NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TVP NA WESOŁO – bo nic innego już nie pozostało !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wiadomości TVP – CIEKAWOSTKA !

 

TVP- Narodowy nadawca fałszu !

Jacek Kurski kłamie o oglądalności TVP w ostatnich latach.

Jacek Kurski przedstawia siebie jako zbawcę TVP. Mówi, że odwrócił trend spadkowy, oglądalność wzrosła pierwszy raz od kilkunastu lat. To fałsz. Duży wzrost był w 2002 i 2003 roku, a mikrowzrosty – jak obecny – zdarzały się potem trzykrotnie. Za prezesury Kurskiego TVP dalej traci widzów mimo ogromnych pieniędzy pompowanych z budżetu. W 2019 – znów 1,2 mld

Prezes TVP Jacek Kurski pochwalił się, że w minionym roku powiększyła się widownia telewizji publicznej. Zdarzenie nie byle jakie, bo stało się tak po raz pierwszy od kilkunastu lat. Oczywiście według Kurskiego. Rzeczywistość zapisana w sprawozdaniach Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wygląda bowiem zupełnie inaczej.

Po raz pierwszy od kilkunastu lat TVP 1 i TVP 2 i cała grupa TVP poszła do góry pod względem oglądalności zarówno w modelu oglądalności rzeczywistej, jak i nawet według monopolisty telemetrycznego Nielsena.

FAŁSZ. WIDOWNIA TELEWIZJI PUBLICZNEJ ROSŁA W 2003, 2005, 2014 I 2015 ROKU.

Rzeczywistość Kurskiego kontra fakty

W swoich sprawozdaniach KRRiTV podaje dane oglądalności dla poszczególnych kanałów, ale również dla całej grupy TVP, czyli zsumowanych 12 programów, takich jak TVP 1, TVP Info, TVP ABC, TVP. Przejrzeliśmy sprawozdania od 2000 roku.

Widownia TVP w proc. – udział w rynku

Screenshot_7.png

Na wykresie widać, że przez ostatnie kilkanaście lat oglądalność TVP – a dokładnie udział w całym rynku telewizyjnym – niemal stale maleje. Początek stulecia był jeszcze dobry:

 • w 2002 roku uzyskano wzrost o 2,5 pkt proc.
 • a w 2003 o kolejne 2,3 pkt proc.

Ale od 2003 roku udział widowni telewizji publicznej spadał niemal o połowę. 16 lat temu połowa (52,8 proc.) tych, którzy oglądali telewizję, włączali jeden z kanałów TVP. Dziś – tylko 28,3.

Tego trendu spadkowego nie zmieniają minimalne wzrosty, które udało się uzyskać czterokrotnie:

 • w 2005 – 0,4 pkt proc.
 • w 2014 – 0,8 pkt proc.
 • w 2015 – 0,2 pkt proc.
 • i teraz w 2018 – 0,4 pkt proc.
 • Oglądalność TVP wzrosła zatem nie po raz pierwszy, ale po raz szósty od 2000 roku.

  „W ocenie Kurskiego najważniejszym sukcesem zarządu jest odwrócenie wieloletniego trendu spadkowego oglądalności zarówno anten TVP 1, TVP 2, jak i grupy Telewizji Polskiej w całości” – napisał portal TVP Info. Tylko że do odwrócenia trendu droga jest daleka. Jak pokazaliśmy, niewielkie wzrosty oglądalności zdarzały się i w poprzednich latach. A generalnie telewizja publiczna traci do innych, co wynika m.in. z tego, że oferta rynkowa się wzbogaca.

  Coraz mniej czasu przeznaczamy na oglądanie telewizji, zwłaszcza jeśli mamy mniej niż 30 lat. Choć polscy millenialsi — na tle koleżanek i kolegów ze Szwecji czy Francji — i tak spędzają przed telewizorem sporo czasu. Coraz większą popularnością cieszą się kanały tematyczne — i jest ich coraz

 • Screenshot_8.png
 • I nie jest to winą wyłącznie Jacka Kurskiego.

  Głos w tej sprawie zabrał Juliusz Braun, prezes TVP w latach 2011-2015, przewodniczący KRRiTV 1999-2003, a obecnie członek Rady Mediów Narodowych: „Ponieważ prezes Jacek Kurski po raz kolejny mija się z prawdą, po raz kolejny zmuszony jestem oświadczyć, że informacja ta jest nieprawdziwa”. Braun zwraca też uwagę, że za nieznaczne odbicie zapłacono olbrzymim dodatkowym finansowaniem.

 • Oglądalność (nie)rzeczywista: Nielsen i Netia

  Prezes Kurski ogłosił sukces TVP „pod względem oglądalności zarówno w modelu oglądalności rzeczywistej, jak i nawet według monopolisty telemetrycznego Nielsena”. O co chodzi?

  Od początku swojej prezesury źródeł kiepskiej oglądalności Kurski szukał w metodzie jej badania. Wszystkiemu jest winna według Kurskiego firma AGB Nielsen. O obsesji Kurskiego wobec Nielsena pisaliśmy np. w tekście „Kurski zdjął maskę. Telewizja jest rzetelna, bo PiS prowadzi w sondażach

  Prezes w końcu zlecił audyt pomiarów i wprowadzenie konkurencyjnej metody. Teraz dane są dostarczane przez firmę Netia. Badanie dotyczy gospodarstw domowych, a nie pojedynczych osób, jak w panelu Nielsena. „Z usługi telewizyjnej telekomu [Netii] korzysta ok. 180 tys. gospodarstw domowych, rozlokowanych w ponad 1,5 tys. gmin w całej Polsce (patrz mapa poniżej), w tym 55 proc. na terenach wiejskich, w miejscowościach o 8,5 tys. różnych kodach pocztowych. Łącznie ci klienci korzystają z 200 tys. dekoderów Netii” — opisywał portal Wirtualne Media.

 • Dane z Netii różnią się od tych z Nielsena. Np. wychwytują widzów mniej popularnych kanałów i programów, w badaniu Nielsena często uzyskują one zerowe wyniki. Pomiar Netii regularnie pokazuje większą oglądalność kanałów TVP niż pomiar Nielsena.
  „Wszyscy wiedzą, że pomiary Nielsena nie są idealne. Jest powszechne przekonanie, że trzeba unowocześnić system pomiaru” — mówi OKO.press Juliusz Braun. Chodzi np. o to, że coraz więcej osób nie ogląda programów telewizyjnych za pośrednictwem odbiorników — korzystamy z komputerów, tabletów, których nie uwzględnia metoda „panel based audience measurement”, którą stosuje Nielsen.

  „Cały rynek korzysta z Nielsena”. Kurski też

  Dlaczego zatem panel Netii wcale nie jest lepszym rozwiązaniem? „Cały rynek bierze pod uwagę Nielsena, to są dane porównywalne, wiadomo, jakie są dane 5 lat temu” — mówi Juliusz Braun. Co więcej, to panel Nielsena służy do rozliczania z reklamodawcami kampanii telewizyjnych — również w TVP. A zatem Jacek Kurski i jego TVP coś sobie liczą, ale jest to z niczym nieporównywalne.

 • Eksperci przepytywani przez portal Wirtualne Media zaznaczali, że metoda Netii może być dodatkową, a nie jedyną — w badaniu oglądalności. Zresztą, jak widać, sam prezes nadal powołuje się również na Nielsena.

  Podczas konferencji prasowej Jacek Kurski chwalił się też, jak ratuje finanse telewizji. Np. zyskał 800 mln pożyczki z Funduszu Reprywatyzacyjnego w 2017 roku. W 2019 TVP ma dostać z budżetu państwa 1,2 mld zł tzw. rekompensaty abonamentowej.

  Zwolennicy PiS wierzą „Wiadomościom”

  Sondaż IPSOS dla OKO.press z grudnia 2018 pokazał, że główny program informacyjny TVP cieszy się najmniejszym zaufaniem w porównaniu z „Faktami” TVN i „Wydarzeniami” Polsatu. „Wiadomościom” wierzą masowo wyborcy PiS, wśród wszystkich innych osób tylko 8 proc. wskazuje je jako najbardziej wiarygodne.

 • Okazało się również, że:
  • Wydarzenia” Polsatu to program trzydziestolatków i młodszych.
  • Fakty” TVN – czterdziestolatków, sześćdziesięciolatków i starszych.
  • Wiadomości” TVP – pięćdziesięciolatków.

  „Wiadomości” (31 proc. wskazań) dominują w jednej grupie: wśród mieszkańców wsi. Tylko tutaj wygrywają (na wiarygodność) z Faktami (26 proc.) i Wydarzeniami (27 proc.).

 • https://oko.press/narodowy-nadawca-falszu-jacek-kurski-klamie-o-ogladalnosci-tvp-w-ostatnich-latach/
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: