NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy święto Bożego Ciała jest na pewno Bożym ciałem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Święto Bożego ciała nie jest świętem biblijnym. Jest to bardzo smutne, że to co świętowali pierwsi chrześcijanie jest odrzucane jak szabat, a to co było u pogan znalazło swoje miejsce w kościele podszywającym się za kościół Jezusa.

Obchodzi się je 60 dni po święcie Easter, czyli Wielkanocy.

Jak jest tego geneza?

Znalezione obrazy dla zapytania boze cialo zdjecia

 

“Uroczystość ta została ustanowiona na skutek widzeńśw. Julianny z Cornillon. Pod jej wpływem biskup Robert z Thourotte ustanowił w 1246 r. taką uroczystość dla diecezjiLiège. W 1252 r. została ona rozszerzona na Niemcy. Katolicy wierzą, że w 1263 miał miejsce cud eucharystyczny w Bolsenie, gdy hostia w rękach wątpiącego w transsubstancjację księdza zaczęła krwawić. Korporał przechowywany w katedrze w pobliskim Orvieto jest uznawany za ten, na który wówczas spadły krople krwi. W 1264 r. papież Urban IV bullą Transiturus ustanowił tę uroczystość dla całego Kościoła[1][2]. Uzasadniając przyczyny jej wprowadzenia wskazał: „[…] zadośćuczynienie za znieważanie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, błędy heretyków oraz uczczenie pamiątki ustanowienia Najświętszego Sakramentu, która w Wielki Czwartek nie może być uroczyście obchodzona ze względu na powagę Wielkiego Tygodnia.” Jednakże ze względu na śmierć Urbana IV bulla ta nie została ogłoszona, a tym samym uroczystość nie została ustanowiona. Uczynił to dopiero papież Jan XXII, który umieścił powyższą bullę w Klementynach (1317) i wprowadził do kalendarza liturgicznego Święto Najświętszego Ciała Chrystusa (stąd potoczna nazwa Boże Ciało).

W Polsce po raz pierwszy wprowadził tę uroczystość biskup Nankier w 1320 r. w diecezji krakowskiej. W 1420 na synodzie gnieźnieńskim uznano uroczystość za powszechną, obchodzoną we wszystkich kościołach w państwie[3]. W późnym średniowieczu i w renesansie największym sanktuarium kultu Bożego Ciała w Polsce był poznański kościół Bożego Ciała”

wikipedia

Hasła kluczowe: widzenie i krwawiąca hostia, transubstancja.

Przez dwanaście wieków po Chrystusie nie było święta Bożego Ciała.

Nigdzie w biblii z tego co pamiętam,  widzenia nie były przyczynkiem do ustanowienia jakichkolwiek świąt, a tym bardziej wątpliwego źródła krwawienia.

Bóg zawsze mówił wprost czego oczekuje od ludzi:

 

“Mów do synów izraelskich i powiedz im tak: Te są uroczystości świąteczne Pana, w które będziecie zwoływać święte zgromadzenia. Te są moje święta: (3)Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dnia siódmego będzie sabat, dzień całkowitego odpoczynku, uroczyście ogłoszone święto. Żadnej pracy nie będziecie wykonywać. Jest to sabat Pana we wszystkich waszych siedzibach. (4) Te są uroczystości świąteczne Pana, święte zgromadzenia, które będziecie ogłaszać w ich oznaczonych czasach: (5) W miesiącu pierwszym, czternastego dnia tegoż miesiąca o zmierzchu jest Pascha Pana(6) a piętnastego dnia tegoż miesiąca jest Święto Przaśników Pana. Przez siedem dni będziecie jedli przaśniki. (7) Pierwszego dnia będzie dla was ogłoszone święte zgromadzenie; żadnej ciężkiej pracy wykonywać nie będziecie, (8) lecz będziecie składać Panu ofiary ogniowe przez siedem dni. Siódmego dnia będzie święte zgromadzenie, nie będziecie wykonywać żadnej ciężkiej pracy” Kapłańska 23

Nigdy nic nie było na zasadzie domysłu.

Na ostatniej wieczerzy Bóg,  a nie anioł powiedział:

(19) Następnie wziął chleb, odmówiwszy dziękczynienie połamał go i podał mówiąc: To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moją pamiątkę! “

Pan Jezus nie zaczął krwawić na figurce po wniebowstąpieniu, ale powiedział wprost:  to czyńcie na moją pamiątkę! ”

Jezus nawet nie powiedział o obchodzeniu Jego urodzin, ponieważ nawet daty nie ma w Biblii. 25 grudnia jest pogańskim świętem, które świętują nawet zwodnicze kościoły protestanckie, w tym te, które dokonują uwolnień od demonów. Posługują się autorytetem Chrystusa jednocześnie mając za nic bratanie się ze światem i odstępczym kościołem. Taki jest również samozwańczy pastor nakłaniający chrześcijan do posiadania broni, kiedy Jezus powiedział “kto mieczem wojuje od miecza ginie”.

Transsubstancjacja, przeistoczenie – w teologii oznacza rzeczywistą przemianę substancji podczas tzw Eucharystii: chleba (hostii) w ciało, a wina w krew Jezusa Chrystusa.

Wynika z tego jakby opłatek stał się mięsem (ciałem) Jezusa i wszyscy katolicy mieli to mięso (ciało) jeść. Wino zaś, w jednej chwili podczas okultystycznej mszy staje się krwią Jezusa.

Tak więc katolicy jedzą mięso Jezusa i piją Jego krew. Czy chcielibyście jeść kogoś mięso i pic jego krew? Toż to jest kanibalizm.

W soborze  Trydenckim w wyznaniu wiary jest napisane: „wyznaję także, iż nawet pod jedną tylko postacią przyjmujemy całego i nie umniejszonego Chrystusa”.

A więc w jednej i tej samej chwili w tysiącach kościołów tysiące Jezusów Chrystusów tysiąckrotnie dokonuje iście mega samo-kompresji i zmienia się w kawałek opłatka, krew swą destylując do kielicha uszykowanego na ten cel przez ministranta pomocnika. Po tym tysiąc kapłanów zjada i wypija tysiąc Chrystusów.

To sataniści mają obsesję na punkcie rytuałów, krwi itp.

To w historii świata nic nowego, praktykę taką w innych religiach pogańskich określa się jako teofagię –
(theós – „bóg” oraz phagein – „pożerać”)

1. W starożytnej Grecji, praktykowano zjadanie ciała Dionizosa. W tym celu grecy zjadali żywego byka, odcinając po kawałku jego ciało. W ten sposób zjadali Dionizosa, który według mitu przybrał postać byka i został rozszarpany przez tytanów.

2. Azteccy kapłani natomiast lepili figurę boga Vitzilipuztli z chleba, po czym rozdawali go w kawałeczkach swoim wiernym. Cały obrzęd został opisany przez hiszpańskiego historyka Acosta, który pisał że „..ludzie przyjmowali to ze łzami, lękiem i szacunkiem, jako że była to rzecz wspaniała, i mówili, że spożywają ciało i kości boga, co ich smuci”.

3. Z tego co mi jeszcze wiadomo, spożywanie okrągłych chlebków było praktykowane w starożytnym Egipcie. Tam też według ich mitologii w świecie umarłych jadano chleb z pszenicy i pili piwo z czerwonego jęczmienia. Zarówno pszenica jak i jęczmień to atrybuty Ozyrysa, a samo ziarno w kulturze starożytnego Egiptu symbolizowało zmartwychwstanie tego bóstwa. Galeusz

Jeśli coś nie jest od  Boga, to jest to od diabła.

Boże Ciało w katolickiej Wenezueli.

Jednym z kardynalnych punktów obchodów tzw Bożego Ciała w Wenezueli jest taniec diabła:

Z diabłami trzeba bardzo uważać. Zwłaszcza w Boże Ciało, bo wtedy dużo ich poszukuje ofiary. Łatwo ulec pokusie lub złym wpływom.– tłumaczy mi Jorge, jeden z najstarszych członków Bractwa Najświętszego Sakramentu w Naiguatá, jednej z 11 wciąż aktywnych w Wenezueli wspólnot, które co roku – w Boże Ciało – organizują Diabelskie Tańce.

Ich tradycja sięga XVII w., gdy hiszpańscy misjonarze krzewiący katolicyzm wśród Indian i sprowadzanych z Afryki niewolników, pozwalali aby do niektórych kościelnych obrzędów wprowadzić elementy ich kultury i wierzeń. I tak sprowadzona z Europy tradycja organizowanych w Boże Ciało procesji wzbogacona została m.in. o tańce w rytm bębnów. Z czasem, w niektórych miejscowościach, ich uczestnicy zaczęli przywdziewać maski i kolorowe stroje.

Nasze Boże Ciało jest świętem bardzo radosnym. Diabelski Taniec to symbol walki Dobra i Zła. Na szczęście Dobro zawsze wygrywa. Diabły atakujące kościół zawsze w końcu padają na kolana przed Najświętszym Sakramentem.– dodaje Jorge szykując się do założenia swej maski.”

Takie to są”boże” ciała:

Wiecie jak jest tłumaczone to święto i taniec pod filmem YT?

 

Od 2009 roku przedstawiciele 11 diabladas które tworzą braterstwa tańca Diabłów  Corpus Christi uczestniczą w badaniach i w zbieraniu zbiorów, wideo i materiałów fotograficznych do wpisania na listę kandydatów, aby zakwalifikować tę  działalność  przez UNESCOjako  niematerialne dziedzictwo kulturowe.

Po tym widzimy czym zajmuje się UNESCO stojące po przeciwnej stronie niż chrześcijaństwo.

Jak jest “błogosławiona” Wenezuela biedą pisałem niedawno.

Kraje Ameryki Łacińskiej dobitnie pokazują czym jest tak naprawdę kult maryjny i katolicyzm. Tutaj prawdziwa postać kryjąca się za rzekomą Marią:

W USA w Teksasie również jest demon “bożego ciała”

 

Pomnik tego demona był  zbudowany na terenie Parku Rozrywki przez braci Velare. Obecnie Demon strzeże recyclingu na ul. Leoparda.Dlaczego tyle zachodu jest z tym świętem?

Otóż nie Jezus jest w tym wywyższony, ale święta katolicka  MONSTRANCJA boga słońce.

Czczona na całym świecie nie tylko katolickim. Bóg słońce, którego ORYGINALNY obelisk jest w…. Watykanie….

To samo dzieje się podczas wizyt w Bashobory, zostaje wywyższone słońce, a monstrancja odgrywa kluczową rolę w tym jego spektaklu.

Każdy katolik nie może przejść obojętnie obok monstrancji. Musi uklęknąć i zrobić znak krzyża.

Tym samym łamane jest przykazanie:

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wyjścia 20

W Toledo w katolickiej Hiszpanii znajduje się wielka monstrancja  , mierząca 2,5 metra i składająca z 5600 kawałków, połączonych śrubami, którą przyozdobiona 250 rzeźbami wykonanymi z pozłacanego srebra i emalii. Wewnątrz została umieszczona mniejsza monstrancja, wykonana z pierwszego złota, jakie Kolumb przywiózł z Ameryki.

 

 

Czym skutkował katolicyzm w Hiszpanii wiemy po jej historii z gen Franco w tle:

“Reżim utworzył własne obozy koncentracyjne[20]. Od czasu wprowadzenia dyktatury frankistowskiej, dzieci działaczy republikańskich były masowo odbierane rodzicom, i przekazywane w ręce rodzin wyznających idee prawicowe lub do sierocińców prowadzonych przez Kościół katolicki, gdzie były wychowywane zgodnie z oficjalną ideologią (w propagandzie nazywana to jako „edukacja moralna”). Taki los mógł spotkać od 30 do 40 tysięcy dzieci. W 1941 roku wprowadził dekret pozwalający wprowadzać do metryk fałszywe dane, odtąd rodziny dokonujące tzw. adopcji mogły być prawnie uznane jako rodzice biologiczni. Początkowo „adopcji” dokonywano głównie na dzieciach strony republikańskiej, wkrótce ofiarami handlu ludźmi padały przypadkowe rodziny. Proceder utrzymywał się nawet po upadku dyktatury. W handlu ludźmi uczestniczyli duchowni, lekarze i przedstawiciele reżimu. Szacuje się, że w ten sposób porwanych i sprzedanych mogło zostać kilkaset tysięcy dzieci. Rodzice często fałszywie informowani byli o śmierci dziecka, a współczesne ekshumacje dowiodły, że wiele z trumien rzekomo martwego dziecka nie zawiera nawet zwłok[21][22]. W handlu oraz porwaniach dzieci działaczy republikańskich uczestniczyły zakonnice, lekarze, księża, położne i urzędnicy[21].”

Oto w ten sposób bóg słońce pobłogosławił katolickiej Hiszpanii..

Reasumując podtrzymywany jest od tysiącleci kult Baala wspomaganego przez ISIS.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka. W Chicago, w USA w

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego MARIA siedzi na tronie arki przymierza, mając w sobie monstrancję, a pod sobą półksiężyc.

Bluźnierstwo sięgające nieba.

Módlmy się o nasze rodziny i znajomych, aby wyszli z tego Babilonu:

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: „Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona (wam) odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała (wam) wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi o swoim sercu: >>Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby. Apokalipsa

 

zrodlo:http://detektywprawdy.pl/2017/06/14/czy-swieto-bozego-ciala-to-na-pewno-jest-boze-cialo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Czy święto Bożego Ciała jest na pewno Bożym ciałem.

  1. ja mam tylko jedno do przekazania , jeśli chodzi o święta Boże i ludzkie , oczywiście też mam daty ,kiedy jakie święta wprowadzono i przyjmowanie tzw komunii czy też inkwizycja z jakiego powodu była ,szkoda,że nie mogę obrazka wrzucić,więc spróbuję w linku

    1. https: // naforum.zapodaj. net /6c8ef5fbc407.jpg.html usunąć spację i wkleić,bo linków nie mogę dodawać

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: