NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trybunał Narodowy !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_5.png

 

Screenshot_3.png

SAPERE AUDE

(ODWAŻ SIĘ BYĆ MĄDRYM)

 

Art. 4. Władza zwierzchnia w RP

Dz.U.1997.78.483–Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Szanowni Państwo,

Chciałbym, abyście się obudzili, otrzeźwieli. Nie przemawiam do niereformowalnych partyjniaków, tylko do zwolenników poszczególnych partii politycznych. Do kibiców rozgrywek międzypartyjnych, których jesteśmy też sponsorami. Pomyślcie. Od 89’ rządzi nami tzw. banda czworga; SLD (PZPR), PO (UW), PiS (AWS), PSL (ZSL). Od trzydziestu lat ci sami ludzie są u władzy. Raz na wozie, raz pod wozem. Od trzydziestu lat obiecują gruszki na wierzbie. Dzielą naród, konfliktują. Zauważcie, że oni nie różnią się programami, wielu członków zmienia barwy partyjne i to ze skrajności w skrajność. Uprawiają wojnę polsko – polską, a naród wykorzystują jako piechotę. Kłócą się publicznie, a w kuluarach razem biesiadują.

Proszę rozważyć, że stając po stronie PiS (które żadnych obywatelskich reform nie przeprowadza i nie wzmacnia gospodarki rynkowej, tylko buduje swoje pozycje), stajecie się wrogami tymczasowej koalicji PO-N i odpadów. Tymczasowej, bo celem ich jest wyłącznie przejęcie władzy. Po ewentualnej wygranej wezmą rozwód. Stając po stronie libertyńskiej PO (która osiem lat sprzedawała gospodarkę i wykluczała społecznie naród), stajecie się wrogami zwolenników centralnego sterowania, pseudokatolików PiS. Stając po stronie N (banksterów), stajecie się wrogami socjalistów. Stając po stronie SLD (lewicowych biznesmenów, rotarian), stajecie się wrogami czarnych i niebieskich. Stając po stronie PSL (wrogów gospodarki społecznej, kwiatka do każdego kożucha), stajecie się wrogami wolnego rynku. Stając po stronie Kukiz’15 (oszukańczych woJOWników), stajecie się wrogami demokracji bezpośredniej. Stając po stronie jakiejkolwiek siły partyjnej lub parlamentarnej, stajecie się wrogami większości narodu, bo naród nie dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Naród chce solidarności, pozytywnych zmian, pozytywnych wartości. Naród chce godności, szacunku i spokoju. Naród jest jeden, a ten kto go dzieli, to najgorszy złoczyńca (patrz wojna domowa).

Pomyślcie. Jeżeli PiS będzie rządziło drugą kadencję, to co, PO odpuści sobie i będzie w Polsce spokój? Nie. Będzie walczyć, jątrzyć, będą prowokacje, zadymy, a wy będziecie narzędziami w ich rękach. Jeżeli wygra koalicja PO-N i odpady, to co, myślicie, że będą reformy i PiS da im kwiaty? Nie. Będą zadymy, walka o koryto i faryzeuszostwo. Tak będzie kolejne trzydzieści lat. Kwaśniewski, Miller, Balcerowicz, Pawlak, Tusk, Komorowski, Kaczyński nie zhańbią się służbą, nie odwrócą o 180 stopni od swoich klanów i nie przywrócą państwa obywatelom. Będą wykorzystywać was do bratobójczej walki dla własnej korzyści. I tak w kółko bez końca. Chcecie tego?

Zrozumcie najprostszą rzecz. Choćby ktoś miał mózg Einsteina, to sam świata nie zmieni. Zrozumiał to nawet radykał Kaczyński. Naśladuje to opozycja totalitarna. Weźcie z nich przykład. Jest nas więcej, biorąc pod uwagę 50% wstrzymujących się od głosu. Albo przyjmiecie ich strategię, przejmiecie władzę, ustalicie priorytety i wprowadzicie je w życie, albo będziecie wiecznie niewolnikami cyganów lub Don Kichotami. Ja mam taką zasadę, że jak raz wsadzę rękę do wrzątku i się oparzę, to drugi raz ręki do wrzątku nie wkładam. Nie robię też zdanych prezentów politycznym oszustom, rotacyjnym układom, bo nie jestem idiotą, mam swoją godność. Partiokrację, okrągłostołowych systemowców należy zepchnąć na margines społeczny.

Trzeba zmienić system wartości. Poniżej przedstawiam tabelkę, która przedstawia słabe i dobre strony. Weźcie sprawy w swoje ręce. Będziecie mieli wszystko to, czego będziecie chcieli, co zbudujecie, a nie to tylko, co wam narzucą. Naród będzie miał tyle władzy, ile sam sobie wypracuje.

Kto jest winien za zło w kraju? Ci, którzy przez trzydzieści lat to samo zło wybierają. Wybierzcie siebie. Wstępujcie do Trybunału Narodowego i rozpowszechniajcie tę inicjatywę. Zorganizowana grupa przestępcza niczego się nie boi. Oni boją się tylko publikacji swego zła i spadku notowań. Zgłaszajcie kandydatów na koordynatorów Trybunału Narodowego wojewódzkich, okręgów wyborczych, powiatowych, miejskich, gminnych i przywrócimy państwo obywatelom. Tworzymy komitet wyborczy TN. Dość wazeliniarstwa, oszustwa i bandytyzmu.

Trybunał Narodowy; Nr KRS 0000686478

BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001

E-mail: sekretariat@trybunal-narodowy.pl

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

Grzegorz Niedźwiecki

DOBRO

Trybunał Narodowy:

Dobro wspólne
Wolność
Solidarność
Spokój
Naród jest jeden
Przywrócenie państwa obywatelom
Godne warunki pracy i życia
Powszechna służba zdrowia
Prawo zwyczajowe
Domniemanie niewinności
Prawo do obrony
Przedmiot prawa w szkole
Równość wobec prawa
Sprawiedliwość
Władza należy do narodu
Odwoływalność funkcjonariusza
Jednomandatowe okręgi wyborcze
Demokracja bezpośrednia
Referendum
Odpowiedzialność
Kontrola społeczna i nadzór
Brak dyskryminacji
Ławy przysięgłych i sąd kolegialny
Wybór większości
Obrona praw człowieka
Repolonizacja

ZŁO

Partie polityczne:

Interes prywatny
Niewolnictwo
Podział
Walka
Przeciwnik to wróg
Walka o koryto
Marchewka na kiju
Kto zapłaci, ten dostanie
Prawo dyktatora
Domniemanie winy, egzekucje
Manipulacje procesowe
Dowolność orzeczeń
Immunitety, swoboda, korupcja
Wyroki bez przyczyny, sfingowane procesy
Władza należy do polityków
Bezpieka wszystko może
Ordynacja partyjna
Dyktatura
Priorytety i profity
Nietykalność
Święte krowy
Decyzje uznaniowe
Państwo w państwie
Układ zamknięty
Funkcje i organizacje polityczne
Kolaboracja

Trybunał Narodowy

Działkowicza 19
58-506 Jelenia Góra
Dane KRS: TRYBUNAŁ NARODOWY

Zarząd

E-mail: Sekretariat

BGŻ BNP PARIBAS:
38160014621830524780000001

Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu

Screenshot_6.png

Screenshot_7

Screenshot_8.png

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa.

Screenshot_9.png

http://trybunal-narodowy.pl/odwaz-sie-byc-madrym/?fbclid=IwAR2-RGWFTBNOrGxHjp_WMygLp-istk1nBBiCMKkttH2STXYRVA2sVkdFyUI

 

Akt powołania

Mając na uwadze zakres obowiązków i sposoby realizacji celów statutowych, na podstawie § 24 pkt. 3 w zw. z § 35 pkt. 2 Statutu Demokracji i Sprawiedliwość (KRS 0000600596) oraz art. 12 i 4 w zw. z art. 32 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

powołuję

NARODOWY SĄD OBYWATELSKI

nso-logo.jpg

 

Fundamentem jest Artykuł 1. Powszechnej deklaracji praw człowieka:

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa.

Rzeczpospolita Polska nie jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Organy władzy publicznej nie działają na podstawie i w granicach prawaFunkcjonariusze nie przestrzegają prawa. Państwo nie funkcjonuje.

Dążeniem jest szczęście człowieka, kontrola społeczna urzędów i sądów państwowych, ochrona fundamentalnych praw człowieka, wprowadzenie demokracji bezpośredniej, prawa opartego o prawo naturalne i zwyczajowe, naprawa źle funkcjonującego wymiaru sprawiedliwości.

Istotą jest:

Zasada demokratycznego państwa prawnego, zasada ochrony godności człowieka, zasady działania organów państwa, formy sprawowania władzy, zasada równości obywatela wobec prawa, obowiązek przestrzegania prawa, prawo do sprawiedliwego procesu, zasada zakazu tortur oraz wszelkie wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela zagwarantowane w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: