DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

„Niech nas Bóg broni!”. Rosja ostrzega Polskę.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Rezydenci USA i III Żydo-RP/Polin podpisali deklarację: tysiąc żołnierzy USA więcej i utworzenie eskadry dronów – to są plany USA dla Polski.

Bez tytułu 3

 Twierdziłem i nadal twierdzę, że rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów, którzy świadomie, z całą premedytacją, realizują w Polsce, wobec Polski i wobec Polaków, interesy światowego, zbrodniczego, syjonizmu. Rządząca w Polsce od 30 lat syjonistyczna banda nie byłaby w stanie utrzymać się u władzy bez wsparcia sił światowego, syjonistycznego, imperializmu. Tylko załamanie się tych zbrodniczych, światowych, sił może przybliżyć nas do odzyskania suwerenności. Polacy winni sobie uświadomić, że po stronie tych imperialnych sił stoi nie tylko V żydowska kolumna w Polsce, nie tylko kolaborujące z nimi sprzedajne, zdradzieckie, polskie elementy, ale i cały instytucjonalny żydo-katolicki Kościół. Nie czekajmy z założonymi rękoma na nowy „Wersal”, budujmy narodową, słowiańską, polską, świadomość, próbujmy samoorganizować się narodowo, próbujmy łączyć nasze skromne, polityczne, wysiłki – likwidacja IIIŻydo-RP/Polin to konieczność, przygotujmy się do tego procesu.

____________

Art. 129. kk – Zdrada dyplomatyczna

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

____________

 

„Niech nas Bóg broni!”. Rosja ostrzega Polskę.

 

Ostra reakcja Rosji na wojska USA w Polsce. „W przypadku jakiegokolwiek konfliktu, niech nas Bóg broni, terytorium Polski stałoby się oczywistym celem akcji odwetowej, jeśli nasz kraj zostałby zaatakowany” – powiedział agencji Interfax Władimir Dżabarow z komisji spraw zagranicznych Dumy.

Agencja Reutera przytacza też słowa kremlowskiego rzecznika Dmitrija Pieskowa, który powiedział, że rosyjskie wojska będą uważnie śledzić amerykańskie plany wzmocnienia swojej obecności wojskowej na terenie Polski. Celem tych obserwacji jest „upewnienie się, czy jakiekolwiek akcje ze strony USA nie zagrożą bezpieczeństwu Rosji”.

To reakcja Kremla na deklarację prezydenta USA o gotowości do rozmieszczenia w Polsce dodatkowych 1000 żołnierzy. Deklaracja padła podczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie, przy okazji podpisania polsko-amerykańskiej deklaracji o współpracy obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych USA w Polsce. Dokument mówi między innymi o utworzeniu w Polsce Wysuniętego Dowództwa Dywizyjnego USA oraz eskadry bezzałogowych statków powietrznych MQ-9 Sił Powietrznych USA.

Moskwa jest zaniepokojona decyzją Warszawy i Waszyngtonu o rozmieszczeniu w Polsce eskadry amerykańskich bezzałogowych statków powietrznych. – Powstaje pytanie, jak to się ma do ustaleń między Rosją a NATO – oświadczył wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Riabkow.

W oświadczeniu rosyjskiego MSZ czytamy, że resort postrzega rozmieszczenie dronów jako „oznakę przygotowań do dalszych rozmieszczeń na szeroką skalę”. Zdaniem cytowanego przez agencje Reuters i RIA Riabkowa, „pod zmyślonymi pretekstami realizowane są programy o charakterze głównie destabilizującym” i eskalacyjnym, a decyzja o wzmocnieniu amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce może być wyrazem „agresywnych intencji” Waszyngtonu.

Przed konsekwencjami decyzji Trumpa ostrzegają przytaczani przez agencję Reutera rosyjscy parlamentarzyści. – W przypadku jakiegokolwiek konfliktu, niech nas Bóg broni, terytorium Polski stałoby się oczywistym celem akcji odwetowej, jeśli nasz kraj zostałby zaatakowany – powiedział agencji Interfax Władimir Dżabarow z komisji spraw zagranicznych Dumy.

Weteran rosyjskich jednostek specjalnych Władimir Szamanow z komisji obronnej jest zaniepokojony planowanym rozmieszczeniem dronów, które „mogłyby służyć do przenoszenia ładunków jądrowych”.

– Świat zbliża się stopniowo do niebezpiecznego momentu, porównywalnego z kryzysem karaibskim – powiedział Szamanow, nawiązując do kryzysu kubańskiego w 1962 roku, gdy wskutek napięć pomiędzy ZSRR a USA świat stanął na krawędzi wojny atomowej. – Będziemy zmuszeni do zastosowania środków odwetowych i mamy je w swoim arsenale – cytuje Szamanowa agencja Interfax.

Trump podkreślił, że do Europy nie zostaną wysłane dodatkowe oddziały, a żołnierze zostaną przekierowani do Polski z Niemiec lub innych miejsc w Europie. W Niemczech stacjonuje teraz 35000 żołnierzy USA, w Polsce jest ich 4500.

Agencja DPA podkreśla, że wysłanie wojsk z Niemiec do Polski to dla Trumpa praktycznie jedyna możliwość realizacji nowej obietnicy w ten sposób, by nie musieć wysyłać do Europy nowych żołnierzy. Niemcy są tym krajem europejskim, gdzie obecność amerykańska jest najsilniejsza.

DPA pisze także o „demonstracyjnym spokoju” Berlina jako reakcji na obietnice Trumpa i porównuje to do innych reakcji Berlina na „ataki werbalne” amerykańskiego prezydenta. – Nie ma w tym niczego nowego – stwierdził minister spraw zagranicznych Heiko Maas w Berlinie. Rozmieszczenie wojsk Berlin zamierza „uważnie obserwować”.

Wzrost bezpieczeństwa

Na decyzję Waszyngtonu pozytywnie zareagował sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, uznając to za „silną deklarację USA wspierania europejskiego bezpieczeństwa”. Także Litwa uważa to za dobry krok. – Rozmieszczenie wojsk USA w Polsce jest nie tylko dobre dla Polski, lecz także dla krajów bałtyckich – powiedział litewski minister obrony Raimundas Karoblis.

Za: https://wiadomosci.wp.pl/

One thought on “„Niech nas Bóg broni!”. Rosja ostrzega Polskę.

  1. „….Tylko załamanie się tych zbrodniczych, światowych, sił może przybliżyć nas do odzyskania suwerenności….” Tak, to powinna być nasza strategia. Sami jesteśmy już za słabi żeby walczyć w pojedynkę. Więc powinniśmy wspierać z całej siły wrogów naszych wrogów. Kto jest wrogiem naszych wasali Izraela i USA? ………………………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: