przemysłowej, które powstało naturalnie w okresie laktacji by dać pokarm dziecku – cielakowi, i które nigdy do niego nie trafiło…

Jedzmy tak, aby nasze organizmy zestrajały się z energią Matki Ziemi, żyjmy tak, by szanować jej płody, celebrować cud, jakim jest każdy nowy dzień, radujmy się życiem. Jedzmy żywe. Żyjmy. Wibrując wysoko łaczymy się z energią miłości, harmonizujemy się ze światem natury, korzystamy z wszelkich obfitości, jakie daje nam ŻYCIE.

” Z pożywienia czerpiemy nie tylko składniki pokarmowe. Otrzymujemy też coś o wiele cenniejszego – energię życiową. Podobnie jak fizyczne składniki pokarmu odżywiają nasze ciało, tak energia tego, co jemy, odżywia nasze pole energetyczne.”

Bożena Cyran Żak

 

zrodlo:https://jagamp.pl/2018/06/20/wysokowibracyjny-zywy-pokarm-ideal/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: