NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gender w 1 klasie: Dziewczynki nie istnieją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Jason i Pamela Buffone, rodzice sześcioletniej N.,złożyli skargę do ontaryjskiego trybunału praw człowieka przeciwko Ottawa-Carleton District School Board w sprawie dyskryminacji ich córki ze względu na tożsamość płciową.

W styczniu 2018 roku nauczycielka klasy pierwszej w Devonshire Community Public School, do której uczęszczała N., pokazała film zamieszczony na platformie Youtube. Było to częścią programu nauczania o teorii gender. Film dotyczył problemów osób identyfikujących się jako queer. Padły w nim m.in. stwierdzenia, że ktoś może nie być ani chłopcem ani dziewczynką, nie czuć się ani nim, ani nią oraz nie mieć określonej płci. Nauczycielka JB od początku semestru uczyła teorii gender. Po filmie powiedziała dzieciom, że nie ma czegoś takiego jak dziewczynka i chłopiec, więc „dziewczynki nie są prawdziwe i chłopcy też nie są prawdziwi”. Do połowy marca wielokrotnie pytała rodziców, dlaczego jej tożsamość dziewczynki jest nieprawdziwa. Wcześniej nigdy nie zastanawiała się nad swoją płcią. N. wróciła po lekcjach zdezorientowana i wstrząśnięta. Pytała, czy powinna pójść do lekarza, ponieważ czuje się dziewczynką.

W marcu pani Buffone poszła do szkoły aby porozmawiać z nauczycielką o wpływie nauczanych treści na N. Od razu zauważyła, że JB jest pasjonatką teorii gender i uważa, że niestałość płci jest wpisana w nasze nowoczesne społeczeństwo. Nauczycielka zasłaniała się polityką kuratorium i tłumaczyła, że dla niektórych dzieci istnienie jedynie dwóch płci stanowi poważny problem. W żaden sposób nie okazała empatii ani wsparcia dla N. Nie zrobiła nic, aby utwierdzić N. w słusznym przekonaniu o swojej tożsamości.

W tej sytuacji rodzice skontaktowali się z dyrekcją szkoły i tu też niewiele wskórali. Dyrektor Julie Derbyshire powiedziała, że lekcje o gender są prowadzone by zapewnić komfort dziecku z klasy N., które kwestionuje swoją płeć. Państwo Buffone dowiedzieli się później, że rodzice tego dziecka nie zabiegali jednak o prowadzenie lekcji o gender. Chcieli tylko by inni uczniowie nie napiętnowali ich dziecka i oczekiwali, że nauczycielka o to zadba. Pani dyrektor nie zaproponowała N. konsultacji ze szkolnym specjalistą od gender, gdyż nie było takiej praktyki wobec osób niekwestionujących płci.

Ostatecznie rodzice N. próbowali spotkać się z władzami kuratorium, ale powiedziano im, że kuratorium nie podejmuje rozmów na takie drażliwe tematy. Buffonowie w końcu przenieśli dziewczynkę do innej szkoły.

Buffonowie argumentują w swojej skardze, że przez dłuższy czas N. doświadczała dyskryminacji z powodu swojej tożsamości płciowej. Dyskryminacja zaczęła się od zaprzeczenia tożsamości N. w czasie lekcji i podważania jej wartości jako dziewczynki. Ani dyrekcja ani kuratorium nie podjęli żadnych działań korygujących.

Prawnik kuratorium twierdzi, że nie doszło do dyskryminacji. Zaleca rodzinie wycofanie skargi i jednocześnie zaznacza, że jeśli sprawa będzie kontynuowana, przedstawi argumenty nie do podważenia.

Rodzina domaga się zaprzestania działań dewaluujących płeć żeńską, obszernego informowania rodziców przez nauczycieli o zamiarze poruszania podczas lekcji tematyki gender oraz odszkodowania w wysokości 5000 dolarów.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/19/gender-w-1-klasie-dziewczynki-nie-istnieja/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: