NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ks. Stanisław Staszic czy przewidział act 447 w Polsce kilka stuleci WCZEŚNIEJ !! JASNOWIDZ ? CZY PO PROSTU………..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„O przyczynach szkodliwości żydów” – ks. Stanisław Staszic

196px-stanislaw_staszic„Kiedy żydów, jak zarazę niszczącą postęp cywilizacji narodów, wypędzono z Hiszpanii, z Francji, z Niemiec i z innych krajów Europy, a pod karą śmierci, jak wyjętych spod wszelkiego prawa, nie wpuszczono do Rosji, —  na ten czas sami Polacy otwarli im wszystkie granice, dali przytułek i większą swobodność, niż rodowitym mieszczanom i rolnikom.

Dwa pierwsze błędy przywiodły naród do upadku i do podziału.

(…) Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle politycznie ciało słabiącą i nędzniącą.   —  Chociażby nawet to ciało nie było podzielone, chociażby po podziale znowu zjednoczonem zostało,   — przecież z tą wewnętrzną skazą, nigdy nie można nabrać właściwych sobie sił, ani czerstwości; — musi na zawsze być tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne”

– ks. Stanisław Staszic, „O przyczynach szkodliwości żydów”.

Stanisław Staszic — „O przyczynach szkodliwości żydów.

196px-stanislaw_staszicWbrew filosemickiej propagandzie — krytyka żydów nie jest domeną ciemnogrodu.   — Żydów krytykowali ludzie,  za których spadkobierców uważa się dzisiejsza inteligencja.

Jednym z nich był Stanisław Staszic,   — żyjący na przełomie XVIII i XIX wieku,

— polski działacz oświeceniowy, pisarz, publicysta, filozof, tłumacz, geograf, geolog, wychowawca, działacz społeczny, prekursor spółdzielczości, inicjator rozwoju przemysłowego i mecenas badań naukowych.

Żydzi przyczyną wielkich nieszczęść narodu polskiego

Stanisław   Staszic rozpoczął swoją prace „O przyczynach szkodliwości żydów” stwierdzeniem że (str.4)

—  „Do przyczyn wielkich nieszczęść narodu polskiego należą żydzi”.

Żydzi od setek lat niszczący Polskę.

Innymi   przyczynami   zapaści   cywilizacyjnej Polski były zdaniem Staszica: 

— brak dziedzicznego tronu,  który prowadził do konfliktów o władze dzielących naród, brak stałej armii, niewypędzenie żydów z Polski, otwarte granice dla żydowskich imigrantów.

Staszic uważał że (str.4)

—  „Żydzi byli zarazą wewnętrzną, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą   i   nędzniącą”.

Żydzi mieli    zdaniem Stanisława Staszica    osłabiać i plugawić Polskę, czyniąc ją krajem żydowskim.

Staszica oburzało to,  że żydzi za gościnność Polaków odwdzięczyli się niszczeniem Polski.

Żydzi niszczyli polska gospodarkę

Autor   pracy   „O   przyczynach   szkodliwości   żydów”   zarzucał  żydom że:  wyniszczają   rolnictwo, włościan i mieszczan odbierając Polakom własność, (str.5)

— „tamują w narodzie wzrost przemysłu, rękodzieła, fabryk i rzemiosła”,

 uniemożliwiają powstanie polskiej klasy średniej,   co prowadzi do zablokowania postępu i rozwoju dobrobytu w Polsce.

Zdaniem Staszica  żydzi zmonopolizowali handel, dzięki czemu niszczyli rodzący się polski przemysł, handel i rzemiosło    (co miało na celu zachowanie monopolu żydów w tych dziedzinach).

Destruktywna działalność żydów wynikała z tego,  że  żydzi zajmowali się tylko tym    co dawało im szybki, duży i łatwy zarobek  (80% żydów zajmowało się szynkarstwem    a 20% handlem lub rzemiosłem).

Według Staszica    żydzi nic nie tworzyli, pasożytowali na innych i prowadzili działalność przestępczą, niszczą Polskę i Polaków,  przynosili nędze i zepsucie.

Żydzi   szkodzili   Polakom też   tym,  że     zmonopolizowali obrót kapitału,   po czym uniemożliwiali niezbędny dla inwestycji i budowy dobrobytu obrót kapitałem,    uniemożliwiali inwestycje w komunikacje.

Żydzi byli więc barierą w rozwoju gospodarczym i budowie dobrobytu, przyczyną bankructw i nędzy Polaków.

Według autora „O szkodliwości żydów” (str.28)

— „Żydostwo nasze wsie uboży, a nasze miasta smrodem napycha”.

Żydzi rozpijali Polaków

Stanisława Staszica napełniało odrazą też to,  że żydzi rozpijali Polaków, rozpowszechniali alkohol,    co prowadziło do zniszczenia społeczeństwa i władz umysłowych Polaków (refleksu, pamięci, rozwagi i kontroli nad ciałem),    rozpijali nawet dzieci.

Żydzi rozpijali Polaków,  zdaniem Staszica,  by bezkarnie Polaków okradać,  by  pijani Polacy podpisywali dla siebie niekorzystne umowy i cyrografy,  na podstawie których żydzi odbierali Polakom gospodarstwa.

Zdaniem Stanisława Staszica    doświadczenie wskazywało,  że szynkarze Polacy nie rozpijali Polaków tak jak żydzi.

Szynki służyły Żydom    zdaniem autora „O szkodliwości żydów” — do masowego   i   na wielką skale niszczenia Polski i Polaków, wpędzenia włościan w nędze.

Doprowadziło to do uzależnienia włościan na kresach od żydów, pasożytowania na chłopach i wyzyskiwania chłopów przez żydów.

Rozpijanie przez żydów ludności zostało zauważone prze Austrię i Prusy, które zakazały żydom prowadzenia szynków.

Stanisław Staszic oskarżał też żydów  o rozpowszechnianie narkotyków (opium),   by uzależnić od siebie Polaków i wyniszczyć Polaków.

Żydowska bomba demograficzna

Problem żydów,  zdaniem Staszica,    narastał wraz z eksplozją demograficzną   Żydów.

  W 1772 w Polsce żyło    15.000.000 osób    w tym 500.000 żydów  czyli 3,33%,

 w  1790  8.000.000 osób    a w tym 300.000 żydów    czyli 4,16%.

 w 1810    odsetek żydów wynosił 8,33%,

 w 1816   12,5%.

Wszystkie   miasta   były  opanowane przez żydów  w ciągu kilkudziesięciu lat  (a w miastach Żydzi zmonopolizowali szynkarstwo).

Szowinistyczna tożsamość Żydowska

Zdaniem Staszica    Polacy szanowali religijne tradycje żydów,  podczas gdy żydzi nie mają szacunku dla tradycji katolickich.

Polacy byli tolerancyjni dla żydów,    żydzi pełni nienawiści do nie-żydów.

Żydzi szkalowali nie-żydów, kłamali na temat nie-żydów.  Żydowskie szkoły wychowywały żydowskie dzieci w nienawiści do nie-żydów.

 Według Staszica  żydowska kultura uczyniła Żydów niebezpiecznymi.

Żydowskie małżeństwa były aranżowane przez ojców,  co zapewniało małżeństwom trwałość    a żydom siłę.

Żydzi nie mogą utrzymywać kontaktów z nie-żydami.

 Judaizm nakazywał nieustanną pracę dla narodu.

Judaizm pozwalał również żydom krzywdzić i oszukiwać nie-żydów, ignorować nie-żydowskie władze.

Zdaniem Staszica  żydzi tworzą państwo w państwie,  zbierają podatki,  by przeciwdziałać rozwojowi państwa nie-Żydów.

Żydzi niszczyli społeczeństwo nie-żydowskie,  separując się od nie-żydów i pogrążając się w ksenofobii.

Zdaniem  autora „O szkodliwości żydów”    żydzi działali tajnie i niszczyli ład społeczny    (organizacje tajne są narzędziem Żydów).

Żydzi od kilkuset lat niszczyli naród polski, mnożyli się i swoje dzieci wychowywali do niszczenia Polski.

Zdaniem Staszica      żydzi planowali,  że gdy będą dostatecznie silni zapewne wystąpią przeciw nie-żydom.

Postulaty samoobrony narodowej

Zdaniem Staszica    Polacy muszą zwalczać żydowskie zagrożenie.

Stanisław Staszic postulował by:

 • Polacy zwalczali żydowskie zagrożenie i wypierali Żydów,
 • przesiedlenie żydów za wsi do miast,
 • zamknąć żydów w gettach,
 • oddać nadzór nad gettami Polakom,
 • spisać żydów i nadać im nazwiska,
 • zmusić żydów do posługiwania się językiem polskim w sprawach urzędowych,
 • zakazać sprzedaży alkoholu przez żydów,
 • nałożyć na żydów stały obowiązek posiadania dokumentów osobistych, zatrudniać w administracji tylko Polaków,
 • zakazać tworzenia żydowskiej administracji.
 • zakazać żydom pracy w instytucjach państwowych,
 • ograniczyć rolę rabinów tylko do posługi religijnej  (zakazać rabinom działalności poza religijnej),
 • zakazać składania przysiąg w instytucjach żydowskich,
 • zakazać instytucjom żydowskim operacji finansowych  (co uniemożliwi korumpowanie władz przez żydów),
 • zakazać Żydom tajnej działalności.

Staszic domagał się by:

 • państwo przejęło archiwa żydowskie,
 • nakazano żydom posługiwania się językiem polskim we wszelkiej dokumentacji,
 • zmusić żydów tylko do nauki w polskich publicznych szkołach,
 • zakazać istnienia szkół żydowskich,
 • dopuścić edukację tylko w języku polskim   (prócz religii),
 • zmusić żydów do posługiwania się tylko językiem polskim.

Stanisław Staszic uważał że:

 • żydzi w Polsce mogą drukować tylko po polsku,
 • należy wprowadzić zakaz posługiwania się jidysz,
 • państwo ma wydawać żydom pozwolenia na dalszą naukę zawodu,
 • zezwalać na małżeństwa tylko tym żydom, którzy nauczyli się zawodu.

Staszic chciał by:

 • zakazano ni- żydom służby u żydów,
 • zezwalać żydom po dwudziestu latach pracy w getcie na prace z gojami za zgodą administracji,
 • po pięciu latach pracy wśród nie-żydów i małżeństwie z wyznawcą chrześcijaństw  pozwolić żydom na staranie się o pozwolenie na nabycie gruntów lub nieruchomości w celach wynajmu.

Staszic domagał się:

 • zakazu sprzedaży żydom ziemi    (by chronić szlachtę przed zniszczeniem),
 • zakazu równouprawnienia żydów z Polakami  (równouprawnienie umożliwi żydom zniszczenie Polski i Polaków, żydzi przejmą własność Polaków),
 • odebrania żydom prawa handlu alkoholem,
 • odebrania żydom autonomii,
 • deportowania żydów do Besarabii i na Krym.

LINK DO PDF CAŁOŚĆ PONIŻEJ !!

O_przyczynach_szkodliwosci_zydow

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “ks. Stanisław Staszic czy przewidział act 447 w Polsce kilka stuleci WCZEŚNIEJ !! JASNOWIDZ ? CZY PO PROSTU………..

 1. BO POLACY SĄ GŁUPI. Ktoś mi zarzuci obrazę ale obiektywnie tu jest odpowiedź:

  „Polacy byli tolerancyjni dla żydów, — żydzi pełni nienawiści do nie-żydów”

  i tak to się kończy a z chamstwem i bydłem nic się nie ruszy dlatego jak nie zaczniecie coś robić Polacy cebulacy to skonczycie w czy już jesteście w Izraelu 🙂
  Szalom cebulaki i czosnki 🙂

  Co siejesz to zbierasz.

  Zobaczcie co chrześcijanin postulował:
  „zezwalać żydom po dwudziestu latach pracy w getcie na prace z gojami za zgodą administracji”
  tu pisze GOJAMI

  „zakazu sprzedaży żydom ziemi — (by chronić szlachtę przed zniszczeniem),”
  by chronić tych degeneratów, którzy rozpijali chłopów, czyżby na 1 wyszło?

  Dla równowagi powinien coś powiedzieć o szlachcie jak się upijała ale nie mogę znaleść LINKA więc będzie o Konstytucji

  Tu będzie do pana Wojtka: „W tym samym roku gromada idiotów nie rozumiejąca niczego jeszcze bardziej niż zwolennicy konstytucji zwani patriotami, zakłada organizację o nazwie Konfederacja Targowicka. O ile więc konstytucja była pretekstem politycznym umożliwiającym interwencję rosyjską, a przede wszystkim pruską w Polsce, o tyle Targowica była drugą stroną tego samego medalu, czyli wprost zaproszeniem dla wojsk rosyjskich, które – a nie było to takie oczywiste – mogły do Polski nie wejść. Potrzeba było całkowitej pewności, że wejdą. Prusacy sami nie zrobiliby niczego, a to oznaczało, że mogli – miast znaleźć zatrudnienie w Polsce – jeszcze raz skierować się ku Francji. Ponoć na polu bitwy pod Valmy Francuzi krzyczeli do Prusaków, żeby odstąpili i poszukali raczej szczęścia w Polsce.”

  http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/konstytucja-czyli-jak-zamienic-siekierke-na-ekierke

 2. O,, nie znałem Staszica aż tak……dobrze. Brawa dla Stanisława Staszica. Mądry Polach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: