NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prawo jazdy z Ukrainy!!!!!

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Firmy z Ukrainy oferują chętnym ukraińskie prawa jazdy, w różnych „pakietach”, już od tysiąca euro. Można je potem łatwo zamienić na polskie prawo jazdy. Takie oferty interesują coraz więcej osób, które chcą pracować w firmach transportowych, a nie mają odpowiednich uprawnień.

Jak ustalił portal brd24.pl, różne firmy oferują w sieci podejrzane prawo jazdy z Ukrainy. Jedna z firm z tego kraju chwali się wręcz, że w ten sposób „pomogła” już ponad 3 tys. Polaków. Twierdzi też, że wśród jej klientów są m.in. przedstawicieli rządu. Zgodnie z przepisami, ukraińskie dokumenty można łatwo zamienić na polskie prawo jazdy.

Przedstawicielka takiej firmy w rozmowie telefonicznej z jednym z dziennikarzy powiedziała, że kosz „pierwszego pakietu” to 1000 euro, za dokument z 2014 roku z zajmowanego obecnie przez Rosję Krymu. Zapewnia też, że jest to w „100 proc. legalny”. „Drugi pakiet”, za 3 tys. euro, obejmuje nowszy dokument, z ubiegłego roku, a ponadto potwierdzenie ukończenia szkoły jazdy. Na uzyskanie prawa jazdy wystarczy kilkanaście dni.

W artykule zaznaczono, że na wyrobienie „lewego dokumentu prawa jazdy” coraz częściej decyduje się osoby, które chcą pracować w firmach transportowych, nigdy nie posiadały odpowiednich uprawnień. Według Agnieszki Niewińskiej z portalu brd24.pl, nie wymaga się odbywania kursów na Ukrainie czy zdawania tam egzaminów. Po prostu za kilka tysięcy euro można od nich odebrać ukraińskie prawo jazdy.

Policja ostrzega, że jeśli komuś prawo jazdy zabrał sąd, to w Polsce nie może jeździć na żadnym dokumencie, w tym na ukraińskim. Jest to przestępstwo zagrożone karą no 5 lat więzienia. Nadkom. Radosław Kobryś z Komendy Głównej Policji zaznacza, że w przypadku podejrzenia, że dokument może być nielegalny, kontrola jest bardziej wnikliwa. Stąd kierowca z podejrzanym prawem jazdy zazwyczaj „wpada” przy pierwszej policyjnej kontroli.

Przypomnijmy, że we wrześniu ub. roku „Rzeczpospolita” pisała, że Polska wciąż uznaje prawa jazdy dla zawodowych kierowców wydawane na Ukrainie i Białorusi. Mimo tego, że już wtedy podkreślano, że na Ukrainie można dość łatwo dostać je za łapówkę, a liczba cudzoziemców ze sfałszowanymi prawami jazdy rośnie. Ukraińcy, a także Białorusini, wykorzystują zawodowe prawa jazdy, by dostać pracę w polskich firmach transportowych i jeździć po europejskich drogach. Od stycznia do września 2018 roku Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej wykrył już 120 podrobionych praw jazdy, głównie na Ukrainie.

Ponadto, takie dokumenty są podstawą do wyrabiania polskiego prawa jazdy z licencją międzynarodową. Otrzymuje się wówczas wpis z kodem 95, który posiadają wszyscy kierowcy zawodowi w UE. Jest to potwierdzenie posiadanych przez nich kwalifikacji. Kierowcy zza wschodniej granicy go nie mają.

„Rzeczpospolitej” podkreślała, że dziś w Polsce Ukrainiec czy Białorusin może zostać kierowcą tira z polskim prawem jazdy łatwiej i taniej niż Polak. Wystarczy im do tego wyrobienie kwalifikacji zawodowej ważnej 5 lat, za 40 zł (plus badania lekarskie, psychologiczne i szkolenie, czyli 300-1000 zł). Z takim kompletem dokumentów otrzymują w urzędzie polskie prawo jazdy za 100 zł (plus opłata ewidencyjna w wysokości 50 groszy). Dla porównania, w Polsce kurs prawa jazdy dla kierowców zawodowych (kategoria C lub C+E) kosztuje po około 4,5 tys. zł każde. Łącznie jest to zatem wydatek rzędu 10 tys. złotych, a kurs kończy się egzaminem państwowym. Za wschodnią granicą zawodowe prawo jazdy można zdobyć nielegalnie za około 1/3 tej kwoty.

Według danych Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, skala tego zjawiska jest ogromna. Od stycznia do końca sierpnia 2018 roku wydano 48 tys. świadectw kierowców dla obywateli krajów trzecich zatrudnionych w polskich firmach wykonujących przewozy międzynarodowe. Najwięcej z nich, ponad 37 tys., dotyczyło obywateli ukraińskich.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/prawo-jazdy-z-ukrainy-bez-egzaminow-do-kupienia-juz-za-1000-euro/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: