DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wstrząsająca przepowiednia na rok 2019

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Co spotka ludzkość w 2019 roku? Czy spełnią się przepowiednie Betsey Lewis? Kataklizmy, wojny, światowa pandemia, erupcje wulkanów, miliony ludzi w sytuacji bez wyjścia…czy taki będzie rok 2019? Kiedy nastąpi zapłon tych wszystkich niesamowitych wydarzeń? B. E. „Betsey” Lewis, pisarka i uznana międzynarodowa badaczka zjawisk paranormalnych i tajemnic Ziemi.

Znalezione obrazy dla zapytania kataklizmy na ziemi zdjecia

W wieku siedmiu lat widziała przewodników duchowych i otrzymywała prorognitywne sny i wizje wielkich zmian na Ziemi zachodzących teraz na całym świecie.

Jednym z jej oszałamiających przewidywań na rok 2016 był wybór Donalda J. Trumpa 45. prezydenta USA na sześć miesięcy przed jego wyborem!

Przez ostatnie czterdzieści lat Lewis badała zjawiska związane z NOL i kosmitami, starożytne stanowiska archeologiczne, prowadziła badania terenowe nad dziwacznymi okaleczeniami bydła na całym północnym zachodzie USA i innymi tajemnicami paranormalnymi.

Halloween, Occult, Halloween Tle, Halloween Dekoracje

W latach 70. i 80. ściśle współpracowała z wybitnym badaczem okaleczeń bydła Tomem Adamsem, aby odkryć tajemnicę okaleczeń bydła i uczyła się u dwóch rdzennych przywódców duchowych – szamanów w latach 90.

Inspiracją do napisania wielu książek był jej słynny stryj-wuj, William Peter Blatty, autor bestsellerowej powieści „The EXORCIST” w Nowym Jorku. Betsey Lewis była częstym gościem na Coast to Coast AM z George Noory, Ground Zero i Fade to Black oraz innymi popularnymi audycjami radiowymi. Napisała dziewięć paranormalnych / duchowych książek i trzy książki dla dzieci. Była gościem na konferencji UFO Con na lotnisku Holiday Inn Airport w San Francisco 22 marca, 23, 24, 2019.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając jej stronę internetową lub blog Earth

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: