NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
12 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

„Oderwać Auschwitz od Polski” – skandaliczna „propozycja” Danielsa

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Kreowany na „umiarkowanego”, Jonny Daniels w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” zasugerował potrzebę dokonania zamachu na integralność terytorialną Polski.

– Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski. Moim zdaniem to nie wy powinniście też płacić za ich utrzymanie – powiedział Jonny Daniels.

I co jeszcze? Może tereny po dawnym getcie warszawskim też należałoby „oderwać od współczesnej Polski”? I oczywiście zorganizować „eksterytorialne” lotnisko, połączone z gettem i obozem oświęcimskim eksterytorialnymi autostradami, by turyści z Izraela mogli odwiedzać je bez konieczności odwiedzania współczesnej Polski.

https://www.magnapolonia.org/oderwac-auschwitz-od-polski-skandaliczna-propozycja-danielsa/?fbclid=IwAR2UqypgTN1WTiK8ubD0oxDbHUD0VQGjuKr82g28yKPRXcz343TmLNjMoaE

One thought on “„Oderwać Auschwitz od Polski” – skandaliczna „propozycja” Danielsa

  1. Najpierw zabiorą nam kawałek a potem cała Polskę, jak w Palestynie, chociaż przy obecnym rządzie to się dziwie ze od razu nie zadają całej Polski.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: