DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ten film powinien zostać jutro puszczony w każdej szkole. Ma ponad 8 mln wyświetleń i wbija w fotel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Film należy przypominać co roku. Spot szczególnie warty obejrzenia przed wakacjami! To mocna kampania skierowana głównie do młodzieży.

W ciągu kilkunastu godzin spot obejrzało blisko 1,5 mln internautów

W ciągu kilkunastu godzin spot obejrzało blisko 1,5 mln internautów Fot. za Facebook/Reżyser Życia

Typowe spotkanie ze znajomymi na plaży nad jeziorem albo rzeką. Grupa młodzieży siedzi, rozmawia, śmieje się. W końcu ktoś rzuca hasło, żeby zrobić zawody w skokach do wody. „On skoczył, a ty nie skoczysz”, „no skocz, przecież nic się nie stanie”, „chodź, nagramy filmik i wrzucimy na fejsa” – tak koledzy i koleżanki zachęcają Daniela do skoku na płytką wodę.

Tylko jedna dziewczyna w całym tym tłumie odradza Danielowi skok. Niestety, chłopak ulega namowom i postanawia skoczyć. Ta decyzja okazuje się być tragiczną w skutkach. Woda wynosi Daniela na brzeg, ale chłopiec się nie rusza. Natychmiast otaczają go przerażeni przyjaciele. Okazuje się, że skoczek złamał kręgosłup.

Na szczęście to tylko film. A raczej AŻ film, bo krótki spot nagrany przez Daniela Rusina, znanego z bloga Reżyser Życia, to mocna kampania skierowana do młodzieży.

– Ponad 700 osób rocznie łamie sobie kręgosłup właśnie przez takie skoki do wody, które są z reguły wynikiem głupiej zabawy – podsumowuje twórca filmu

Nagranie w ciągu 20 godzin od pojawienia się na Facebooku zostało odtworzone prawie 1,5 mln razy i udostępnione przez ponad 40 tys. internautów.

„Mój chrześniak tak stracił życie”
Pod filmem komentujący dzielą się swoimi traumatycznymi przeżyciami. – Mam kumpla, który w wieku 19 lat tak skoczył. Dziś jeździ na wózku i nawet podpisać się nie może, bo tylko lewą rękę ma trochę sprawną. Ma szczęście, że żyje – pisze Anya. – Mój chrześniak dokładnie rok temu w ten sposób stracił życie – napisała z kolei Izabela.

– Ratownicy WOPR ślą pokłony za tak profesjonalnie wykonaną robotę! – Trzeba uświadamiać młodzież, bo tak niewiele trzeba. – Obowiązkowo powinni to puszczać w szkołach. – Coś, co koniecznie trzeba zobaczyć przed wakacjami – piszą internauci.

– Proszę, udostępnij ten film, szczególnie młodym ludziom. Może komuś uratujemy życie – apeluje twórca spotu. Miejmy nadzieję, że dotrze do jak największej liczby ludzi.

 

zrodlo:https://mamadu.pl/137389,skoki-do-wody-mocna-kampania-przed-wakacjami?

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Ten film powinien zostać jutro puszczony w każdej szkole. Ma ponad 8 mln wyświetleń i wbija w fotel

  1. komórki macierzyste mogą pomóc w takich przypadkach paraliżu
    w usa stosuje się takie rzeczy ale w dupie polin już nie bardzo

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: