NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mięso z probówki za trzy lata ma trafić na nasze talerze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Syntetyczna żywność wyhodowana w warunkach laboratoryjnych budzi coraz większe zainteresowanie światowych gigantów w zakresie przetwórstwa mięsa.

Starają się o to, aby laboratoryjne mięso było produkowane na wielką skalę i dostępne w przystępnej cenie dla każdego konsumenta.

Hamburger z laboratorium

W 2013 r. w Londynie holenderski naukowiec prof. Mark Post z Uniwersytetu w Maastricht zaserwował wybranym osobom hamburgera z wołowiny, która powstała w laboratorium.

Badania o wartości 250 tys. euro sfinansował przedsiębiorca rosyjskiego pochodzenia Sergey Brin.

Za tę sumę naukowcowi udało się wówczas wyhodować tyle komórek mięśni, aby stworzyć z nich jednego burgera.

W ocenie konsumentów, którzy mieli okazję skosztować laboratoryjnego mięsa, wyhodowana wołowina, co prawda w wyglądzie niewiele różniła się od zwierzęcej, ale była gorsza w smaku.

Prototypowy hamburger z laboratorium pozbawiony był tłuszczu i innych zazwyczaj znajdujących się w mięsie dodatków.

Mięso z probówki dla wszystkich

Syntetyczna wołowina dała początek nowej erze żywności.

Mięso z probówki szybko znalazło przedsiębiorczych zwolenników, którzy zwęszyli w nim interes i szansę na ekonomiczną przyszłość.

Niedawno naukowcy ze startupu Memphis Meats ogłosili, że udało im się wyprodukować nadające się do spożycia przez ludzi ekologiczne mięso drobiowe.

Używając komórek pobranych z kaczek i kurczaków, wyhodowali nową tkankę mięsną – mononuklearne mioblasty (ang. mononuclear myoblasts), które łączą się, dojrzewają, dzielą i tworzą włókna mięśniowe.

Podczas degustacji drobiowego mięsa z probówki wszyscy konsumenci zgodnie orzekli, że było ono naprawdę bardzo smaczne.

Memphis Meats zapowiada, że mięso z laboratoriów cenowo będzie dostępne dla każdego i prawdopodobnie trafi na nasze talerze już w 2021 roku.

Szansa na lepszą przyszłość

Kwestią mięsa wyhodowanego w laboratorium interesują się coraz więksi inwestorzy z branży spożywczej.

W projekt wprowadzenia na rynek ogólnodostępnego mięsa z probówki uwierzyli najbogatsi z Billem Gatesem i Richardem Bransonem na czele.

Do grona zainteresowanych dołączył także spożywczy gigant Cargill oraz drugi co do wielkości na świecie przetwórca mięsa – firma Tyson Foods.

Inwestorzy nie tylko widzą potencjał w tym biznesie, ale także szansę na lepszą przyszłość.

Zwolennikami laboratoryjnej produkcji mięsa są także ekolodzy oraz organizacje broniące praw zwierząt.

Obecnie zapotrzebowanie na mięso rośnie za roku na rok, a jego produkcja odpowiada za 18% wszystkich światowych emisji gazów cieplarnianych oraz stanowi 70% całego naszego zużycia wody.

Zwierzęta odpowiadają za blisko 40% metanu emitowanego do atmosfery, a przy tym podczas ich hodowli zużywa się ponad 90% różnych antybiotyków – do leczenia chorych zwierząt lub zapobiegawczo.

Nie wolno zapominać także o hormonach wzrostu, którymi faszerowane są m.in. kurczaki oraz innych chemicznych dodatkach.

Obrońcy praw zwierząt z kolei w mięsie z probówki widzą szansę na zakończenie niehumanitarnego uboju zwierząt.

Finansiści popierający tę inicjatywę uważają, że laboratoryjna produkcja mięsa jest bardziej ekonomiczna.

Jeśli np. będzie większe zapotrzebowanie na udka – będą produkowane udka, a nie całe kurczaki.

W związku z tak dużym zainteresowaniem wielkich inwestorów mięsem hodowanym w laboratorium, przyszłość tradycyjnych hodowli staje się niepewna.

Obecnie prowadzone są prace nad tworzeniem mięsa całkowicie syntetycznego, czyli takiego, do którego produkcji nie będą potrzebne żadne komórki zwierzęce.

Pytanie tylko – ile w tym wszystkim jest prawdy?

Czy przetwórcom mięsnym rzeczywiście zależy na dobru konsumenta i środowiska, czy raczej na tym, aby tanio kupić i drogo sprzedać?

Prawdziwe mięso może wkrótce stać się drogim, deficytowym towarem, który zastąpi sztuczny odpowiednik.

Ale czy w dobie ciągłej modyfikacji żywności coś syntetycznego może być pełnowartościowe i dobre dla naszego zdrowia?

Niestety “żywnościowa” rewolucja coraz mocniej przybiera na sile…

https://www.odkrywamyzakryte.com/mieso-probowki/?fbclid=IwAR0Fsd8YhJr6Aqd5eC3m_Puxl9s4GboIEYj-Mb9cSngj02GeqbRiJyzBRBs

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: