NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, pomoże określić twoją osobowość!

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Twoja osobowość może składać się z różnych „zidentyfikowanych statystycznie czynników”, które zawierają się w tzw. Wielkiej Piątce. Osobowość składa się, więc z otwartości na nowe doświadczenia, ekstrawersji, sumienności, neurotyczności i ugodowości.

Osobowość każdego z nas jest bardzo różnorodna i bogata, zawiera w sobie jednak jakąś cechę dominującą, zwana cechą główną. Charakteryzuje ona twoje nastawienie do życia i zachowanie. Ta cecha determinuje twój sposób postrzegania. Twoja osobowość trenuje umysł w taki sposób, aby zobaczyć rzeczy, które chcesz, żeby się pojawiły.

Ta ilustracja pomoże ci określić twoją osobowość. Pomoże ci zrozumieć, jak twój umysł postrzega swoje otoczenie. Zatem jakie zwierzę ujrzałeś jako pierwsze?

  1. Ogier

Jesteś ambitny, dziki, wolny i czysty. Prowadzi cię to do sukcesu. Tacy ludzie robią rzeczy zgodnie z ich wolą i nigdy nie wycofują się z walki. „Ogiery” są uczciwe i bardzo ambitne.

  1. Kura

Wytrwałość jest twoją podstawową cechą. „Kury” są szybkie, uparte i inteligentne. Ich ciało jest małe, ale mogą pokonać każdą przeszkodę. Kury są dzikie, podobnie jak ty, co oznacza, że ​​jesteś gotowy do walki, mimo że może na takiego nie wyglądasz.

 

  1. Krab

Kraby są twarde na zewnątrz i miękkie w środku. Są znani ze swojej lojalności i dbałości o zdrowie bliskich. Zaufanie jest dla nich  bardzo ważne i odgrywa ogromną rolę w ich życiu.

  1. Modliszka

Modliszka to mistrz zmysłowości i cierpliwości. Możesz być nieruchomy godzinami i czekać na właściwy moment by „złapać swoja ofiarę”. Modliszka ma silny wewnętrzny głos i jest w dobrym kontakcie ze swoim pierwotnym ja. Ci ludzie polegają na swoich odczuciach i odnoszą w tym sukces. Jesteś mistrzem swojej własnej drogi. Takie podejście pozwala ci utrzymać dobry kurs.

  1. Wilk

Wilki są samotnymi wojownikami, którzy podróżują w grupie. Żyją w stadzie, ale są też wielkimi samotnikami. Wilki nie popełniają błędów i są uważane za dzikich i nieustraszonych.

Możesz iść z tłumem, ale twoja osobowość będzie się wyróżniać. Wilki mają ożywcze i ekscytujące usposobienie, ale są zaprojektowane tak, aby radzić sobie same.

  1. Pies

Psy są odważne, lojalne, bezinteresowne i opiekuńcze. „Psy” są lojalne, ale też zaciekłe. Możesz być bezinteresowny i kochający, ale potrafisz zachować się opiekuńczo i wesoło. „Psy” są kochane przez wszystkich, którzy mieli okazję je poznać.

  1. Orzeł

Orły są dzikie i wolne. Jesteś wielkim drapieżnikiem – skupionym i zdeterminowanym. Dążysz do swoich celów i marzeń. Nie wahaj się, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. „Orły” robią wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć rzeczy, których pragną.

  1. Motyl

Motyle są symbolem piękna i zmiany. Reprezentują najczystszy akt kreacji Matki Natury.  Są elastyczne, tacy ludzie mogą się zmieniać w zależności od sytuacji. „Motyle” mają odwagę robić ważne rzeczy. Mogą mieć trudności z ucieczką od przeszłości (kokonu), ale później, dzięki trudnym chwilom, przekształcą się w piękną i silną indywidualność.

  1. Gołąb

Gołębie są symbolem miłości i pokoju. Mają mądrą duszę i są zawsze spokojne i cierpliwe, niezależnie od sytuacji w otoczeniu. Gołąbki przynoszą pokój i potrafią osiągnąć prawdziwy pokój od wewnątrz. Ludzie uważają je za symbol nadziei.

 

 

zrodlo:https://dobrewiadomosci.net.pl/32305-zwierze-ktore-zauwazysz-jako-pierwsze-pomoze-okreslic-twoja-osobowosc/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: