NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

III wojna światowa: to będzie „straszny konflikt z Iranem i Izraelem w rolach głównych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Konfrontacja USA i Iranu nabiera obrotów. Żadna ze stron nie przebiera w słowach, co tylko podsyca napięcie w regionie. Jeden z czołowych rosyjskich specjalistów ds. bezpieczeństwa międzynarodowego Aleksiej Arbatow uważa, że możliwe wystąpienie Iranu z układy atomowego może doprowadzić do nowej wojny na Bliskim Wschodzie.

Według eksperta ta wojna będzie dużo straszliwsza niż konflikt w Syryjskiej Republice Arabskiej.

„W polityce, zwłaszcza w trudnych sytuacjach, jak ta, blef może przerodzić się w poważne działania, dlatego że na pewno pociągnie za sobą blef ze strony przeciwnika i groźby, co spowoduje eskalację kryzysu”- mówi Aleksiej Arbatow. „Dzisiejsze słowa szefa irańskiej komisji ds. polityki jądrowej to bez wątpienia blef. Ale jeśli Europa podniesie ręce i powie, że nie może ryzykować, nie chce narażać się na amerykańskie sankcje i nie jest w stanie utrzymać porozumienia nuklearnego z 2015 roku, trzeba mieć na uwadze, że w Iranie także działają radykalne siły konserwatywne, bardzo zdecydowane, które mogą zechcieć wziąć rewanż. Na pewno i teraz w Teheranie w różnych gabinetach wspominana jest Korea Północna i to, jak wyszła z Układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej w 2003 roku, w 2006 roku przeprowadziła próby broni jądrowej i potwierdziła swój status mocarstwa jądrowego. Jej też grozili, gnębili sankcjami, a mimo to wrócili do rozmów i teraz Trump nazywa Kim Dzong Una wspaniałym chłopakiem… Krótko mówiąc szykuje się gęsta polityczna kasza” – uważa ekspert.

„Trump nie chce wojny z Iranem – i on sam, i większość amerykańskich wojskowych rozumie, że będzie ona duża gorsza niż w Afganistanie i Syrii. Ale jest państwo w tym względzie zdeterminowane, które nie będzie myśleć o następstwach. Chodzi o Izrael. Jak tylko Iran rozpocznie duży program nuklearny w wyniku zerwania układu jądrowego z 2015 roku, Izrael nie będzie czekać, aż arabska republika przekształci się w mocarstwo jądrowe, tylko przeprowadzi zmasowany atak z użyciem wszystkich będących w jego dyspozycji środków, nie licząc się ze stratami. Środków nieatomowych oczywiście… I będzie przy tym mieć milczące wsparcie USA i państw europejskich, które też nie chcą, żeby Iran stał się mocarstwem jądrowym” – ocenia Arbatow.

Zobacz też: Te decyzje mogą doprowadzić do wybuchu globalnego konfliktu

A jakie mogą być skutki tej wojny?

„Tego nikt nie wie. Wiadomo tylko, że będzie to straszliwa wojna, w obliczu której, nie miejmy złudzeń, zblednie nawet syryjski konflikt. Tym bardziej, że irańskie wojska już walczą w Syrii i Hezbollah ściera się tu z Izraelem… A tam tylko patrzeć jak dojdzie do bezpośredniego starcia Izraela i USA z jednej strony z Rosją, która jest także w Syrii obecna. Trzeba mieć świadomość, że dla Izraela Iran z głowicami jądrowymi to nowy Holokaust, drugie w ciągu pięćdziesięciu lat unicestwienie narodu, tym bardziej że Iran oficjalnie mówił, że Izrael jako państwo musi być zniszczone. Dla USA natomiast to jak na razie duży regionalny problem i nic ponadto” – uważa Aleksiej Arbatow,

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/opinie/2019062110603968-III-wojna-swiatowa-zaglada-apokalipsa-koniec-swiata-to-bdzie-straszny-konflikt-Iran-Izrael-bron-jadrowa-Sputnik-Polska/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: