NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sama skóra, ości, owrzodzenia od chemii. Rybacy pokazali zdjęcia świeżych dorszy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Aż trudno uwierzyć, że taka ryba jest jako rarytas sprzedawana po 28 zł za kilogram. Dorsze złowione dziś rano koło Darłowa okazały się wyjątkowo chude. Niektóre z ryb mają ślady owrzodzeń albo oparzeń. Wyglądają, jakby miały styczność z silną chemią.

Header

– Nie mogę pokazać zdjęć ryb z ranami i owrzodzeniami. Turyści przestaliby zamawiać je w smażalniach. To uderzyłoby w cały nadmorski biznes – mówi pan Andrzej, rybak z Darłowa, który przesłał WP zdjęcia w porannego połowu.

Kilka dorszy złapało się w siatki i przynęty zastawione na flądry. Delikatnie mówiąc, widok ryb nie zachęca do konsumpcji. Jeden z dorszy ma zapadnięty brzuch, grzbiet praktycznie bez mięsa, to wszystko obciągnięte skórą. Tylko dwie ryby nadawały się do sprzedaży.

Chude dorsze, a nawet gorzej

Jak pisaliśmy, w tym sezonie wakacyjnym brakuje świeżych ryb . Właściciele nadmorskich smażalni wpisują się na listy kolejkowe prowadzone przez rybaków . Ci albo nie mogą złapać dorszy, albo to, co łapią, nadaje się tylko do wyrzucenia za burtę. Szczególny niepokój rybaków budzą sztuki, które noszą na sobie ślady owrzodzeń i niegojących się ran.

– Już od dawna informujemy naukowców Morskiego Instytutu Rybackiego o niepokojących śladach znajdowanych na dorszach. Wyglądają jak rany pochodzące od oparzeń chemią, którą zatruty jest Bałtyk – mówi dalej rybak. Dodaje, że powstała teoria, iż ryby ulegają poparzeniom od chemii zalegającej na dnie Bałtyku, a pochodzącej jeszcze z czasów II wojny światowej.

To między innymi Iperyt, Arsen będące składnikami bojowych środków toksycznych. W Bałtyku zatopiono 50 tys. ton amunicji zawierającej trującą chemię – wynika z szacunków naukowców badających ten problem. Beczki, w których została zatopiona broń chemiczna, są już skorodowane, a poruszone sieciami do trałowania dennego mogą uwalniać śmiercionośne substancje. Takie bomby czają się na dnie Bałtyku na wschód od Bornholmu, w okolicach Głębi Gotlandzkiej, ale też w rejonie Głębi Gdańskiej.

Co zatruwa bałtyckie ryby. Uwaga na dorsze i śledzie

Analizy Morskiego Instytutu Rybackiego nie są jednoznaczne. W specjalnym raporcie naukowcy opisują, że broń chemiczna jest zagrożeniem i może wpływać na kondycję ryb. Pozostawia ślady na ich ciele, ewentualnie osłabione osobniki są narażone na pasożyty. Naukowcy potwierdzają, że zwłaszcza w 2016 roku na łowionych dorszach znajdowano ślady owrzodzeń. Rany na badanych rybach przypisano jednak ugryzieniom minogów.

Wyniki badań mięsa ryb kilku gatunków wskazują, że zawiera ono niewielkie zawartości zanieczyszczeń i ich spożycie nie zagraża konsumentom – stwierdza MIR. Są jednak zastrzeżenia. Zjedzenie w ciągu tygodniowego turnusu kilku średnich filetów z bałtyckiego dorsza (łącznie 1,4 kg), narazi człowieka na pochłonięcie szkodliwej dla zdrowia dawki rtęci (dane z projektu SeaQual). Po zjedzeniu łącznie 1,7 kg śledzi (też w ciągu tygodnia) konsumentowi grozi zatrucie arsenem.

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/sama-skora-osci-owrzodzenia-od-chemii-rybacy-pokazali-zdjecia-swiezych-dorszy-6393654196192897a?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: