NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ŚWIDNICA -ZABÓJSTWO 10 LETNIEJ KRISTINY – TŁUM OBRZUCIŁ RADIOWOZY POLICJI KOSTKAMI BRUKOWYMI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Bocznym wyjściem, w kordonie policji, przed godziną 1 w nocy wyprowadzono z budynku Prokuratury Okręgowej w Świdnicy 22-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Mrowin. Przesłuchanie 22-latka trwało prawie sześć godzin.

Przed budynkiem świdnickiej prokuratury przez kilka godzin stał w niedzielę wieczorem tłum ludzi.

Od czasu do czasu ludzie krzyczeli groźby, adresowane do mężczyzny, który był przesłuchiwany w prokuraturze.

Tłum spodziewał się, że podejrzany zostanie wyprowadzony tylnym wejściem do prokuratury, gdzie stały policyjne auta. Został on jednak w kordonie policji wyprowadzony bocznym wejściem, pod które podjechał nieoznakowany samochodu. Auto z podejrzewanym błyskawicznie odjechało. W stronę radiowozów, jak informuje reporter RMF FM Mateusz Czmiel, poleciały kamienie i kostka brukowa.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/news-zabojstwo-10-letniej-kristiny-po-przesluchaniu-22-latek-wypr,nId,3048979#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2 thoughts on “ŚWIDNICA -ZABÓJSTWO 10 LETNIEJ KRISTINY – TŁUM OBRZUCIŁ RADIOWOZY POLICJI KOSTKAMI BRUKOWYMI

  1. Pewnie ze drania należy surowo ukarać może i kara śmierci mu się należy ale to tez pokazuje jak ludzie potrafią złość okazać jakiemuś podrzędnemu mordercy a jak politycy zarzynają cały kraj to nikomu nie przeszkadza i jest git.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: