NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd potwierdza, rodziny wracające z emigracji do Polski, dostaną po milion złotych i emeryturę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

To się zacznie już za dwa tygodnie. Na podstawie podpisanej ustawy z dnia 17 maja 2019 r. przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę, zostaną przekazane pieniądze wszystkim rodzinom w Polsce, a także tym, które wrócą do Polski.

Rząd Polski poszerzy dostępność programów, z których rodziny w Polsce i wszystkie rodziny z emigracji, które przyjadą do Polski, otrzymają dużo pieniędzy.

Teraz pieniądze dostanie każda rodzina z dziećmi. Plus rząd zamierza obniżyć podatki od pracy — ludzie będą więcej zarabiać.

Prezydent podpisał ustawę przyznającą 500 zł na osobę.

Już dawno działają programy, z których rodziny, które wrócą do Polski i te w Polsce otrzymają razem z innymi pieniędzmi odpowiednik prawie miliona złotych plus emeryturę.

To ile dostaniesz pieniędzy, zależy od wielkości Twojej rodziny, dodatkowo możesz dostać darmową emeryturę.

To wszystko brzmi niewiarygodnie, ale to prawda. Pieniądze otrzymasz w ratach, a darmową emeryturę w wieku emerytalnym.

Żeby dostać pieniądze i emeryturę nie musisz przepracować w Polsce ani jednego dnia, wszystko jest totalnie za darmo. Jedyny wymóg to posiadanie rodziny.

Jak dostać prawie milion złotych i emeryturę? Wszystko, przedstawię na przykładzie rodziny z czwórką dzieci.

Po pierwsze. Wracając do Polski, dostaniesz:

432,000 zł po 2 tysiące zł miesięcznie, przez 18 lat (program 500 plus)

Po drugie. Dostaniesz dużo pieniędzy z ulgi prorodzinnej:

173,000 zł po 577 zł miesięcznie przez 25 lat

Po trzecie. Najnowszy program, wyprawka dla ucznia.

15,600 zł po 1,200 zł raz w roku przez 13 lat

4) Dzieci w Polsce otrzymują darmowe książki, za moich czasów książki kupowali rodzice.

To oszczędności około 10,000 zł w ciągu okresu wychowania dzieci.

5) Dopłata do czynszu na mieszkanie: nowy program, dopłat do najmu, ruszył lub ruszy za kilka miesięcy.

Podobno można dostać nawet 200,000 zł.

6) Kobieta, która urodzi czworo dzieci, otrzyma darmową emeryturę w wieku emerytalnym, w ogóle nie musi pracować. To pieniądze za darmo!

Razem wszystkich pieniędzy otrzymasz prawie milion złotych a dokładnie 900,000.00 zł, oraz darmową emeryturę.

Jeżeli chcesz wrócić do Polski, możesz skorzystać z darmowych biletów dla dzieci, np. w Gdańsku wszystkie dzieci i uczniowie do 24 roku życia mogą jeździć autobusami za darmo. To oznacza, że wszystkie Twoje dzieci nie muszą kupować biletów aż do 24 roku życia, jeżeli są uczniami podstawówki, gimnazjum, szkoły ponadpodstawowej.

To bardzo duża oszczędność, która oszczędzi rodzicom około 400 złotych rocznie na każde dziecko. W innych miastach Polski także wprowadzono darmowe bilety, dokładnie musisz sprawdzić, w Sopocie i Gdyni uczniowie także jeżdżą za darmo.

Im więcej masz dzieci, tym więcej pieniędzy dostaniesz, za każde urodzenie dziecka także dostaje się pieniądze, tysiąc złotych na dziecko. Bardzo proszę, o udostępnianie tego artykułu gdzie się da, aby jak najwięcej Polaków mogło zaplanować sobie życie.

 

zrodlo:https://dobryruch.co.uk/rzad-potwierdza-rodziny-wracajace-z-emigracji-do-polski-dostana-po-milion-zlotych-i-emeryture/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Rząd potwierdza, rodziny wracające z emigracji do Polski, dostaną po milion złotych i emeryturę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: