NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Zatrzymanie !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Kryminolog: Sprawca zwykle jest związany z ofiarą

Po zabójstwie 10-letniej Kristiny z Mrowin zatrzymano 22-latka, który przyznał się do winy. Śledczy szukają najpierw osób powiązanych z ofiarą. Takich, które mogły skorzystać na jej śmierci – tłumaczy w rozmowie z Gazeta.pl prof. Piotr Girdwoyń, specjalista kryminalistyki z Uniwersytetu Warszawskiego. Dodaje, że wyjaśnienie takiego zabójstwa nie jest trudne, pod jednym warunkiem.

 

REKLAMA

Po zabójstwie 10-letniej Kristiny z Mrowin zatrzymano 22-latka, który przyznał się do winy. Śledczy szukają najpierw osób powiązanych z ofiarą. Takich, które mogły skorzystać na jej śmierci – tłumaczy w rozmowie z Gazeta.pl prof. Piotr Girdwoyń, specjalista kryminalistyki z Uniwersytetu Warszawskiego. Dodaje, że wyjaśnienie takiego zabójstwa nie jest trudne, pod jednym warunkiem.

10-letnia Kristina z Mrowin koło Świdnicy zaginęła w czwartek około godziny 13:00, kiedy wracała ze szkoły do domu. Po kilku godzinach w pobliskim lesie znaleziono jej ciało z wieloma kłutymi ranami. Mężczyzna podejrzany o zamordowanie 10-latki z Mrowin usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 22-latek został zatrzymany w niedzielę po południu. Wiadomo, że mieszka poza powiatem świdnickim, w którym doszło do zbrodni.

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Możliwe związki między sprawcą i ofiarą

22-latek był od początku typowany przez policję jako potencjalny sprawca zbrodni. Według eksperta, przypadków, w których sprawca nie jest w żaden sposób związany z ofiarą, jest niewiele. Dlatego śledczy rozpoczynają postępowanie od poszukiwania osób, które mogą odnieść korzyść z czyjejś śmierci, mają motyw, powód.

– Z reguły krąg takich osób nie jest duży. Sprawdza się je po kolei, na przykład to, gdzie były w momencie dokonania danego czynu. Z punktu widzenia samej metodyki postępowania, wyjaśnienie zabójstwa 10-letniej dziewczynki nie jest skomplikowane, pod warunkiem, że potwierdzi się hipoteza o związku sprawcy i ofiarą

– mówi w rozmowie z Gazeta.pl prof. Piotr Girdwoyń, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, specjalista w zakresie prawa karnego i kryminalistyki.

Nieoficjalnie: podejrzewany ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny miał być zakochany w jej mamie >>>

Zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Istnieje termin „nadzabijanie”

Media informują, że napastnik mógł zadać 10-latce nawet kilkadziesiąt ciosów.

W psychiatrii istnieje termin „nadzabijanie”, czyli wielokrotne uderzanie, co może świadczyć o emocjach „wylewających się” z człowieka. Trudno powiedzieć, czy tak było w tym przypadku. Do interpretacji tego zdarzenia trzeba byłoby mieć potwierdzone i pełne dane. Poza tym opinię powinien wydać psychiatra na podstawie opinii medyka sądowego co do mechanizmu powstania tych ran – mówi prof. Piotr Girdwoyń.

Napastnik, niezależnie od tego, czy był nim podejrzany 22-latek, czy też inna osoba, będzie musiał znajdować się pod czujną obserwacją.

– Sprawca tego rodzaju czynu musi być chroniony w areszcie śledczym, zakładzie karnym ze względu na niebezpieczeństwo, które wydaje się grozić mu ze strony innych współwięźniów. Niezależnie od środowiska, czy to przed bramą, czy za bramą zakładu karnego, to negatywnie oceniany czyn i trzeba tego człowieka chronić. Prawdopodobnie będzie izolowany – tłumaczy prawnik.

Zastrzega jednak, że na razie trzeba zachować daleko idącą wstrzemięźliwość. – Na razie nie wiemy, czy ujęto sprawcę. Ujęto człowieka, któremu postawiono zarzuty, oczywiście na jakiejś podstawie, bo przepisy kodeksu postępowania karnego wymagają, żeby był odpowiednio wysoki stopień prawdopodobieństwa – tłumaczy prof. Girdwoyń. – Niewątpliwie jakieś dowody na duże prawdopodobieństwo są, ale czy to jest ta osoba, to się okaże znacznie później – dodaje. Już po naszej rozmowie z prawnikiem policja podała, że 22-latek przyznał się do winy.

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy na razie nie ujawnia szczegółów dotyczących sprawy. Prokurator Mariusz Pindera w poniedziałek rano powiedział portalowi Gazeta.pl, że ze względu na dobro śledztwa mediom nie będą na razie przekazywane kolejne informacje.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24907422,zabojstwo-10-letniej-kristiny-z-mrowin-kryminolog-sprawca.html#s=BoxOpMT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: