NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OTO MIARA BIEDY W POLSCE 100 NAJBOGATSZYCH POLAKÓW RAZEM WZIĘTYCH POSIADA ZALEDWIE 1/3 MAJĄTKU SZEFA AMAZON – CZYLI III R.P DZIAD DZIADEM DZIADA POPYCHA …

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

STYL ŻYCIA

100 najbogatszych Polaków łącznie posiada zaledwie 1/3 majątku szefa Amazonu

Z roku na rok na świecie w bogatszej części ludzkości przybywa milionerów i miliarderów, a biedniejsza część społeczeństwa staje się coraz uboższa. Najbogatszy człowiek na naszej planecie posiada majątek setek miliarderów.

Wprost opublikował zestawienie najbogatszych Polaków. W tym roku by znaleźć się w rankingu 100. najbogatszych, trzeba było posiadać o 40 mln złotych większy majątek, niż przed rokiem. Na ostatniej pozycji znalazł się polski biznesem z 369 mln złotych, a na pierwszej Michał Sołowow z 12,1 mld złotych. Magazyn podał, że po raz pierwszy w gronie 100. najbogatszych Polaków znalazł się Marcin Gortat, który zajął 97. miejsce z 400 mln złotych.

Na drugiej pozycji pojawił się standardowo Zygmunt Solorz z 10,1 mld złotych, na trzeciej Sebastian Kulczyk z 7 mld złotych, na czwartej Dominika Kulczyk również z 7 mld złotych, a na piątej Tomasz Biernacki z 6,3 mld złotych.

Ciekawostką może być fakt, że łącznie cała setka najbogatszych Polaków posiada 153 miliardy złotych, czyli zaledwie 1/3 majątku najbogatszego człowieka żyjącego na naszej planecie, a mianowicie Jeffa Bezosa, szefa Amazonu. Obecnie posiada on aż 118 mld dolarów, czyli ok. 450 mld złotych.

Organizacja Oxfam International, której celem jest walka z biedą i głodem na świecie, opublikowała raport dotyczący dysproporcji majątkowych między bogatszą i biedniejszą częścią populacji. Okazuje się, że zaledwie 26 miliarderów posiada majątek większy od połowy biednej części ludzkości.

Co tu dużo mówić, bogacze stają się coraz to bardziej majętni, a ubodzy klepią coraz to większą biedę. 26 najbogatszych ludzi świata dysponuje takim samym majątkiem, co biedniejsza część populacji, czyli 3,8 miliarda ludzi. Tylko 1 procent populacji posiada 46 procent globalnego bogactwa i jednocześnie zgarnął 82 procent tego, co wyprodukowaliśmy w ciągu 2018 roku.

Osadzony film

Oxfam International

@Oxfam

As the world’s elite gather at , join us and share this video to send them a message to tax the rich fairly. and

Join the movement here→ https://www.evenitup.org 

Ludzie o tym mówią: 84

W 2018 roku majątki ponad 2200 miliarderów żyjących w najróżniejszych krajach świata urosły o 900 miliardów dolarów, czyli ok. 2,5 miliarda dolarów dziennie. Tymczasem najbiedniejsi utracili aż 11 procent swoich dotychczasowych środków finansowych. Pokazuje to dobitnie, że biedna na naszym świecie nie zmniejsza się, tylko drastycznie szybko pogłębia. Globalne korporacje są już tak wpływowe jak najbogatsze państwa, a nie robią zupełnie nic, by walczyć o lepszy byt ludzkości, bo obchodzi je tylko chęć jeszcze większego zysku.

Oxfam International podaje, że obecnie najbogatszym człowiekiem świata jest Jeff Bezos, właściciel serwisu Amazon i Blue Origin. Jego majątek szacowany jest na 118 miliardów dolarów. Co ciekawe, zaledwie 1 procent jego majątku to ekwiwalent budżetu na służbę zdrowia w Etiopii, w kraju zamieszkałym przez 105 milionów ludzi.

Na całej planecie każdego dnia aż 4,5 miliarda ludzi nie ma swobodnego dostępu do toalety, a 800 milionów osób żyje bez dostępu do wody pitnej. Codziennie na świecie umiera 10 tysięcy ludzi z powodu braku dostępu do opieki zdrowotnej, a dodatkowo 262 milionów dzieci nie chodzi do szkoły, ponieważ ich rodzice nie mają pieniędzy na ich edukację.

Organizacja podaje, że tylko 1 procent podatku od majątku światowych miliarderów pozwoliłoby uzbierać sumę w wysokości aż 418 miliardów dolarów rocznie. Taka kwota pozwoliłoby sfinansować wykształcenie wszystkich dzieci, które obecnie nie chodzą do szkoły na całej planecie. Ale to nie wszystko. Taki fundusz umożliwiłoby dostęp do ochrony zdrowia i zapewnić o wiele lepszą jakość życia aż 3,3 miliarda ludzi.

Źródło: GeekWeek.pl/Wprost/Oxfam International / Fot. Oxfam International

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “OTO MIARA BIEDY W POLSCE 100 NAJBOGATSZYCH POLAKÓW RAZEM WZIĘTYCH POSIADA ZALEDWIE 1/3 MAJĄTKU SZEFA AMAZON – CZYLI III R.P DZIAD DZIADEM DZIADA POPYCHA …

    1. Próchnica zębów pojawiła się w latach 50tych jak usa wysłało słodycze do krajów socjalistycznych 🙂

      Niestety debile zamiast czytać etykiety i zapamiętać co kupić następnym razem wolą smakować kolory na opakowaniach w takim śnie żyją

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: