NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Wstrząsająca przepowiednia na rok 2019

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Co spotka ludzkość w 2019 roku? Czy spełnią się przepowiednie Betsey Lewis? Kataklizmy, wojny, światowa pandemia, erupcje wulkanów, miliony ludzi w sytuacji bez wyjścia…czy taki będzie rok 2019? Kiedy nastąpi zapłon tych wszystkich niesamowitych wydarzeń? B. E. „Betsey” Lewis, pisarka i uznana międzynarodowa badaczka zjawisk paranormalnych i tajemnic Ziemi.

Znalezione obrazy dla zapytania kataklizmy na ziemi zdjecia

W wieku siedmiu lat widziała przewodników duchowych i otrzymywała prorognitywne sny i wizje wielkich zmian na Ziemi zachodzących teraz na całym świecie.

Jednym z jej oszałamiających przewidywań na rok 2016 był wybór Donalda J. Trumpa 45. prezydenta USA na sześć miesięcy przed jego wyborem!

Przez ostatnie czterdzieści lat Lewis badała zjawiska związane z NOL i kosmitami, starożytne stanowiska archeologiczne, prowadziła badania terenowe nad dziwacznymi okaleczeniami bydła na całym północnym zachodzie USA i innymi tajemnicami paranormalnymi.

Halloween, Occult, Halloween Tle, Halloween Dekoracje

W latach 70. i 80. ściśle współpracowała z wybitnym badaczem okaleczeń bydła Tomem Adamsem, aby odkryć tajemnicę okaleczeń bydła i uczyła się u dwóch rdzennych przywódców duchowych – szamanów w latach 90.

Inspiracją do napisania wielu książek był jej słynny stryj-wuj, William Peter Blatty, autor bestsellerowej powieści „The EXORCIST” w Nowym Jorku. Betsey Lewis była częstym gościem na Coast to Coast AM z George Noory, Ground Zero i Fade to Black oraz innymi popularnymi audycjami radiowymi. Napisała dziewięć paranormalnych / duchowych książek i trzy książki dla dzieci. Była gościem na konferencji UFO Con na lotnisku Holiday Inn Airport w San Francisco 22 marca, 23, 24, 2019.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając jej stronę internetową lub blog Earth

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: