NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
3 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA ŻYWO 17.06.19 – ZAWODOWI ŻYDZI – NADPREZYDENT POLSKI – PREZYDENT IZRAELA – POLACY PODLUDŹMI WE WŁASNYM KRAJU – JUŻ W KILKU INSTYTUCJACH TAK TRAKTOWANI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2 thoughts on “NA ŻYWO 17.06.19 – ZAWODOWI ŻYDZI – NADPREZYDENT POLSKI – PREZYDENT IZRAELA – POLACY PODLUDŹMI WE WŁASNYM KRAJU – JUŻ W KILKU INSTYTUCJACH TAK TRAKTOWANI

 1. Zobaczcie, to JEST ROZBIJANIE GRUPY jako takiej bo tylko w grupie można coś zrobić.
  Na rynku jest prawo pracownicze, że się nic nie opłaca a już zatrudnić Polaka jak obcy ma preferencje.
  Obce kapitały rozbijają grupy bo wiedzą, że tylko silna grupa może coś zdziałać. Państwo (OBCA KORPORACJA) też jest przeciwko ludziom, że utrzymuje takie przepisy.

  Ludzie są tak tępi, że nie oceniają co jest dobre tylko konsumuje jak świnia, to jest tępy materializm i to się dzieje bo ludzie pozwalają.
  Ideologie nie są aż takie ważne, choć służą do manipulacji w głowach, ten chce zasiłek tamten kasy na czyjejś krzywdzie. To jest motłoch, zombi, ludzi jest raczej mało.

  Co do Vegi to to jest raczej systemowiec, więc SYSTEM SIĘ DOSTOSOWUJE DO NOWEJ RZECZYWISTOŚCI bo trochę ludzi w internecie siedzi. Szatan czy ruski to nie istotne. Ludzi nie ma tylko są zombi bezmuzgie. I tak pójdą na wybory.
  Nie ukarzą Vegi bo na jakiej podstawie.
  Na pewno nie będzie o tym jak KOŚĆIÓŁ MIESZA W POLITYCE ALBO JAK ZARZĄDZA

  My nie mamy już swoich branż tylko niemieckie i tam chcą ukraińców, na chuj mi jakiś prawnik ludożerca z UPAiny?? Bo chcą upierdolić resztki kraju. A Polacy mają w dupie i nie chcą pracować tylko podrózować na kredyt i żreć parówki.

  Polska czy Polin = KORPORACJA OBCA KURWA ILEŻ MOŻNA
  https://miziaforum.com/2019/06/16/polskie-miasta-sa-rejestrowane-w-usa-jako-firmy-prywatne/

  Jack zrób sobie usługę VOIP i kup se bramkę VOIP, podłącz do miksera i jazda 🙂
  Nie sprowadzaj polityków, jeszcze chujom kadzić, to oni powinni zapłacić jak chcą pierdzieć do słuchawki, zresztą już pierdolą w TVP Info i chuj z tego, będzie TO SAMO tu

  Zaproś Kaczyńskiego 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: