NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Karolina Kołeczek pokonała mistrzynię olimpijską. Polka najlepsza w Europie

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Karolina Kołeczek przeszła samą siebie. Polska na Memoriale Janusza Kusocińskiego pobiła rekord życiowy, pokonała mistrzynię olimpijską i wykręciła najlepszy czas w Europie. – Czuję, że jestem w formie – przyznaje w rozmowie z WP SportoweFakty.

Getty Images / Lintao Zhang / Na zdjęciu: Karolina Kołeczek

26-latka z Sandomierza nie tyle pobiła „życiówkę”, co ją wręcz rozgromiła, bo w 2015 roku pobiegła szesnaście setnych sekundy wolniej niż w niedzielę (z 12.91 do 12.75). Za nią metę minęła mistrzyni olimpijska z Rio Brianna McNeal. Nikt w tym roku na Starym Kontynencie nie przebiegł 100 metrów przez płotki szybciej.

Karolina Kołeczek (polska biegaczka): Jestem niesamowicie zadowolona! Trudno było osiągnąć więcej. Mówię o tym spokojnie i staram się trochę te emocje tonować, bo po prostu czuję, że jestem w tym sezonie w bardzo dobrej formie.

A więc zaskoczenia nie ma, tak miało być?

Jest bardzo dobrze i stać mnie na takie wyniki, pokazały do treningi. Nie spodziewałam się jedynie, że pobiegnę tak szybko już w pierwszym starcie. Liczyłem na rezultat w granicach 12.85-12.89 sekundy. McNeal bardzo mocno mnie naciskała, to dużo pomogło.

W biegu przez płotki to też działa, można się „pociągnąć” za rywalem?

Wiadomo, że zawsze skupiamy się na swoim torze oraz swoich płotkach. W końcówce biegu rośnie jednak wyobraźnia, koordynacja i koncentracja całego ciała. Czujemy wówczas rywalizację, zwłaszcza zawodniczkę biegnącą obok. I faktycznie McNeal mnie na ostatnich trzech płotkach „pociągnęła”.

Fakt, już w hali było bardzo dobrze, choć nie należę do zawodniczek biegających szybko na 60 metrów. Bardziej pasuje mi dystans dłuższy. Zawody w Glasgow były trudne, wyciągnęłam z tamtego startu dużo wniosków. przeziębienie pokrzyżowało mi wówczas trochę plany. Nie zrobiłam ostatnich jednostek treningowych i przez to nie czułam płotków, brakowało pewności. Odpadłam w eliminacjach.

Bieg przez płotki potrafi być brutalny.

Nie wybacza błędów. Możesz być w gazie, ale wystarczy zahaczyć płotek i jest po biegu.

Jak ważne jest to, że już dziś ma pani pewny wyjazd na igrzyska?

Bardzo! Mam teraz spokojną głowę. Minimum na igrzyska było bardzo wyśrubowane, niewiele zawodniczek w Europie biegam na takim poziomie. W tym sezonie chcę się pokazać na mistrzostwach świata, ale nie ukrywam: celem na przyszły rok jest występ w finale igrzysk olimpijskich.

 

zrodlo:https://sportowefakty.wp.pl/la/827665/karolina-koleczek-pokonala-mistrzynie-olimpijska-polka-najlepsza-w-europie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: