NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szok! Polski Alfie Evans nie żyje. „Lekarze” zadecydowali o odłączeniu chłopca od aparatury podtrzymującej życie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W poniedziałek wieczorem poinformowano, że nie została podjęta u małego Szymonka próba bezdechu. We wtorek przed południem zebrało się konsylium lekarskie, które podjęło decyzję o odłączeniu chłopca od aparatury podtrzymującej jego życie.

Szymon - Szymon – „polski Alfie Evans”/Fot. Facebook

Chłopiec trafił do szpitala po podaniu szczepionki przeciw pneumokokom. Lekarze, mimo nieścisłości, orzekli śmierć mózgu. Szpital poinformował mamę Szymonka o odłączeniu dziecka od respiratora, a ordynator szpitala stwierdziła, że nikt nie będzie „wentylować zwłok”. W sprawę zaangażowali się jednak m.in. Justyna Socha ze stowarzyszenia STOP NOP, prawnik tej organizacji Arkadiusz Tetela, poseł Paweł Skutecki. Zainteresowała się nią także opinia publiczna.

Udało się wywrzeć presję na szpitalu i wywalczyć ponowne podłączenie chłopca do respiratora oraz wykonanie niezbędnych badań i leczenie Szymonka w trybie natychmiastowym. Placówka zgłosiła także niepożądany odczyn poszczepienny NOP jako ciężki. Prokuratura rozpoczęła w tej sprawie śledztwo.

Teraz jednak konsylium lekarskie zadecydowało o odłączeniu aparatury podtrzymującej życie Szymonka, posługując się definicją „śmierci mózgowej”.

Wczoraj Wojciech Cejrowski informował o zaplanowanym na dziś konsylium lekarskim, które ma podjąć decyzję w tej sprawie. Jak podkreślił dziennikarz, definicja „śmierci mózgowej” jest „wymyślona na potrzeby przemysłu transplantologicznego”.

„Pilnie poszukiwani są lekarze, którzy wezmą udział w tym konsylium i staną w obronie życia Szymona” – apelował Cejrowski.

Wczoraj przed szpitalem, w którym przebywał chłopiec, odbyła się manifestacja w jego obronie. „Zabijają chłopca. Kto może, proszę pod szpital przy Niekłańskiej w Warszawie TERAZ” – pisał Cejrowski.

The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH@TheCejrowski

Zabijają chłopca. Kto może, proszę pod szpital przy Niekłańskiej w Warszawie TERAZ.https://www.facebook.com/WALCZSZYMON/posts/2761851360556679 

Ludzie o tym mówią: 201

The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH@TheCejrowski

Zabijają chłopca. Kto może, proszę pod szpital przy Niekłańskiej w Warszawie TERAZ.https://www.facebook.com/WALCZSZYMON/posts/2761851360556679 

Zobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 83

O śmierci chłopca poinformowano na stronie „Szymonkuwalcz.Oficjalna strona” prowadzonej przez jego rodzinę na Facebooku.

zrodlo:https://wolnosc24.pl/2019/06/18/szok-polski-alfie-evans-nie-zyje-lekarze-zadecydowali-o-odlaczeniu-chlopca-od-aparatury-podtrzymujacej-zycie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: