DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

THE JEWISH MONSTERS WHO RUN UKRAINE /POTWORY ŻYDOWSKIE, KTÓRE URUCHOMIAJĄ UKRAINĘ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Bez tytułu 3

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Żydowscy potwory prowadzący Ukrainę dokonują ludobójstwa i zabójstw w całym kraju. Zamieniają Ukrainę w „żydowską ojczyznę” Chazarów. Oto, co Żydzi, Lenin i Trocki, zrobili Rosji w 1917 roku.

Ukraina: Nowa syjonistyczna kolonia żydowska w Ameryce – prowadzona przez Crown Corporation of London

Znalezione obrazy dla zapytania crown corporation of london zdjecia

Ostatnie szokujące odkrycie, że nowy prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko, jest Żydem, podobnie jak premier Arsenija Jaceniuka z zamachem państwa, stał się dla Ukraińców oszałamiającym ciosem. Dzieje się tak dlatego, że Ukraina jest jednym z najbardziej antysemickich narodów na ziemi, i to nie bez powodu.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko zdjecia

Kołomojśkyj został mianowany gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego przez władze junty w Kijowie. Odegrał aktywną rolę w organizacji masakry w Odessie w dniu 2 maja 2014 r. Wraz ze swoją prywatną armią, batalionem „Dnieper-1”.

Znalezione obrazy dla zapytania kolomyjski zdjecia

Krwawa łaźnia w Odessie prowadzona przez tymczasowych władców Ukrainy

Znalezione obrazy dla zapytania krwawa zes w odessie zdjecia

Media atlantyckie uparcie przedstawiają zbrodnie popełnione w Odessie 2 maja w wyniku przypadkowego pożaru, podczas gdy zdjęcia i materiały wideo nie pozostawiają wątpliwości, że ofiary były torturowane i mordowane przed spaleniem. Przynosimy ci informacje z pierwszej ręki o tym, jak operacja została zorganizowana i przeprowadzona pod bezpośrednim i osobistym autorytetem wyznaczonego przez zamach stanu działającego prezydenta Aleksandra Turchinowa i ukraińsko-izraelskiego oligarchy Ihora Kolomoiskiy.

Ludobójstwo na wschodniej Ukrainie: Konto świadka potwierdza, że ukraińskie siły zbrojne celowo celują w cywilów……

zrodlo:https://vimeo.com/139172916

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: