NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CO SŁYCHAĆ W ŚWIECIE ZBOCZEŃCÓW CZYLI LGBT BEZ CENZURY – DZIECI W RĘKACH ZWYRODNIALCÓW = ZBRODNIA – info agencyjne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zwyrodnialcy! Para lesbijek obcięła 10-latkowi penisa. Później zabiły i próbowały spalić na grillu

Ta historia naprawdę przeraża, a największe lewicowe media starają się ją usilnie przemilczeć. Para lesbijek z Brazylii, Rosana Auri i Kacyla Priscyla zostały zatrzymane pod zarzutem zabójstwa 9-letniego syna jednej z nich. Szczegóły śledztwa pokazały zatrważające fakty na temat ostatnich miesięcy życia chłopca.

Według dziennikarzy portalu Outono.net, którzy dotarli do policyjnych informacji, kobiety blisko 5 lat temu uprowadziły chłopca, od posiadającego do niego prawa rodzicielskie ojca. Dziecko było przetrzymywane w zamknięciu, nie miało żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Nie chodziło do szkoły, ani nie kontaktowało się ze swoimi rówieśnikami.

Jak się okazało, kobiety po pewnym czasie postanowiły, że chcą wychować chłopca „po swojemu, nowocześnie”, a w związku z tym okaleczyły go obcinając mu penisa. Ich zdaniem, jak można się domyślać, miało to być wyrazem ich nowoczesnego podejścia do wychowywania potomstwa.

To jednak nie wystarczyło, a w ich chorych umysłach pojawił się pomysł zabójstwa syna. Dokonały tego w nocy z 30 na 31 maja, dźgając go kilkukrotnie nożem w trakcie snu.

Jego zwłoki zostały odnalezione przez funkcjonariuszy policji w okolicach grilla. Prawdopodobnie jedna z nich próbowała spalić w nim szczątki, które wcześniej były rozczłonkowane i obdarte ze skóry.

Źródło: Outono.net / NCzas.com

============================

Lesbijki zabiły szóstkę adoptowanych dzieci

Zakończyło się śledztwo w sprawie głośnego wypadku „małżeństwa” Jennifer i Sarah Hart z USA. Lesbijki świadomie wypadły samochodem ze skarpy przy dużej prędkości. Na dole klifu, w aucie służby odnalazły zmasakrowane pięć ciał – dwóch kobiet i trójki dzieci.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w marcu ubiegłego roku. Z 300 metrowego klifu w stanie Kalifornia wypadł przy dużej prędkości samochód marki GMC Yukon XL. Śledczy ustalili, że lesbijki celowo wypadły z trasy popełniając samobójstwo.

W aucie znaleziono ciała 39-letnich Jennifer oraz Sarah oraz adoptowanych przez nich dzieci – Markisa, Jeremiaha, Abigail. Czwarte odnaleziono kilka tygodni później, gdy fale Pacyfiku wyniosły je na brzeg. Piąte imieniem Hannah spotkał ten sam los. Szóste prawdopodobnie również było w aucie. Ciała jednak nie odnaleziono.

Początkowe domysły o przypadkowym wypadnięciu z drogi obaliły dowody w postaci zapisów komputera pokładowego. Ustalono, że lesbijki zatrzymały się na parkingu nie daleko miejsca zdarzenia. Od tamtego momentu jednak zanotowano stały wzrost prędkości do momentu uderzenia w barierkę. Na trasie przejazdu nie odnotowano miejsca hamowania.

Jedna z „matek” maltretowała dzieci

Jak wynika z ustaleń policji, która chciała przyjrzeć się bliżej „małżeństwu” Hart wynikło, iż w 2011 roku Sarah Hart została skazana przez sąd za przemoc domową. Pobiła wówczas 6-letnią dziewczynkę w przepływie złości. Sąsiedzi martwili się o to jak kobiety traktują adoptowane dzieci.

Dochodziło do takich sytuacji, że były one za karę głodzone. Jedna z dziewczynek pewnej nocy przyszła do jednej z sąsiadek owinięta w koc tłumacząc, że są prześladowane przez opiekunki. Sarah przyszła na drugi dzień przepraszając i usprawiedliwiając się ciężkim tygodniem.

Trzy dni przed wypadkiem urzędnik od ochrony dzieci złożył im wizytę ale nikt nie otworzył mu drzwi. Wkrótce potem cała rodzina wsiadła do samochodu i w pośpiechu odjechała. Policja nie odkryła w ich domu żadnych listów pożegnalnych, ale jedna z kobiet szukała w internecie informacji o tym jak wygląda śmierć przez utonięcie.

stefczyk.info

===================

Dwie lesbijki zamordowały dziecko jednej z nich

Prawdziwy horror w Wielkiej Brytanii. Dwie kobiety zabiły dziecko jednej z nich. Chłopiec oraz jego rodzeństwo przez lata był dręczony, a na koniec został brutalnie zabity. Dlaczego kobiety dręczyły dzieci? Prawdopodobnie nie akceptowały ich i uważały je za przeszkodę w szczęśliwym życiu.

Trudno spotkać się z większym bestialstwem. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia, kiedy badali sprawę morderstwa 2,5-letniego chłopca. To, co się działo z dziećmi, pozostającymi pod opieką 31-letniej Rachel Fee i jej 28-letniej partnerki Nyomi, przeraża bardziej niż scenariusz niejednego horroru.

Liam oraz jego rodzeństwo byli trzymani w klatkach wśród szczurów. Na ciałach dzieci stwierdzono ślady bicia i cięcia. Według relacji śledczych, dzieci, były one zmuszane do obcinania sobie fragmentów napletka nożyczkami, a jednemu z nich próbowano odciąć przyrodzenie piłą.

Szczegóły tego, co przytrafiało się dzieciom, zajmują kilka tomów policyjnych akt. Były one głodzone i  przywiązywane do krzeseł. Dzieci miały spać w szufladach na pościel, a ich nogi i rączki były związywane. Degeneratki dla zabawy kładły im na głowy klatkę ze szczurami. Te praktyki miały zabezpieczyć przed ucieczką któregoś z małych podopiecznych.

Kiedy na skutek zwyrodniałych praktyk kobiet mały Liam zachorował, kobiety nie zdecydowały się na wizytę u lekarza. 2-latek umarł najprawdopodobniej na skutek nadepnięcia mu nogą na krtań. Nawet po śmierci Liama kobiety próbowały zwalić winę na jednego z jego braci.

– Nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim  – powiedział w rozmowie z lokalną prasą jeden z funkcjonariuszy zajmujący się tą sprawą – Mam nadzieję, że sąd wymierzy im słuszną karę – dodał.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/dwie-lesbijki-skatowaly-dziecko-ktorym-sie-opiekowaly-zmuszaly-je-do-robienia/e7t84df?utm_source=dorzeczy.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-1

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “CO SŁYCHAĆ W ŚWIECIE ZBOCZEŃCÓW CZYLI LGBT BEZ CENZURY – DZIECI W RĘKACH ZWYRODNIALCÓW = ZBRODNIA – info agencyjne

  1. Antykulturowe ciemniaki robią co chcą i robią coraz więcej. Rodziną nazywamy parę heteroseksualną nie dlatego, że im seks sprawia frajdę, tylko dlatego, że taka para jest w stanie doprowadzić do połączenia dwóch odmiennych komórek pochodzących z dwóch odmiennych organizmów. Podstawowe prawo życia na naszej planecie to przekazywanie swoich genów. Zachowania rodzicielskie są wrodzone i dotyczą wszystkich ssaków! Przy czym samica każdego gatunku ssaków ma wrodzoną zdolność do walki a nawet poświecenia życia w obronie swoich młodych! SWOICH, nie sąsiadki czy koleżanki. U samców ten instynkt nie jest tak silny; u wielu gatunków, zwłaszcza tych nie żyjących stadnie, jest całkiem słaby. Pederaści jako samce nie mają wrodzonej potrzeby posiadania potomstwa, oni chcą mieć dziecko jako rzecz, przedmiot, który da im poczucie normalności. W naturze pederastia nie występuje!!! Są tylko zachowania homoseksualne i one są jednoznacznym symbolem zdominowania jednego osobnika przez drugiego. Dominowanie homoseksualne dotyczy wszystkich ssaków, nawet dominująca krowa wskakuje na dominowaną i wykonuje ruchy kopulacyjne!!! Zachowania homoseksualne są najczęstsze wśród prymitywów w więzieniach i również oznaczają dominację jednego osobnika i absolutną degradację drugiego… i tu wcale nie chodzi o zaspokojenie popędu, tylko totalne zdominowanie!!!
    Powierzanie tym ludziom tego, co najcenniejsze dla każdego gatunku, dzieci, jest niedopuszczalne. Nawet jeśli mamy do czynienia ze zrównoważonym emocjonalnie homoseksualistą, to nie jest on w stanie przekazać dziecku społecznych zachowań wobec płci odmiennej; nasz i każdy inny gatunek na planecie Ziemia potrzebuje dwóch płci do swojego istnienia… A ponieważ istnieją te dwie płci, cała nasza kultura, obyczaje, etyka jest w okół tego zbudowana. Jak się chce zniszczyć kulturę, trzeba zniszczyć pojęcie rodziny. Uzyskiwanie przyjemności seksualnej wcale nie jest konieczne dla istnienia rodziny. W związku pederastów to jedyny element, który ten związek spaja! W parze hetero nawet jak kończy się seks, wieź pozostaje i powiązania biologiczno-kulturowe nadal działają; istnieje biologiczno-kulturowa wieź, dziadkowie wnuki dzieci, cały system powiązań. W parze pederastów, kończy się seks, kończy się związek!!! Świadomie oddzielam pederastów od lesbijek ponieważ lesbijka choć niechętnie i bez satysfakcji może zostać matką! Związki lesbijskie bywają trwalsze gdy mają charakter partnerski. Związki lesbijskie w których jedna kobieta stłamsiła drugą, są równie nietrwałe jak pederastów, chociaż też trwają dłużej bo zwykle dominująca kobieta nie chce stracić poczucia władzy i mocy; w takich związkach przemoc jest większa niż w męskich… Pederastom jest łatwiej bo jedynym spoiwem jest przyjemność seksualna, i nowy partner łatwo zastępuje poprzednika! O TYM WSZYSTKIM MÓWI NAUKA! TERAZ WSZYSTKIE BADANIA HOMOSEKSUALIZMU ZOSTAŁY Z PRZYCZYN IDEOLOGICZNYCH ZABLOKOWANE! Na paradach „gejów” (co to do diabła znaczy?) czy tzw. równości, sami homoseksualiści stanowią mniejszość. To oznacza, że mamy do czynienia ze sztucznym promowaniem patologi niszczącej kulturę…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: