NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wojny przyszłości”: Stany Zjednoczone wzywają do stworzenia amunicji jądrowej o małej mocy w celu przeciwdziałania Rosji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_9.png

Wiceprzewodniczący Połączonych Szefów Sztabów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, generał Paul Selva, powiedział, że kraj potrzebuje małych głowic jądrowych w przypadku konfliktu zbrojnego z Rosją. Pomysł stworzenia takiej broni spotkał się wcześniej z opozycją w Kongresie, gdzie Demokraci planują zakazać przydzielania pieniędzy na program stworzenia głowicy z obniżoną opłatą. Zdaniem ekspertów istnieje możliwość, że wewnętrzna walka polityczna w Stanach Zjednoczonych skomplikuje rozwój i produkcję takiej broni, ale jest mało prawdopodobne, że całkowicie zrezygnują z wykorzystania ich w Waszyngtonie.

Gen. Paul Selva, zastępca przewodniczącego Połączonych Szefów Sztabów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, powiedział, że konieczne jest opracowanie broni jądrowej na małą skalę, aby powstrzymać Rosję.

„Wraz z wprowadzeniem broni jądrowej o małej mocy staraliśmy się wypełnić lukę, która istnieje w koncepcji potencjalnej eskalacji konfliktu, która, jak wiemy, jest częścią rosyjskiej doktryny”, powiedział Selva, rozmawiając z dziennikarzami w przeddzień.

Według amerykańskiego dowódcy, obecnie w Stanach Zjednoczonych brakuje zdolności do proporcjonalnego reagowania na Rosję, jeśli nasz kraj zdecyduje się uderzyć na Stany Zjednoczone bronią jądrową małej mocy. Jeśli takie głowice pojawią się w Waszyngtonie, to, według Selvy, da to Dowództwu Strategicznemu Sił Zbrojnych USA możliwość „zaoferowania Ministrowi Obrony i Prezydentowi opcji współmiernego uderzenia nuklearnego małej mocy w odpowiedzi na ograniczone uderzenie mocy przez wroga nuklearnego”.

Wojsko amerykańskie podkreśliło, że uważa za konieczne rozmieszczenie takich głowic na rakietach balistycznych Trident II, które są rozmieszczone na strategicznych atomowych okrętach podwodnych klasy Ohio.

Niepokojący trend

Warto zauważyć, że Rosja nigdy wcześniej nie zadeklarowała potrzeby opracowania broni jądrowej o niskim poborze mocy ani możliwości wykorzystania ich przeciwko Stanom Zjednoczonym. Ale w USA takie plany nie są omawiane w pierwszym roku. Na przykład są one wspomniane w Przeglądzie potencjału nuklearnego Stanów Zjednoczonych  , opublikowanym w lutym 2018 r., De facto nowej doktrynie nuklearnej kraju. Dokument bezpośrednio podkreśla zamiar rozmieszczenia takiej broni na okrętach podwodnych.

Pod koniec stycznia 2019 r. Produkcja głowic W76-2 o zmniejszonej pojemności rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych. Jest to modyfikacja głowicy strategicznej W76-1 o pojemności około 100 kiloton w ekwiwalencie TNT, która jest właśnie instalowana na okrętach podwodnych. Jednak ładunek W76-2 nie powinien przekraczać 5-6 kiloton, czyli dwa do trzech razy mniej niż bomba zrzucona na Hiroszimę w 1945 roku.

Moskwa ostro skrytykowała nowy krok Waszyngtonu. Minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zauważył, że „rozwój amunicji o niskiej mocy obniża próg użycia broni jądrowej i, oczywiście, zwiększa ryzyko konfliktu nuklearnego”.

Zdaniem ekspertów obawy takie nie są nierozsądne. Ponieważ nowa broń jest zadeklarowana jako „o niskiej mocy”, wzrasta pokusa jej użycia w sytuacjach bojowych. Jednak niszcząca moc nawet takiej broni jądrowej jest bardzo duża, a jej użycie może prowadzić do wymiany strategicznych ataków nuklearnych.

Kolejny problem: głowice o małej mocy zostaną umieszczone na tych samych pociskach, co ich „bracia”, które mają znacznie bardziej niszczycielską moc. Tak więc, dla systemów ostrzegawczych wroga, ich uruchomienie będzie wyglądało tak samo, a odpowiedź będzie miażdżącym ciosem dla Stanów Zjednoczonych, mówią analitycy.

„Takie plany Pentagonu mogą mieć dalekosiężne i skrajnie negatywne konsekwencje dla międzynarodowego bezpieczeństwa i stabilności” – powiedział Vladimir Batyuk, szef Centrum Badań Wojskowo-Politycznych w Instytucie USA i Kanady, RAS, w rozmowie z RT. – Jeśli taka amunicja rzeczywiście wejdzie do wojska, próg użycia broni jądrowej w warunkach kryzysowych zmniejszy się. Rezultatem może być wojna nuklearna, która według wysokich rangą przedstawicieli amerykańskich próbuje zapobiec. 

Zdaniem eksperta niepokojące jest również to, że broń nuklearna małej mocy w Stanach Zjednoczonych nie jest uważana za broń strategiczną. W rezultacie środki kontroli opracowane wcześniej w trakcie dialogu między Związkiem Radzieckim (a następnie Rosją) a Stanami Zjednoczonymi, w szczególności określone w traktacie START III, nie mają do nich zastosowania.

„START III nie wpływa na niestrategiczną broń jądrową. A także nie określa mocy strategicznej broni jądrowej – powiedział ekspert. – Ściśle mówiąc, USA nie ma tutaj żadnych międzynarodowych ograniczeń prawnych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo niepokojący trend, który sugeruje, że w obliczu degradacji mechanizmu kontroli jądrowej jesteśmy świadkami przyspieszenia wyścigu zbrojeń ”.

Nowe podejście

Szef Biura Analiz Wojskowo-Politycznych, Aleksander Michajłow, powiedział w rozmowie z RT, że pomysły dotyczące użycia „broni nuklearnej o niskiej mocy” wynikają z poważnych zmian w ideach dowództwa wojskowego USA o tym, w jaki sposób konflikty będą postępować w przyszłości.

„Amerykanie bardzo aktywnie modyfikują podejście do przyszłych wojen” – powiedział Michajłow. „Są to zarówno ładunki jądrowe małej mocy, jak i rozwój broni hipersonicznej i precyzyjnej. Wszystkie te bronie są amunicją szybkobieżną, są dostosowane pod względem wielkości i cech taktycznych, aby przewozić małe głowice. Jest to zgodne z amerykańską strategią użycia rakiet średniego i krótszego zasięgu. ”

Jeden z wyników tego procesu, według politologa, można uznać za wycofanie się Stanów Zjednoczonych z traktatu INF z 1987 roku. Ponadto, jak zauważają eksperci, w obecnej wersji amerykańskiej doktryny nuklearnej proponuje się rozmieszczenie pocisków wycieczkowych Tomamawk TLAM-N z głowicami od 5 do 150 kiloton na statkach i okrętach podwodnych.

Według Aleksandra Michajłowa, amerykańskie dowództwo wojskowe wyraża zaniepokojenie ideą prewencyjnego uderzenia jądrowego.

W marcu 2019 r. Joseph Dunford, przewodniczący Joint Chiefs of Staff, powiedział, że Stany Zjednoczone nie powinny rezygnować z możliwości uderzenia najpierw w przeciwników, jeśli zajdzie taka potrzeba.

„Rosja uważa użycie broni jądrowej tylko za strajk odwetowy. A Waszyngton jest gotowy na ostrzeżenie przed nuklearnym uderzeniem, jeśli coś zagraża interesom bezpieczeństwa narodowego USA – zauważa analityk polityczny.

Jak podkreślają eksperci, nie tyle rozwój broni jądrowej o niskiej mocy, co ich obecność w arsenałach amerykańskich, jak nieustanne oświadczenia Amerykanów o ich gotowości do ich użycia.

„Sama retoryka Waszyngtonu ma na celu zalegalizowanie użycia broni jądrowej, a są to już bardzo niebezpieczne dzwony” – mówi Aleksander Michajłow.

Krytyka od wewnątrz

Pomimo krytyki ze strony Moskwy, Stany Zjednoczone nadal rozwijają i produkują broń nuklearną o niskiej wydajności.

Na przykład w marcu 2019 r. Amerykański Departament Energii, odpowiedzialny za rozwój w dziedzinie broni jądrowej, poinformował, że w 2019 r. 65 mln USD zostało przydzielonych na program modyfikacji głowic W76-2.

Inną inicjatywą w tym samym kierunku jest stworzenie bomby atomowej o regulowanej mocy B61-12, modyfikacja starej bomby powietrznej B61, w której moc eksplozji również musi zostać zmniejszona (do 50 kiloton). W 2019 r. Ministerstwo Energii otrzymało ponad 794 mln USD na prace nad tym programem i zażądało nieco ponad 792 mln USD na następny rok.

Jednak w tym roku program modyfikacji W76-2 spotkał się z oporem w kontrolowanej przez Demokratów niższej izbie kongresu. 10 czerwca Adam Smith, szef Komitetu Izby Reprezentantów ds. Sił Zbrojnych, przedstawił swoją wersję budżetu obronnego na rok 2020, w której zaproponował całkowite zaprzestanie finansowania rozwoju i instalacji głowic o małej mocy na pociskach Trident II.

Przedstawiciele Partii Republikańskiej nie zgodzili się z tą inicjatywą i zaproponowali kontrofertę – przeznaczyć 19,6 miliona dolarów na W76-2, informuje publikacja Defense News. Jednakże podczas głosowania 12 czerwca w Komitecie ds. Sił Zbrojnych nie udało im się przeforsować podobnej propozycji, dlatego też los nowej poprawki pozostaje również w mocy.

„Wszyscy zgadzamy się, że USA powinny utrzymać naszą przewagę militarną nad przeciwnikami o niemal równej sile, ale uzupełnienie naszego arsenału jeszcze większą liczbą głowic nuklearnych o małej mocy nie pomoże nam w osiągnięciu tego celu ani we wzmocnieniu bezpieczeństwa naszego kraju” Stanowisko demokratyczne Adam Smith.

Jak zauważył amerykański portal obronny Breaking Defense, Smith podkreślił, że takie projekty są po prostu niebezpieczne, ponieważ pozwalają politykom „rozważyć opcje, w których dopuszczalna jest wojna nuklearna”.

Ponadto, jako argument za zakończeniem programu W76-2, komisja Izby Reprezentantów Sił Zbrojnych poinformowała, że ​​Stany Zjednoczone mają już tysiąc głowic o niskiej mocy i po prostu nie potrzebują nowych głowic.

Według Władimira Batiuka kongres może narzucić pewne ograniczenia programom rozwoju broni jądrowej małej mocy w Stanach Zjednoczonych, a nawet „uniemożliwić realizację tych planów” w ramach walki politycznej przeciwko administracji Donalda Trumpa.

Screenshot_10.png

Jednak według Aleksandra Michajłowa „polityczna retoryka demokratów” nie ma nic wspólnego z ich prawdziwymi celami. Przeciwstawiają się planom nuklearnym Pentagonu tylko dlatego, że są wyrażane przez administrację Trumpa. Jeśli przedstawiciel Partii Demokratycznej wygra wybory w 2020 r., Pod presją amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego sam poprze te same programy militarystyczne, twierdzi politolog. Jedynym skutecznym sposobem powstrzymania konfliktu nuklearnego może być jedynie utrzymanie parytetu między Rosją a Stanami Zjednoczonymi.

„Mogą rozwijać wszystko, czego chcą, ale mamy systemy, takie jak na przykład Poseidon, których nie mają. Opracowujemy nowe technologie wojskowe, które mogą asymetrycznie pokonać amerykańskie systemy obronne, dzięki czemu wkraczamy w równe stosunki ograniczające ze Stanami Zjednoczonymi ”- zauważa Michajłow.

https://russian.rt.com/world/article/642552-yadernye-boegolovki-malaya-moschnost-rossiya-pol-selva

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: