NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pentagon rozpoczął tajny atak cyfrowy na irańską grupę szpiegowską

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3.png

 W czwartek wieczorem US Cyber ​​Command rozpoczął odwetowy atak cyfrowy na irańską grupę szpiegowską odpowiedzialną za zamachy bombowe na dwa tankowce w zeszłym tygodniu,  podała Yahoo News , powołując się na dwóch byłych urzędników wywiadu.

Grupa, która jest powiązana z Irańskim Korpusem Strażników Rewolucji, podobno cyfrowo śledziła i celowała w wojskowe i cywilne statki przepływające przez Cieśninę Hormuz w ciągu ostatnich kilku lat, umożliwiając jej dzisiaj rozpoczęcie ataków na statki w regionie.

REKLAMA

US Cyber ​​Command nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz od The Hill w piątek wieczorem.

Zgłoszony atak cybernetyczny pojawia się w związku z narastającymi napięciami między USA i Iranem, które zostały po raz pierwszy wywołane przez atak z zeszłego tygodnia na tankowce.

Stany Zjednoczone zareagowały ogłaszając rozmieszczenie 1000 dodatkowych żołnierzy, po których nastąpiło zagrożenie ze strony Iranu, aby przekroczyć limit wzbogacania uranu narzucony przez pakt nuklearny z czasów Obamy.

Waszyngton i Teheran zbliżyły się jeszcze bardziej do starcia wojskowego w tym tygodniu po tym, jak Iran zniósł bezzałogowy amerykański dron obserwacyjny, który według Pentagonu był nad wodami międzynarodowymi. Prezydent Trump  następnie zezwolił, ale później odstąpił, odwetowe strajki wojskowe przeciwko Iranowi po tym, jak dowiedział się, że można zabić 150 Irańczyków.

W ostatnich latach wysiłki Iranu zmierzające do atakowania statków w regionie stają się coraz bardziej wyrafinowane, powiedział Yahoo News były urzędnik wywiadu. Operacje, które niegdyś opierały się na profilach cyfrowych skąpo ubranych kobiet, aby przyciągnąć oficerów marynarki, posunęły się do włączenia bardziej czasochłonnych wysiłków w celu zebrania informacji. 

Funkcjonariusze wywiadu włamali się również do stron śledzących statki, aby kontrolować statki na tym obszarze.

Poza statkami Iran twierdził w 2011 r., Że włamał się do cyfrowego systemu amerykańskiego drona, by sprowadzić go na irańskie wybrzeża.

Utrzymanie swojej obecności na tym obszarze ma kluczowe znaczenie dla Iranu, ponieważ wykorzystał on swoją zdolność do zagrażania zamknięciem Cieśniny Ormuz, przez którą około jedna trzecia całej ropy sprzedawanej drogą morską. 

„Nie jest dla mnie niczym dziwnym, że odkryliśmy, że Iran stara się znaleźć sposób, by ugiąć swoje mięśnie, zwłaszcza w odniesieniu do żeglugi w Zatoce”, Matthew Levitt, dyrektor programu antyterrorystycznego w Washington Institute for Near East Policy, powiedział Yahoo News. 

„Iran stara się odpowiedzieć na kampanię nacisku maksymalnego USA, w szczególności teraz, gdy podjęto jeszcze ostrzejsze środki w celu ograniczenia ilości ropy, jaką Iran jest w stanie wysłać, i kwoty, jaką może za nią uzyskać”.

https://thehill.com/policy/defense/449821-pentagon-launched-secret-digital-strike-on-iranian-spy-group-report

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Pentagon rozpoczął tajny atak cyfrowy na irańską grupę szpiegowską

  1. Wchodzę tutaj dla prawdziwych informacji i co widzę? Same kłamstwa i propagandę, brakuje tu tylko twierdzenie jakoby Iran chciał wymazać z mapy izrael. Zainteresowani mogą poszukać prawdziwego tłumaczenia z perskiego o co chodzi z tym znikaniem z mapy.

  2. dron obserwacyjny. granica po której się przemieszczał była dozwolona. granica którą obserwował, była „wtargnięciem”. przykład map, Ukrywanie przez gogola, tajnych miejsc „militarnych”. tj, wykradanie tajnych informacji poprzez obserwacje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: