NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Czarnobyl” porządnie postraszył. Szwedzi pokazali teraz, co naprawdę nam zagraża

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Serial „Czarnobyl” przypomniał o groźbach ery jądrowej. Jednak to nie elektrownie atomowe są największym zagrożeniem. Według raportu sztokholmskiego instytutu, 2 tys. głowic nuklearnej jest stale gotowych do wystrzelenia. Rosja i USA cały czas tę broń unowocześniają.

Nowy sarkofag nad zniszczonym reaktorem w Czarnobylu

Nowy sarkofag nad zniszczonym reaktorem w Czarnobylu (PAP/EPA

Autorzy serialu roztoczyli sugestywną wizję zagrożeń wynikających z katastrofy nuklearnej. Na wyobraźnię działały słowa o miliardach kul wystrzeliwanych przez reaktor i zniszczeniu życia w całej Europie. Mimo tego, że specjaliści krytykują wiele tego rodzaju stwierdzeń, „Czarnobyl” zrobił furorę i przypomniał o tym, że energetyka jądrowa w rękach ludzi nieodpowiedzialnych czy niekompetentnych potrafi być groźna.

Na świecie pracuje obecnie ok. 450 reaktorów energetycznych i 225 naukowych. Wśród ponad 50 krajów posiadających tego rodzaju zakłady jest Polska. W Świdrze pod Warszawą od 1974 r. funkcjonuje naukowy reaktor Maria, którego modernizację i przejście na bezpieczniejsze niskowzbogacone paliwo jądrowe zakończono w 2016 r.

W Rosji nadal działa 10 unowocześnionych reaktorów typu RMBK-1000, a więc podobnych do tego, który uległ awarii w Czarnobylu 26 kwietnia 1986 r. Jednak to nie one są realnym zagrożeniem dla życia na ZiemiWedług opublikowanego 17 czerwca 2019 r. raportu SIPRI (Międzynarodowego Instytutu Badań nad Pokojem w Sztokholmie), na świecie jest 13 865 pocisków nuklearnych, z czego 3 750 znajduje się w rękach wojsk operacyjnych, a 2 tys. są w stałej gotowości do natychmiastowego użycia.

Zdecydowaną większość, bo ponad 90 proc., tych arsenałów kontrolują USA i Rosja, które w ciągu ostatnich miesięcy zlikwidowały ok. 600 głowic. Niewiele to jednak zmienia, bo oba mocarstwa inwestują w modernizację broni nuklearnej. Co więcej, 5 lutego 2021 r. wygaśnie dwustronny traktat między Waszyngtonem i Moskwą, New START, ograniczający zbrojenia strategiczne obu stron. Ani Amerykanie, ani Rosjanie nie podjęli jeszcze żadnych działań w celu przedłużenia umowy.

Każdy kraj z bronią atomową może zabić miliony

Według raportu SIPRI, oprócz Rosji i USA, broń nuklearną mają także Wielka Brytania, Francja, Chiny, Indie, Pakistan, Izrael i Korea Północna. Te dwa ostatnie państwa są najbardziej problematyczne. Państwo żydowskie tradycyjnie nie komentuje posiadania tego rodzaju arsenału, choć instytut sztokholmski ocenia jego potencjał na 80 do 90 głowic. Z kolei Korea Północna przyznaje się do posiadania bomb atomowych, lecz nie ujawnia dalszych informacji – może mieć 20 do 30 ładunków nuklearnych.

Od lat niepokój budzą starcia graniczne i napięcia pomiędzy Indiami i Pakistanem. W lutym 2019 r. wybuchły poważne starcia na granicy pomiędzy obu państwami, podczas których obie strony użyły lotnictwa. Zarówno Delhi, jak i Islamabad posiadają broń nuklearną. Z danych SIPRI wynika, że Indie i Pakistan mają po ok. 150 głowic nuklearnych. Otwarta wojna między nimi, z użyciem tej broni, mogłaby zabić dziesiątki albo i setki milionów ludzi.

Wypadki w elektrowniach atomowych, w rodzaju katastrowy w japońskiej Fukuszimie po trzęsieniu ziemi 11 marca 2011 r., czy filmy takie jak „Czarnobyl”, ożywiają debatę nad przyszłością energetyki jądrowej. Jednak paradoksalnie mało uwagi poświęca się broni nuklearnej, która jest jeszcze bardziej niebezpieczna i może pociągnąć za sobą lawinę zdarzeń, przy której skażenie i straty spowodowane katastrofą sowieckiego reaktora będą zaledwie fraszką.

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/czarnobyl-porzadnie-postraszyl-szwedzi-pokazali-teraz-co-naprawde-nam-zagraza-6392885642438273a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: