NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zepchnął ciężarną żonę z klifu. Myślał, że zgarnie fortunę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

To historia rodem z filmu kryminalnego. Policjanci zatrzymali 33-latka, który próbował zamordować ciężarną żonę. Mężczyzna zepchnął ją z klifu, by przejąć cały majątek. Dramat rozegrał się w Tajlandii, gdzie para załatwiała interesy. To cud, że kobieta i jej nienarodzone dziecko przeżyli upadek z kilkudziesięciu metrów.

chcial zamordowac zone w tailandii

Makabryczny plan

Małżonkowie pochodzą z Chin, a dokładniej z prowincji Jiangsu. „Daily Mail” donosi, że 33-letni Yu Xiaodong miał spore długi. Podobno poprosił partnerkę, która dysponowała pieniędzmi, by pomogła mu je spłacić. 32-letnia Wang Nan zgodziła się pokryć połowę potrzebnej kwoty. Yu Xiaodong wpadł więc na makabryczny plan. Postanowił zamordować żonę i zgarnąć cały majątek, wart w przeliczeniu blisko 12 milionów złotych.

 

W Tajlandii, do której para wybrała się służbowo, mężczyzna wcielił mroczny plan w życie. 9 czerwca spacerował z Wang Nan po parku narodowym Pha Taem w prowincji Ubon Ratchathani. W pewnej chwili 33-latek zepchnął ciężarną żonę z klifu. Kobieta spadła z wysokości 34 metrów. To cud, że przeżyła. Miała złamaną nogę, rękę, obojczyk i urazy kolan. Szczęśliwie jej nienarodzonemu dziecku również nic poważnego się nie stało. Upadek zamortyzowały drzewa.

Tajlandia: Zepchnął ciężarną żonę z klifu. Chciał przejąć majątek

Strach

Ranną Chinkę odnalazł na szlaku turysta. Wang Nan trafiła do szpitala. Wkrótce pojawili się tam także policjanci. Funkcjonariusze przesłuchali kobietę. Ta powiedziała im, że zasłabła i spadła z klifu. Mundurowi mieli jednak co do tego wątpliwości. Ich uwagę zwróciło dziwne zachowanie męża 32-latki. Yu Xiaodong trzymał się z dala od partnerki, podczas gdy ratownicy walczyli o jej życie. Ktoś w szpitalu usłyszał również, jak Wang Nan pytała 33-latka: „dlaczego mi to zrobiłeś”.

 

Gdy w poniedziałek Yu Xiaodong przyszedł odwiedzić żonę, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa ciężarnej partnerki. Zagraniczne media podają, że 33-latek nie przyznaje się do winy. Wang Nan w końcu zdecydowała się opowiedzieć mundurowym o tym, co ją spotkało. Wyjaśniła, że nie mogła zrobić tego wcześniej, bo mąż nie spuszczał jej z oka i zagroził, że jeśli go zdradzi, to ją zabije.

Dramat rozegrał się w Tajlandii, gdzie para załatwiała interesy. To cud, że kobieta i jej nienarodzone dziecko przeżyli upadek z kilkudziesięciu metrów.

 

zrodlo:https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/tajlandia-zepchnal-ciezarna-zone-z-klifu-chcial-przejac-majatek/82zxd9n?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: