NA ŻYWO !! 15.07.19 - 20.30 20 .30 KTO I ILE !! WYŁOŻYŁ PIENIĘDZY NA WYKUP MIESZKANIA PANA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA15 lipca 2019
6 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Po czym poznać fałszywą osobę? 7 sygnałów, które ją bezbłędnie zdradzają

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Jednym ze sposobów na szczęśliwe i spokojne życie jest oczyszczenie otoczenia z fałszywych osób. Dzięki temu możemy się pozbyć negatywnego wpływu na nasze zdrowie, samopoczucie, a nawet pewność siebie. Zagrożeń jest sporo – psychopaci, socjopaci, toksycy, wieczni krytykanci, wampiry energetyczne, manipulatorzy i chyba najgorsza grupa – fałszywe osoby, czyli wszyscy ci, którzy sprawiają wrażenie przyjaznych, a tylko czekają aż powinie się nam noga. Po czym poznać fałszywą osobę?

po czym poznać, że to fałszywa osoba

Po czym poznać fałszywą osobę?

1.Twoja intuicja

Wiele osób nie docenia roli intuicji. Tymczasem często pierwszy odbiór danej osoby oraz sygnał sos, jaki wysyła nasz mózg, mają solidne podstawy. Warto ich wysłuchać i nie działać wbrew sobie.

Intuicja ma tę przewagę nad racjonalną oceną sytuacji, że bierze pod uwagę przede wszystkim sygnały niewerbalne, mowę ciała, gesty, bezbłędnie namierza fałsz w głosie i niezdecydowanie w trakcie działania i wszelkie zakłócenia na linii słowa-sposób postępowania.

Znalezione obrazy dla zapytania falszywa osoba zdjecia

Nad słowami możemy panować, jesteśmy w stanie kontrolować swoje czyny, ale zawsze zdradza nas mowa ciała. To ona jednoznacznie pozwala nam stwierdzić, co myśli i czuje druga osoba – czy jest szczerze nami zainteresowana, czy nas lubi, czy ma przyjazne zamiary, a może próbuje coś ukryć?

Dlatego nawet osoba z pozoru miła, pozytywna, autentyczna i uczynna, kryjąca czarne wnętrze może zostać zdemaskowana dzięki intuicji. Szczególnie czuły radar mają osoby wrażliwe, które bez problemu wyczuwają nastrój i prawdziwe uczucia osób z otoczenia. To one jako pierwsze widzą, że coś jest nie tak.

 

Po czym poznasz fałszywą osobę?

2.Sugestie otoczenia

Znalezione obrazy dla zapytania falszywa osoba zdjecia

Są osoby w otoczeniu, które zazwyczaj pragną naszego dobra. Można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że są naszymi sprzymierzeńcami. Jeśli co najmniej dwie z nich niezależnie od siebie ostrzegają nas przed mężczyzną czy kobietą, wskazując na jej fałszywe zachowanie i nieczyste zamiary, warto wziąć ich uwagi do serca.

Po czym poznać fałszywą osobę?

Podobny obraz

3.Nie ma dla Ciebie czasu, chyba, że czegoś chce

Bardzo charakterystyczną cechą dla osoby fałszywej jest brak zainteresowania Twoją osobą w połączeniu z brakiem czasu. Sytuacja diametralnie się odmienia, gdy fałszywa osoba czegoś od Ciebie potrzebuje. Wtedy zazwyczaj jest miła, uprzejma, wrażliwa, często się odzywa, dzwoni, wpada na kawę. Tylko po to, by po kilku-kilkunastu dniach zdradzić powód zmiany zachowania. Nie przeszkadza jej czerpanie korzyści z Twojej dobroci, wykorzystywanie, przyjmowanie pomocy, bez proponowania podobnego wsparcia.

Tego typu schematy postępowania – „nie ma mnie, pojawiam się, kiedy coś chcę” – w przypadku fałszywej osoby często się powtarzają. Nie jest to jednostkowa sytuacja, ale norma.

Po czym poznasz fałszywą osobę?

Podobny obraz

4.Obgadywanie…

Najwięcej o o drugim człowieku dowiedzieć się możemy, słuchając, co mówi nie o sobie, ale o innych osobach.

Jeśli w trakcie spotkań dana osoba narzeka na panią X czy pana Y, pokazuje, jak bardzo ich nie lubi, a później z panią X wyjeżdża na babski weekend do SPA, a pana Y z dziewczyną zaprasza na imprezę i głośno się z nimi śmieje, świetnie bawiąc przy tym, to coś jest nie w porządku.

Po czym poznasz fałszywą osobę?

Podobny obraz

5.Po tym, że uważa się za pępek świata

Fałszywa osoba sprawia wrażenie strasznie ważnej, wyjątkowo doświadczonej, znającej się na wszystkim, dążącej do tego, by inni odbierali ją jako specjalistę w każdej dziedzinie. W jej mniemaniu inni się nie znają. Jej problemy są ważniejsze, a Twoje mało znaczące, zresztą i tak je wyolbrzymiasz, bo przecież wystarczy zrobić to i to i będzie po problemie.

Po czym poznasz fałszywą osobę?

Podobny obraz

6.Ciągle się do kogoś porównuje

Fałszywa osoba ma problem, by rozmawiać o ideach, pewnych tendencjach, zdarzeniach w oderwaniu od konkretnych przypadków, konkretnych osób z otoczenia.

Większość rozmów z nią koncentruje się na omawianiu decyzji bliższych i dalszych znajomych. Nie szczędzi jednoznacznych opinii, lubi krytykować i tak prowadzić dyskusję, by zawsze wychodzić z niej obronną ręką, jako przykład cnót wszelakich.

Po czym poznasz fałszywą osobę?

Znalezione obrazy dla zapytania falszywa osoba zdjecia

7.Po znikaniu

Fałszywa osoba jest niedostępna, gdy potrzebujesz pomocy. Gdy zachorujesz i nie ma kto zrobić Ci zakupów, gdy zepsuje się winda, a Ty masz do wniesienia kilka ciężkich paczek. Znika, gdy właśnie odniosłaś sukces i chciałabyś go świętować. Fałszywa osoba jest obok, gdy chce iść na imprezę, zabawić się, miło spędzić czas. Tylko wtedy, gdy warunki jej odpowiadają, gdy wymaga się od niej zaangażowania, wsparcia czy po prostu szczerego cieszenia się szczęściem – znika.

 

zrodlo:http://kobietytomy.pl/czym-poznac-falszywa-osobe-7-sygnalow-ktore-ja-bezblednie-zdradzaja/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: