NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kim jest Mike Pompeo ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1.png

W USA nikogo nie dziwi i  nigdy w zasadzie nie dziwiło lobbowanie – jawne poparcie i wsparcie finansowe, którego udzielają politykom wielkie korporacje w zamian za pewne korzyść. Mike Pompeo mógłby w tej dziedzinie prowadzić szkolenia oparte o własne doświadczenie. A dlaczego?

To człowiek nazywany często “prawą ręką prezydenta”. I rzeczywiście, Donald Trump darzy go dużym zaufaniem, o czym świadczy nominacja na stanowisko szefa CIA w 2016 roku i kolejna, na Sekretarza Stanu w 2018. Korzyści tego związku są jednak obustronne – Pompeo wnosi w wianie ogromne kontakty ze świata największych korporacji, a w zamian Trump pochyli się nad nowymi rządowymi kontraktami lub odpowiednimi zmianami legislacyjnymi. Często są to drobnostki, jak chociażby walka Mike’a Pompeo przeciwko elektrowniom wiatrowym od 2015 roku, przy jednoczesnych jawnych związkach z Koch Industries, korporacją dostarczającą paliwa gazowe. Jednak dzięki przepychaniu takich drobnostek Pompeo zyskał sobie miano “solvera” – tego, który załatwia sprawy.

Mike Pompeo – biografia sekretarza stanu USA

Droga do objęcia fotela Sekretarza Stanu była dla Mike’a Pompeo nieco inna niż w wypadku wielu polityków jego klasy. Owszem, ukończył Harvard z tytułem doktora prawa (1994), wcześniej jednak odsłużył pięć lat (1986 – 1991) w armii jako oficer, gdzie dostał się z Wojskowej Akademii w West Point. To właśnie kontakty z wojska, a nie z uczelni, zaważyły na całej jego późniejszej karierze.

Wraz z kolegami z West Point założył w 1998 roku spółki zajmujące się produkcją części do samolotów, również wojskowych. Udziałowcami ich przedsięwzięcia była między innymi korporacja Koch Industries, która otworzyła przed Pompeo zupełnie nowy poziom współpracy – outsourcingu i kontraktów rządowych.

Dość powiedzieć, że kiedy w 2006 roku Pompeo sprzedawał swoje udziały w firmie, głównymi zainteresowanymi byli tacy gracze jak Lockheed Martin, Gulfstream Aerospace, Cessna Aircraft, Boeing, Spirit AeroSystems czy Raytheon Aircra. Przyszły szef CIA nie roztrwonił rosnącego kapitału na rynku korporacyjnym i rozpoczął pracę w Sentry International, kompanii paliwowej należącej do grupy Koch Industries. To tam wyrobił sobie markę “tego, który załatwia sprawy”. Kiedy zaś stanowisko w korporacji przestało wystarczać, przeszedł do polityki.

Rozpoczął od stanowiska w Izbie Reprezentantów ze stanu Kansas w 2010 roku. Szybko dał się poznać jako kontrowersyjny polityk, zyskujący jednak popularność wielu konserwatywnych obywateli. Otwarcie popierał prowadzenie totalnej wojny z terroryzmem, inwigilowania obywateli (dla ich bezpieczeństwa) i prowadzenia więzienia w Guantanamo. Krytykował rząd Baracka Obamy za wprowadzenie ograniczeń emisji gazów cieplarnianych, uważając takie działania za “szkodliwe” i “radykalne”. Edwarda Snowdena zapraszał na proces w Stanach, gdzie “jedynym właściwym wyrokiem będzie [dla niego] kara śmierci”, zaś WikiLeaks określił jako “wrogi serwis szpiegowski”, prowadzony przez “tchórzy i oszustów”.

Prosto z Izby Reprezentantów Pompeo trafił na stanowisko szefa CIA – pracę rozpoczął na początku 2017 roku. Być może za sprawą jaskrawych i często dość skrajnych poglądów zyskał sympatię prezydenta-elekta. Być może chodziło jednak o zwyczajne interesy – należy bowiem pamiętać, że Trump to przede wszystkim miliarder i finansista, który do polityki wszedł przebojem. Niezależnie od powodów, w marcu 2018 roku na Mike’a Pompeo spadł kolejny awans – tym razem na Sekretarza Stanu.

Screenshot_3.png

Mike Pompeo a Rex Tillerson

Przejmując od Tillersona stanowisko Sekretarza Stanu Pompeo wprowadza wiele wyraźnych różnic w relacjach departamentu i Gabinetu Owalnego. Przede wszystkim jego relacje z Trumpem są dużo bliższe, co może przełożyć się na skuteczniejszą realizację polityki prezydenta, szczególnie w odniesieniu do działań dyplomatycznych. Podobnie jak Trump, Pompeo uznaje Iran za realne zagrożenie na Bliskim Wschodzie. O ile Tillerson widział tam wyłącznie “kłopoty techniczne” o tyle dla Pompeo sankcje wobec Iranu są żartem – “oni chcą zetrzeć z powierzchni ziemi Izrael kupując rakiety od Rosji”.

Różnica 1

Jeszcze większe różnice widać w stosunku do samej Rosji. Rex Tillerson był bliskim przyjacielem Władimira Putina, z którego rąk otrzymał nawet Order Przyjaźni w 2013 roku. Mike Pompeo określa Rosję jako największe zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych, kraj czyhający na bezpieczeństwo ojczyzny, Europy i całego świata.

Różnica 2

Tillerson był orędownikiem umowy klimatycznej w Paryżu, ograniczającej emisję gazów cieplarnianych i nakładającej na państwa członkowskie większe zobowiązania ekologiczne. Jak łatwo się domyślić, dla Pompeo to niepotrzebne i szkodliwe działania. Otwarcie przekonuje Trumpa, aby całkowicie się z nich wycofał, podkreślając ile nowych miejsc pracy da się utworzyć w kraju poprzez zwiększenie wydobycia paliw kopalnych.

Różnica 3

Wreszcie Tillerson znany był z popierania aborcji. Jego macierzysta firma – ExxonMobil – finansowała nawet program Planowanego Rodzicielstwa, za którego sprawą dokonywano ponad 300 tys. aborcji rocznie. Dla Pompeo to “największa komercyjna akcja aborcyjna w USA”, wykonana wyłącznie dla wzmocnienia marki. Jego zdaniem życie zaczyna się od poczęcia a aborcja powinna być zabroniona nawet w przypadku gwałtu.

Jeśli ktokolwiek szukałby Sekretarza Stanu o zupełnie przeciwnych poglądach do Rexa Tillersona, to wybór Mike Pompeo spełniłby jego oczekiwania. Jak przełoży się to na politykę prowadzoną przez Donalda Trumpa ciężko powiedzieć, ale dwa wzmacniające się charaktery na tak wysokich stanowiskach mogą stanowić niezłą mieszankę wybuchową.

https://ekantor.pl/kim-jest-mike-pompeo-byly-szef-cia-sekretarz-stanu-usa-i-prawa-reka-trumpa/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: